Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

Ja cu se vakcinisati kad bude prilike, smatram da sa trideset godina nisam prioritetna grupa, niti bih se gurala nesto sada pored toliko starijih ljudi i hronicnih bolesnika koji smatram da su mnogo ugrozeniji od mene. Volela bih da moji roditelji vec jednom dobiju taj poziv, oni su se prijavili jos prvi dan, zbog njih nosim masku vec godinu dana i napolju, ugusih se! (Ne u setnji po sumi, ali po ulici i slicno obavezno, tata mi je toliko paranoican da ce umreti ako se zarazi, da mi ga je prosto zao)😁 Ja nisam protiv vakcinacije dakle, ali da nemam nesto poverenja u ovu vakcinu-nemam. Ne mislim da ce poceti da mi se jedu kucici ako primim kinesku vakcinu (crni humor sa neta😁), ni da ce Bil Gejts da me cipuje, ali prosto mi cela ta prica o vakcinaciji stvara neku nelagodnost, volela bih da sam dovoljno strucna da razumem malo vise o svemu tome, pretpostavljam da bi mi bilo lakse.
2021 01 26
Na konto penisa sećam se davno jedne članice iz sela Rgotina kraj Zaječara koja je objavila extra explicitne fotke (svaka čast gde je to našla), gde su bile žestoke prozivke i i tako je ceo forum trpeo penis par dana pa i ja koja sam je branila jer sam smatrala da nije važno što je iz Rgotine ili iz Beograda, Novog Sada, Niša, znala žena za masterpiece :) Mislim da smo porasle dovoljno da sada možemo da teramo zahebanciju oko penisa i oko čega god. Baš bi bilo interesantno da iznikne kao pečurka nakon upada trandži i šnjufera po inboxu. Forum je trenutno zdrav. Beskrajno mi je drago.
2021 01 26
> lilali: > > srebrna: > > A čak i tada ćemo terati zahebanciju. > > Svako ima prava da misli šta želi da misli i to je lepota života. > > Svi su slobodno pozvani da iznesu svoje mišljene i da preispitaju tuđe i tuđi njihovo. > > Tome dijalog i služi. > izvini sto ti usetah u temu ! > poljupci 🥰 Uvek usetaj, bejb :* :* :*
2021 01 26
> supergaga: > > lilali: > > Ja uopste ne shvatam iznosenje svog licnog privatnog stava o BILO CEMU javno, na internet > > ne razumem i nikad necu razumeti > Ok je čuvati privatnost, naravno da je nikad ne bih iznosila na internet (iz tog razloga nisam ni na jednoj društvenoj mreži, nemam ni fejsbuk, ni instagram, ne kapiram selfije, objave šta si jeo gde si bio....), ali zašto ne bi bilo u redu izneti lični stav (a kakav može i biti nego lični) kad je u pitanju opšta stvar...ne razumem... Slažem se, apsolutno, ali sada si je iznela na internet a internet pamti.
2021 01 26
@supergaga Pričaju o čipovanju, halo, ljudi, žene, da li imate moderne mobilne telefone koji lociraju gde ste sve bile, pa su kao fini i sredinom januara vam prijave sve vaše lokacije za prošlu godinu iako ste se trudile da niste na sn? Zaista mislite da ste slobodni? Možda na planini sa Nokiom ciglom.
2021 01 26
Tema je jako korisna, drago mi je sto smo ovako lepo procaskali tipicno zenski. Svaka mudra prica se svakako zavrsi penisom :') Srebrna vazno da ste vi primili, i da ste zadovoljni :). Ove sto nisu primile ce da zvocaju i dalje, to sve profesionalne hejterke sa interneta. Stranu na salu, Ljubim vas cure i zelim laku noc ✌️
2021 01 26
Eh, moja ti, ja bih da nas se što više povodom ovog *ranja u što kraćem roku vakcinišemo i neka nam ovo go*no od države obezbedi što više da nas je što više, najviše pa da se volimo, da se družimo, da se ljubimo i da živimo, da dišemo kao nekada i povratimo sebe i šta nam je oteto. Nažalost živimo u nazadnom društvu, možda sam i ja nazadna jer sam se čuvala kao neka hrizantema mesecima, zato i nisam obolela, niti iko od mojih. Hoću van ovog užasa i to je sve. A za penis, pa... Ništa mu ne fali :') :') :') Mislila sam čuti ću više antivaxera, na kraju ispalo svi su uplašeni. Ne bojte se ljudi!
2021 01 27
Da, hvala Bogu i nauci! > srebrna: > Hajmo malo diskusije o gorućoj temi :) > Slobodno se raspišite. > Jesam. > I mogu reći da sam apsolutno prijatno iznenađena organizacijom svega. > U prevodu, što se hoće, to se i može! > Sve pohvale za organizaciju, a da se većina ljudi nije uzentala, čekala bih je do najmanje juna.
