Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Obnavljanje oglasa, iskustva?

Interesuje me na koliko obnavljate oglase? Da li vam obnova ubrza prodaju? Da li obnavljate i oglase koji imaju dosta lajkova ali stoje 2-3 meseca? Hvala
pre 15 dana, 12:36
Ja to nisam ranije radila, pa sam videla da clanice rade i preporucuju. Ja sam za to da se obnove, ali ne precesto naravno. Primetila sam da ima efekta koliko-toliko i ne zalim “lajkove” koliko god da ih ima😄
pre 15 dana, 12:41
Mislim da ih treba obnavljati jer se zatrpaju Pretpostavljam da nemaju svi volje da listaju mnogo stranica za odredjen predmet 😊
pre 15 dana, 12:53
> Milenami: > Mislim da ih treba obnavljati jer se zatrpaju > Pretpostavljam da nemaju svi volje da listaju mnogo stranica za odredjen predmet 😊 Slazem se, samo sam u dilemi za ove sa dosta lajkova. 😊 Imala sam neke, tipa nove stvari po 300 din koje imaju lajkova ali niko ne pita za njih. Računam povoljno je, ko hoce za 3 meseca moze da kupi.
pre 15 dana, 12:57
Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno
pre 15 dana, 13:36
> Milenami: > Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze > Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno I moj utisak je da većina kupaca na ovom sajtu više veruje ceni, nego svojim očima.
pre 15 dana, 13:44
> REASHOP: > > Milenami: > > Ne znam da li sam samo ja stekla takav utisak ali cini mi se da te jeftinije stvari mnogo slabije prolaze > > Da li se vode sa tim ako je jeftino nije dobro ili u cemu je problem nije mi jasno > I moj utisak je da većina kupaca na ovom sajtu više veruje ceni, nego svojim očima. Izgleda sa je tako. A ja ipak obrnuto, obradujem se kad nadjem nesto super povoljno a novo ili u top stanju. 😊
pre 15 dana, 14:02
Sve se jako brzo zatrpa, zato je potrebno voditi računa o ključim rečima i tagovima.
pre 15 dana, 15:09
Ja danas htela da otvorim slicnu temu 🙂 Mene zanima, da li pod obnovom podrazumevate brisanje i ponovno postavljanje oglasa, ili neku izmenu pa save? 😊
pre 13 dana, 20:43
Mislim da se pod obnovom podrazumeva brisanje i ponovno postavljanje... > Kacki94: > Ja danas htela da otvorim slicnu temu 🙂 > Mene zanima, da li pod obnovom podrazumevate brisanje i ponovno postavljanje oglasa, ili neku izmenu pa save? 😊
pre 13 dana, 20:57
Mene takodje zanima koliko cesto obnavljate oglase? Da li je recimo obnavljanje na mesec dana precesto?
pre 13 dana, 21:06
Obavezno brisanje pa ponovo postavljanje. 😊 Mislim da je bitno i postavljanje novih predmeta sto cesce, tako clanice cesce posete nas profil.
pre 13 dana, 21:15
Probacu bas to, nisam do sada praktikovala 😊
pre 13 dana, 21:19
Sto se tice lajkova to jest stvari koje je nekoliko njih stavilo u omiljene,ne zali za tim.Iskreno,takve stvari su mi se vukle mesecima i nisu se prodale.Ako je neko bas zainteresovan nacice tu stvar i kad obnovis oglas.
pre 13 dana, 12:57
Samo mi nije jasno zašto je teško mnogima pritisnuti jedno dugme za brisanje kad ponovo postave predmet. Sa 3 oglasa za istu stvar samo zatrpavaju sajt.
pre 13 dana, 14:35
1 2 Sledeći