Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

Da, ovo sam videla jos ranije....generalno svaka vakcina moze izazvati komplikacije i uvek postoji onaj promil ljudi koji imaju alergijsku reakciju, ali gledajuci globalno i sa medicinske strane-ukoliko vakcinisete 1,000,000 ljudi i premine vam jedno ili dvoje to je opet fenomenalan ucinak. Naravno, za porodicu preminulog je nemerljiv gubitak. Jos na prvoj strani sam rekla-jesam za vakcinisanje, ali cak i sa revakcinacijom MMR vakcinom sam sacekala kako bi dete bilo popuno zdravo u trenutku ponovne imunizacije. Treba biti oprezan kada je u pitanju zdravlje, ali i sagledati cinjenice realno.
2021 01 27
Nisam, niti planiram, jer kažu da za devojke/zene koje planiraju da zatrudne jednog dana ne trebaju da se vakcinišu. To mi je isto rekao i tatin dobar prijatelj koji je hirurg i drugi prijatelj koji radi na VMA. Inače sam verena i zivimo zajedno, ali ja želim prvo svadbu, da završim master(ostalo mi je još godinu dana) pa onda dete i on se apsolutno slaže sa mnom i podržava me u svemu, on zbog mene neće da se vakciniśe jer su na tv-u rekli da nisu sigurni da li i na muškarca koji nije još pravio decu, može negativno da deluje kao na ženu. Ne verujem trenutno ni u jednu vakcinu, pogotovo jer se inače vakcine prave po 1-2 dana, a ova je napravljena za pola godine. Fajzerova nije imala trece ispitivanje vakcine, zato su je i povukli.
2021 01 27
Inače korona virus u sebi sadrzi malariju, i nekima se zbog toga zgrusavaju crvena krvna zrnca i to dovodi do pucanja Zbog toga ni jednoj umrloj osobi do sada nije uradjena obukcija, jer znaju zbog čega su umrli. Samo niko o tome nece da prica sta se tacno nalazi u virusu Covid-19..
2021 01 27
Gde je Fajzerova vakcina povucena? Samo jedno od pitanja koje bih postavila na oba posta.. Moram da kupim Trece oko, nisam u toku definitivno.
2021 01 27
> TinaKris: > Gde je Fajzerova vakcina povucena? Samo jedno od pitanja koje bih postavila na oba posta.. > Moram da kupim Trece oko, nisam u toku definitivno. Ahahahahh..Ne znam gde se i kako informisu,ali sta sam sve procitala na fb portalima... :')
2021 01 27
Maja..Nije povucena nego je nestasica,tj nema je dovoljno.
2021 01 27
A daily mail= informer Rekla kazala.
2021 01 27
Apsolutno nema veze s istinom. Jel ste pricali sa virusulogom ili iole strucnom osobom? Fajzerova je prosla sve kontrole. Nijedan lek nije 100 posto siguran. Ljudi umiru i od andola. RNK vakcine su bezbedne koliko su generalno bezbedni lekovi. To nije 100 posto, ali dajte necemo da sirimo lazi. > MajaB96: > > TinaKris: > > Gde je Fajzerova vakcina povucena? Samo jedno od pitanja koje bih postavila na oba posta.. > > Moram da kupim Trece oko, nisam u toku definitivno. > Mozda nije kod nas, ali u nekim zemljama jeste, jer su je pustili u upotrebu a vakcina nije prosla sva tri kruga kontrole. Neki lnudi su imali posledice posle fajzerove, ali Fajzer se odma ogradio kada je pustio u upotrebu, da on nece odgovarati jer je rekao da nisu sva ispitivanja prosli. > Čitanje malo po stranim sajtovima i bicete upuceni.
2021 01 27
> Baletanka: > > Shyshymiga: > > Zasto ste toliko u veri sa virusom od koga je smrtnost manja nego od ukupnog broja razlicitih udruzenih vrsta bolesti prethodnih godina? U pocetku nisu ni znali da je virus, i tvrdili su da ne znaju da ga lece, posle kad su skontali da je virus, koristili su a i danas koriste nepouzdane testove. Kako ja onda da znam da li imam antitela ako sam "virus" prelezao? Ako imam antitela, sta ce mi vakcina? E sad, i da verujem u sve prethodno sto sam pitala, imam jos jedno pitanje. Zasto grad Vuhan i Kina jos nije odgovarala za zlodelo nad covecanstvom? Zasto nije pronadjen i krivac usput za zlodela otpustanja virusa, i zasto slave svoju borbu sa virusom bez odgovaranja za posledice? Kad mi se odgovori na sva pitanja, bicu uverena u primanje vakcine. > > Inace, u virus verujem-ne verujem, protiv vakcina nemam nista protiv, totalni sam fan imunizacije. Mogu da se vakcinisem bilo cim, znam kakav mi je organzam. Decu ne bih vakcinisala, dok mi ne daju sastav, ma sve napotanko u vezi vakcine koju ce da im daju, dakle sve, i potpis pedijatra da je bezbedna. Licence i sva ostala potrebna dokumentacija, i otpakovana na licu mesta na moje oci. Ocekujes od konobara da ti flasicu otvori pred nosem, a u DZ kad ste mame videle da vam bebu vakcinisu sa ispred vas tek otpakovanom vakcinom? Ako je niste platili, a i u tom slucaju ne verujem da je na licu mesta otpakovana. > Vi ste toliko posebni da ce specijalno da posalju tim lekara i laboranata da vas ubedjuju. Dok ljudi cekaju u redovima. NARAVNO da sam posebna i da su mi moja deca posebna i da cu da trazim sve sto smatram da je moje pravo da trazim, a Vi slobodno ko guska kroz maglu, dok ne tresne nesto po glavi.
