Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

Svako neka radi po svojoj savesti i preuzme licnu odgovornost za sebe i one oko sebe. Zivim u manjem gradu od Beograda. Samim tim mnogo vise poznajem svoje sugradjane. Sestra mi radi u zdravstvu, bila je u crvenoj zoni dugo. Nikoga ne poznajem a nije se ni culo da je neko umro od vakcine. Takodje drastican je broj preminulih od Covida , mladi ljudi, bez propratnih bolesti, nisu bili vakcinisani. Dosta starih ljudi se izvuklo, bili su vakcinisani. Vise verujem rodjenoj sestri jer mi je ispricala istinu. Ko je bio vakcinisan taj se i spasio. Sta je sa nevakcinisanim trudnicama, porodiljama i njihovim smrtnim ishodima? Zdrave, mlade ali nisu vakcinisane. Sada se porodice kaju ehhh da su se vakcinisale mozda bi ishod bio drugaciji. Netacan je podatak da 4 puta vise obolevaju vakcinisani od nevakcinisanih. Ja sam se vakcinisala jer sam nedavno postala majka. Da li cu imati kasnije posledica od vakcine ne znam, ali i sina su mi vakcinisali jos u porodilistu( ne od Covida). Kako kazu bolje da se kajem ako sam nesto uradila nego da se kajem sto nisam . Licno mi je sestra rekla da se u bolnice uvuce Covid upravo kroz medicinske radnike koji nisu vakcinisani ili ne nose pravilno maske. Kao sto rekoh ne zelim da vrsim uticaj ni na cije misljenje, moja iskustva i saznanja su ovakva. Sta kaze struka ili bilo ko ne zanima me. Slusam sebe, svoj instinkt, svoj rezon, svoju sestru pa kako mi bude.
2021 12 20
Naravno da nismo, samo jako naivni mogu sebi da dozvole da veruju ovom ološu koji su nam servirali ovo, i da prime eksperimentalnu vakcinu kao da su pacovi, a ne ljudi. Neverovatno je na šta su ljudi spali, i koje je prosečno stanje svesti na planeti, duh upropašćen, intuicija i kontakt sa sobom nepostojeći.
2021 12 21
> MALAODSTILA: > > GabiProdaja: > > Suprug i ja spadamo u rizicnu grupu pa je on insistirao da ga prijavim ali su nas danas pretekli iz DZ pozivom na mobilni telefon. Nasli su preko MTS-a broj koji je registrovan na njega jos pre 20-tak godina a koji sve vreme koristi najmladji sin. Uglavnom, pitali su ga da li i kojom vakcinom zeli da bude vakcinisan, cak su mu i prevoz ponudili. Za dva dana ocekuje poziv kako bi mu rekli kada i gde da ode na vakcinaciju. > > Inace, matori me nije ni pitao da li ja hocu ili necu ili sta o tome mislim ali je za sebe veoma zabrinut. Meni je smesno i u fazonu sam : neeeeka, neka prime prvo ovi stariji sto vise vooole da zive. > > A i razmisljam, Sto moramo zajedno da jedemo pecurke . Prvo neka se deda vakcinise pa ako se ne bude ritao i ja cu...pa bar da gazim na sigurno :D > Kako ste me slatko nasmejali :')
2021 12 26
Ne pada mi na pamet da taj otrov unosim u svoje zdravo telo. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/88d77c9d8acb3f420d901beed30436b3.jpg)
2021 12 26
> bluprince: > Naravno da nismo, samo jako naivni mogu sebi da dozvole da veruju ovom ološu koji su nam servirali ovo, i da prime eksperimentalnu vakcinu kao da su pacovi, a ne ljudi. Neverovatno je na šta su ljudi spali, i koje je prosečno stanje svesti na planeti, duh upropašćen, intuicija i kontakt sa sobom nepostojeći. BRAVO.
2021 12 26
1 2 ... 22 23 24