2021 01 27
Pročitala sam par strana teme ne bi li pronašla neke informacije od članica koje su se vakcinisale... šta sam pročitala bolje da nisam... ,:( Da li možemo da se vratimo na temu za trenutak i ako je neko imao iskustva sa vakcinacijom da napiše da li vam daju neki serijski kod ili upisuju, da znate šta ste tačno primile? Šta su vas pitali i savetovali tokom vakcinacije? Neka iskustva iz inostranstva vs Srbija? Nakon koliko sati, dana se mogu javiti negativne reakcije? Mislim da je to krajnje nevažno da li neko želi ili ne želi da se vakciniše i da li je to srednji vek ili ne. Vakcina nije obavezna i nije lepo osuđivati. ,:(
2021 01 27
Evo, nažalost u celoj temi, sedma strana, samo sam se ja vakcinisala, izvoli, šta te zanima, mada je sve relevantno već napisano još na prvoj stani... Niko nikog ne osuđuje, razgovaramo i sprdamo se usput jer c' est la vie.
2021 01 27
Dobrodošle su i opatice sajta o:), čoban tera ovčice.
2021 01 27
Nije iz prve ruke ali znam osobe koje su primile kinesku vakcinu kod nas i rusku i nemaju ama baš nikakvu neželjenu reakciju. Koliko znam popunjuje se upitnik o zdravstvenom stanju i njije loše da prvo konsultujete i svog lekara ako imate neku bolest ili alergiju. Isto znam osobu koja je lekar u Švedskoj, ima svoju praksu i vakcinišu sa Fajzerovom svakodnevno. Kaže da ako i bilo nuspojava to je mahom blago povišena telesna temperatura ili bol oko mesta vakcinacije. Ne znam da li ovo znači nekome nešto ali Miss Diva pitala pa možda pomogne.
2021 01 27
Zasto ste toliko u veri sa virusom od koga je smrtnost manja nego od ukupnog broja razlicitih udruzenih vrsta bolesti prethodnih godina? U pocetku nisu ni znali da je virus, i tvrdili su da ne znaju da ga lece, posle kad su skontali da je virus, koristili su a i danas koriste nepouzdane testove. Kako ja onda da znam da li imam antitela ako sam "virus" prelezao? Ako imam antitela, sta ce mi vakcina? E sad, i da verujem u sve prethodno sto sam pitala, imam jos jedno pitanje. Zasto grad Vuhan i Kina jos nije odgovarala za zlodelo nad covecanstvom? Zasto nije pronadjen i krivac usput za zlodela otpustanja virusa, i zasto slave svoju borbu sa virusom bez odgovaranja za posledice? Kad mi se odgovori na sva pitanja, bicu uverena u primanje vakcine. Inace, u virus verujem-ne verujem, protiv vakcina nemam nista protiv, totalni sam fan imunizacije. Mogu da se vakcinisem bilo cim, znam kakav mi je organzam. Decu ne bih vakcinisala, dok mi ne daju sastav, ma sve napotanko u vezi vakcine koju ce da im daju, dakle sve, i potpis pedijatra da je bezbedna. Licence i sva ostala potrebna dokumentacija, i otpakovana na licu mesta na moje oci. Ocekujes od konobara da ti flasicu otvori pred nosem, a u DZ kad ste mame videle da vam bebu vakcinisu sa ispred vas tek otpakovanom vakcinom? Ako je niste platili, a i u tom slucaju ne verujem da je na licu mesta otpakovana.
2021 01 27
Vacca Vacca https://www.dailymail.co.uk/news/article-9119431/Miami-doctor-58-dies-three-weeks-receiving-Pfizer-Covid-19-vaccine.html
2021 01 27
> Shyshymiga: > Zasto ste toliko u veri sa virusom od koga je smrtnost manja nego od ukupnog broja razlicitih udruzenih vrsta bolesti prethodnih godina? U pocetku nisu ni znali da je virus, i tvrdili su da ne znaju da ga lece, posle kad su skontali da je virus, koristili su a i danas koriste nepouzdane testove. Kako ja onda da znam da li imam antitela ako sam "virus" prelezao? Ako imam antitela, sta ce mi vakcina? E sad, i da verujem u sve prethodno sto sam pitala, imam jos jedno pitanje. Zasto grad Vuhan i Kina jos nije odgovarala za zlodelo nad covecanstvom? Zasto nije pronadjen i krivac usput za zlodela otpustanja virusa, i zasto slave svoju borbu sa virusom bez odgovaranja za posledice? Kad mi se odgovori na sva pitanja, bicu uverena u primanje vakcine. > Inace, u virus verujem-ne verujem, protiv vakcina nemam nista protiv, totalni sam fan imunizacije. Mogu da se vakcinisem bilo cim, znam kakav mi je organzam. Decu ne bih vakcinisala, dok mi ne daju sastav, ma sve napotanko u vezi vakcine koju ce da im daju, dakle sve, i potpis pedijatra da je bezbedna. Licence i sva ostala potrebna dokumentacija, i otpakovana na licu mesta na moje oci. Ocekujes od konobara da ti flasicu otvori pred nosem, a u DZ kad ste mame videle da vam bebu vakcinisu sa ispred vas tek otpakovanom vakcinom? Ako je niste platili, a i u tom slucaju ne verujem da je na licu mesta otpakovana. Vi ste toliko posebni da ce specijalno da posalju tim lekara i laboranata da vas ubedjuju. Dok ljudi cekaju u redovima.
2021 01 27
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 24