2021 01 27
Zato sto kovid ostavlja trajne posledice. Trajne. Naravno da se znalo odmah da je virus. I bice ih jos jer se unistavaju stanista zivotinjama. Antitela traju kratko. Krivac je ljudska rasa. E sada, to sto se nije reagovalo na vreme, to i mene uzasava. Ljudi koji su preziveli sars- 40 posto se nikad nije u potponosti oporavilo. Posle 10 godina osecaju posledice. Tako da necemo vise samo o smrtnosti, jer kovid razori ceo organizam i tek ce se znati koliko je smrtonosan. Vi mozete da tuzite Kinu, ali nijedna zemlja ne sme to da uradi. To nema veze s virusima. Deca se ne vakcinusu jer nije niko stigao da ispita vakcinu na deci. A inace ono sto u fajzeru izaziva alergije najcesce je peg, koji imate i u kozmetickim preparatima. Pogledajte, to je smesan sastojak, ali kad se unese kroz vakcinu reakcija je jaca. U nauci ne postoji 100 posto. Niko ne zna kako ce pojedinac da reaguje, zato se radi na uzorcima ljudi razlitih bolesti, uzrasta, ... > Shyshymiga: > Zasto ste toliko u veri sa virusom od koga je smrtnost manja nego od ukupnog broja razlicitih udruzenih vrsta bolesti prethodnih godina? U pocetku nisu ni znali da je virus, i tvrdili su da ne znaju da ga lece, posle kad su skontali da je virus...
2021 01 27
Kao plase se vakcine, a dnevno upotrebe 365 kozmeticka preparata, koktel raznoraznih suplemenata, vitamina, pa brufen za glavobolju, pa paracetamol za temperaturu, pa onda nesto za bolove u ledjima, pa za smirenje itd itd. I za sve to znaju provereno sastav i nezeljena dejstva svakog dana, ali za vakcinu zaboga ne znaju. Vala bas jadna deca pored ovih neustrasivih tviter-zena-kraljica-teoreticarka zavere-spasavam svet-majki
2021 01 27
Mislim da je strah opravdan. Ali teorije zavere, antene, 5g mreza, i ne znam ni ja sta vec, su sulude. Cipovanje je hit. Imamo cipovane licne karte, i mob telefone, koristimo 4g mrezu i nemaju pojma da je zracenje od 5 g manje, ali cipovanje... > Baletanka: > Kao plase se vakcine, a dnevno upotrebe 365 kozmeticka preparata, koktel raznoraznih suplemenata, vitamina, pa brufen za glavobolju, pa paracetamol za temperaturu, pa onda nesto za bolove u ledjima, pa za smirenje itd itd. I za sve to znaju provereno sastav i nezeljena dejstva svakog dana, ali za vakcinu zaboga ne znaju. > Vala bas jadna deca pored ovih neustrasivih tviter-zena-kraljica-teoreticarka zavere-spasavam svet-majki
2021 01 27
Sto se tice teorija zavera, meni je trenutno omiljen klip gde Makedonka prica da nece da primi bugarsku vakcinu, jer ce je cipovati i mozda ce se probuditi sutradan kao bugarka :') :') :') epski
2021 01 27
Hahahaha dajte jos hitova, nemam drustvene mreze i ko zna sta propustam 😁
2021 01 27
Moji su svi primili vakcinu, ja ne bih jer pokusavam da ostanem u drugom stanju. Apsolutno nisam protiv vakcinacije posebno starijih ljudi. Sestra mi radi u crvenoj zoni u Kovid bolnici, dobila je Covid, i D-dimer je bio blago povisen. Strasno sam se uplasila jer to dovodi do krvnih ugrusaka. Ako vakcina pomaze da se se stekne kolektivni imunitet, bice bolje onima koji je prime i onima koji su protiv. Covid je jako opasan i nepredvidljiv, dosta ljudi koje poznajem se nazalost nisu izvukli. Svako ima pravo na svoj izbor i to podrzavam.
2021 01 27
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 24