Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obnavljanje oglasa, iskustva?

Interesuje me na koliko obnavljate oglase? Da li vam obnova ubrza prodaju? Da li obnavljate i oglase koji imaju dosta lajkova ali stoje 2-3 meseca? Hvala
2021 01 10
Ja to nisam ranije radila, pa sam videla da clanice rade i preporucuju. Ja sam za to da se obnove, ali ne precesto naravno. Primetila sam da ima efekta koliko-toliko i ne zalim “lajkove” koliko god da ih ima😄
2021 01 10
Mislim da ih treba obnavljati jer se zatrpaju Pretpostavljam da nemaju svi volje da listaju mnogo stranica za odredjen predmet 😊
2021 01 10
> Milenami: > Mislim da ih treba obnavljati jer se zatrpaju > Pretpostavljam da nemaju svi volje da listaju mnogo stranica za odredjen predmet 😊 Slazem se, samo sam u dilemi za ove sa dosta lajkova. 😊 Imala sam neke, tipa nove stvari po 300 din koje imaju lajkova ali niko ne pita za njih. Računam povoljno je, ko hoce za 3 meseca moze da kupi.
2021 01 10
Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno
2021 01 10
> Milenami: > Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze > Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno I moj utisak je da većina kupaca na ovom sajtu više veruje ceni, nego svojim očima.
2021 01 10
> REASHOP: > > Milenami: > > Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze > > Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno > I moj utisak je da većina kupaca na ovom sajtu više veruje ceni, nego svojim očima. Izgleda sa je tako. A ja ipak obrnuto, obradujem se kad nadjem nesto super povoljno a novo ili u top stanju. 😊
2021 01 10
Sve se jako brzo zatrpa, zato je potrebno voditi računa o ključim rečima i tagovima.
2021 01 10
Ja danas htela da otvorim slicnu temu 🙂 Mene zanima, da li pod obnovom podrazumevate brisanje i ponovno postavljanje oglasa, ili neku izmenu pa save? 😊
2021 01 11
Mislim da se pod obnovom podrazumeva brisanje i ponovno postavljanje... > Kacki94: > Ja danas htela da otvorim slicnu temu 🙂 > Mene zanima, da li pod obnovom podrazumevate brisanje i ponovno postavljanje oglasa, ili neku izmenu pa save? 😊
2021 01 11
Mene takodje zanima koliko cesto obnavljate oglase? Da li je recimo obnavljanje na mesec dana precesto?
2021 01 11
Obavezno brisanje pa ponovo postavljanje. 😊 Mislim da je bitno i postavljanje novih predmeta sto cesce, tako clanice cesce posete nas profil.
2021 01 11
Probacu bas to, nisam do sada praktikovala 😊
2021 01 11
Sto se tice lajkova to jest stvari koje je nekoliko njih stavilo u omiljene,ne zali za tim.Iskreno,takve stvari su mi se vukle mesecima i nisu se prodale.Ako je neko bas zainteresovan nacice tu stvar i kad obnovis oglas.
2021 01 12
Samo mi nije jasno zašto je teško mnogima pritisnuti jedno dugme za brisanje kad ponovo postave predmet. Sa 3 oglasa za istu stvar samo zatrpavaju sajt.
2021 01 12
1 2