Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

U mom komšiluku laje pas, neglected. Predivan Baset. Imam drugare i drugarice frikove. Jedna je davno tražila da pogasimo telefone jer joj mreža ometa kanale za percepciju :)
2021 01 26
> Baletanka: > Mene sad zivo zanima zasto Predsednik nikako da primi vakcinu, i zasto se o tome cuti. On davno primio, još u eksperimentalnoj fazi, sada ne valja :)
2021 01 26
> Baletanka: > Mene sad zivo zanima zasto Predsednik nikako da primi vakcinu, i zasto se o tome cuti. Zato što Vučić ne treba da primi vakcinu protiv kovida-kovid treba da se vakciniše protiv Njega! Chuck Norris style :') :')
2021 01 26
Au,mi smo u mnogo vecem problemu od Covida,vakcina kad ne postujemo tudji izbor i ovo "mrzim,prezirem ljude"...ne znam sta bih rekla.Svako ima pravo na izbor,vakcinisani ce biti zasticeni od nevakcinisanih,nema potrebe za govorom mrznje.U zemlji u kojoj se antibiotik prepisuje za svaku glupost(u inostranstvu ga necete dobiti i ako imate temperaturu),ljudi neobrazovani,neinformisani,trce za svaku sitnicu kod lekara jer je lecenje "besplatno".Imala sam virus sa tezom klinickom slikom,upala pluca,na svoju odgovornost nisam poslusala kolege i nisam pila terapiju koju prepisujemo po semi,primila sam ukupno 3 koktela inekcija,bez antibiotika,oporavak je dugo trajao,ali hvala Bogu,nije ostavio posledice.Stariji,ljudi sa udruzenim bolestima svakako ne prolaze lako,ali je najveci problem terapija,to su ogromne kolicine antibiotika,kortikosteroida koje i zdrav organizam jedva podnese.Nagledala sam se svega i svacega za ovih skoro godinu dana u Covid ambulanti,bolnici i verujte,nije sve tako kako izgleda,nazalost,mnogo vise ljudi nam je umrlo od raka i infarkta.Pre ovoga smo na dnevnom nivou u gradu imali po 80-90 izdatih potvrda o smrti. Svako dobro 😇
2021 01 26
Hajmo sada mala mozgalica šta mi se po mozgu mozga od početka imunizacije... 😃 😃 😃 Kažeš Srbinu/Srpkinji nema u Grčku na more 2021. bez vakcine a on/ona/oni sa ono već obnevideli od "bezmoranja" plus imaju vaučer iz 2020. na 300 evra, mašala. Leleeeee kada krene vakcinacija pred sezonu ima dbude šouslika. Džaba ako nema vakcine i mora da radi PCR za 9.000, to je 3 dana Pefkohori, majku mu!!
2021 01 26
Ima da se vakcinišu za sve pare i sve kontraefekte i neželjene efekte i akcije i reakcije, samo da se zna da se dupe umočilo u Egejsko il' Jonsko i da se objavi kako se krkao gyros i salata od paradajza, valja se! Pazite šta sam vam rekla ;) To je status i to je čar. To smo mi, palamuđenje na angro... Do letovanja i statusa. Slobodno me demantujte, volim.
2021 01 26
> *Nena*: > > lokibg: > > > *Nena*: > > > Ja nisam i nemam nameru :P > > Ok. A zašto? U redu je imati mišljenje, to tako i treba da bude. Ali iza izgovorene reči stoji (valjda) neka argumentacija. Ja bih volela da je čujem, ali zaista. > > Iako je online, ovo je razgovor između punoletnih ljudi, rasprava ili kako god. Polemika je dobra stvar, ne treba se ostrašćivati, ali bi trebalo dati razlog ukoliko u njoj već učestvujete. > Nisam se nikad vakcinisala,pa necu ni sad! Ajaoooo....mukica, ravnozemljašica....
2021 01 26
> TatCat: > Joj, Loki, bas bicevanje? Prvo, ja nisam ni citala komentare pre nego sto sam se oglasila, moja greska.Btw, na mestu ove Nene bih se manje uvredila da mi se neko obraca ovako kao ja njoj, nego da me neko tretira kao maloumnog idiota kao sto joj radis ti ('kazi teti sto neces bonu?'). > Evo, posto ja kvarim polemiku, napustam je, uloga Sizifa mi nikad nije lezala ( mozda da razmotrim tu dominu sa bicem), a gledam slagalicu i hocu nesto da postavim na profil, da se ne lazemo. Bye Evo, da ne ostanete 'usamljeni' :) ja podržavam sve što ste rekli a i način na koji ste rekli...daleko od toga da uživam u konfliktima ali mi je malo muka od stalne 'političke korektnosti'... sve je više beskrvnih, nezainteresovanih ljudi pa mi bude drago kad vidim da neko hrabro i argumentovano brani svoj stav...
2021 01 26
TatCat, šta ste po struci, ako smem da pitam?
2021 01 26
Moja lična želja kroz ovu temu je bila da vidim da li se još neko vakcinisao, jer sam skontala kroz svoju okolinu da nije i da čujem stav i glas naroda, preko foruma, što je apsolutno legitimno. Iz struke sam iako je retko komentarišem osim kroz ženske teme koje mogu da pomognu široj masi. Sramotno je kako nam se igraju sa mozgovima pod plaštom liberalizma. Sramotno je koliko smo izmanipulisani pod plaštom slobode.
2021 01 26
Neka bude ostrašćenih i neka bude nevernih Toma, ovo je diskusija i svi imamo pravo diskutovati i iznositi svoje stavove, odmah na početku sam zamolila članice da se slobodno raspišu "na temu", volim razmenu mišljenja, neka je i pogrešna, misao nikada ne treba da teče jednosmerno. Svako ima pravo na slobodan izbor i slobodno mišljenje, pa i da se svađamo i prozivamo. Tema je kompleksna, živimo pod virusom već godinu dana skoro, sve smo promenili, sve smo se promenile. Apsolutno nemam ništa protiv dok ne iznikne slika penisa. :)
2021 01 26
> lilali: > > Andrea3217: > > TatCat, šta ste po struci, ako smem da pitam? > Prezirem ljude u slobdono vreme : ) mozda sociolog ? 😂 izgleda da je tako ... ili je u pitanju neki vatreni hobi U svakom slučaju, svako ima pravo izbora da li će se vakcinisati ili ne .. ova tema je (po meni) i otvorena da izrazimo svoje stavove, zasto da, ili zašto bas ne, da se medjusobno posavetujemo. Na kraju krajeva, ni ta vakcina nije garancija. U svakom slučaju, tenzija uopšte nije potrebna, već više iskustava i činjenica
2021 01 26
A čak i tada ćemo terati zahebanciju. Svako ima prava da misli šta želi da misli i to je lepota života. Svi su slobodno pozvani da iznesu svoje mišljene i da preispitaju tuđe i tuđi njihovo. Tome dijalog i služi.
2021 01 26
> lilali: > > srebrna: > > Neka bude ostrašćenih i neka bude nevernih Toma, ovo je diskusija i svi imamo pravo diskutovati i iznositi svoje stavove, odmah na početku sam zamolila članice da se slobodno raspišu "na temu", volim razmenu mišljenja, neka je i pogrešna, misao nikada ne treba da teče jednosmerno. > > Svako ima pravo na slobodan izbor i slobodno mišljenje, pa i da se svađamo i prozivamo. > > Tema je kompleksna, živimo pod virusom već godinu dana skoro, sve smo promenili, sve > > Apsolutno nemam ništa protiv dok ne iznikne slika penisa. :) > nemam ja nista protiv teme : ) a ni protiv penisa : ) > s tim sto mi je penis nekako korisniji od teme ..mislim onako u RL 😀 Pa sad, čemu je sve penis koristan... mnogočemu ali to je nova tema, sada pričamo o vakcinaciji :)
2021 01 26
> lilali: > Ja uopste ne shvatam iznosenje svog licnog privatnog stava o BILO CEMU javno, na internet > ne razumem i nikad necu razumeti Ok je čuvati privatnost, naravno da je nikad ne bih iznosila na internet (iz tog razloga nisam ni na jednoj društvenoj mreži, nemam ni fejsbuk, ni instagram, ne kapiram selfije, objave šta si jeo gde si bio....), ali zašto ne bi bilo u redu izneti lični stav (a kakav može i biti nego lični) kad je u pitanju opšta stvar...ne razumem...
2021 01 26
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 24