Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

Jesam, sinofarm dve doze. ❤️
2021 11 06
> NShibridi: > Sputnik, prva i druga doza. I iskreno, pokajala sam se. Meni nesto tu nije ok. Posle 6 meseci sam pocela da se strasno zamaram, ostajem bez vazduha u toku noci i budim se u znoju, a na levoj strani ne mogu ni da zaspim. Dobila sam poziv za trecu dozu, ali ne verujem da cu se odazvati. 😥 Kako ste to povezali sa vakcinom? Da li je neko primio tri ruske?
2021 11 07
Iskustva iz mog bliskog okruženja. Otac nevakcinisan, 79god, imao upalu pluća, preživeo, komšija 72,tri sinofarma, umro na kovid odelenju. Društvo, dvoje vakcinisanih fajzerom se još nije zarazio, dvoje jeste, ovi su imali sve simptome, temperatura iznad 39,s tim da je jedna još uvek loše, posle 4 nedelje. Ostali nevakcinisani, njih sedmoro, prošli na nogama, bez upale pluća. Sad da su ovi nevakcinisani primili vakcine lekari i svi koji su ubeđeni da vakcine vrede bi rekli čuvenu rečenicu" vakcina je odradila svoje", a kad neko umre posle vakcinacije, isti dan, e nije od toga, eto šlogirao bi se svakako. O petoro dece koja su umrla u Nemačkoj posle fajzera se ne piše, o zviždaču iz fajzera se ne piše, o dr Fauči skandalu od pre 2 nedelje se ne piše, ovo nisu teorije zavere već potvrđene informacije. Kad vakcina bude efikasna i bezbedna, može, do tad neka hvala. Znam bar 5 osoba koje su dale silne pare na istraživanja posle vakcine, jedna od njih je moja sestra.
2021 11 07
> DoliBlack: > > NShibridi: > > Sputnik, prva i druga doza. I iskreno, pokajala sam se. Meni nesto tu nije ok. Posle 6 meseci sam pocela da se strasno zamaram, ostajem bez vazduha u toku noci i budim se u znoju, a na levoj strani ne mogu ni da zaspim. Dobila sam poziv za trecu dozu, ali ne verujem da cu se odazvati. 😥 > Kako ste to povezali sa vakcinom? > Da li je neko primio tri ruske? Moj muž je primio tri ruske (ja sam dva 'kineza' i treću fajzer), sve je prošlo ok, nema nikakve posledice koje spominje NShibridi niti bilo kakve drugačije...oboje smo 'izloženi' zarazi pa se nismo zarazili itd...čini mi se da svako nađe primere kakve želi tako da...neka radi ko šta hoće, već mi je muka od ubeđivanja i sl.
2021 11 07
Da, jasno. Ja sam dve ruske, sve ok. Sad mi je vreme za treću, pa da čujem iskustva. Nešto me je grebalo grlo, posle je nisu imali, pa sam odložila malo, ali uskoro idem.
2021 11 07
> LelaHNikoloski: > Iskustva iz mog bliskog okruženja. Otac nevakcinisan, 79god, imao upalu pluća, preživeo, komšija 72,tri sinofarma, umro na kovid odelenju. Društvo, dvoje vakcinisanih fajzerom se još nije zarazio, dvoje jeste, ovi su imali sve simptome, temperatura iznad 39,s tim da je jedna još uvek loše, posle 4 nedelje. Ostali nevakcinisani, njih sedmoro, prošli na nogama, bez upale pluća. Sad da su ovi nevakcinisani primili vakcine lekari i svi koji su ubeđeni da vakcine vrede bi rekli čuvenu rečenicu" vakcina je odradila svoje", a kad neko umre posle vakcinacije, isti dan, e nije od toga, eto šlogirao bi se svakako. O petoro dece koja su umrla u Nemačkoj posle fajzera se ne piše, o zviždaču iz fajzera se ne piše, o dr Fauči skandalu od pre 2 nedelje se ne piše, ovo nisu teorije zavere već potvrđene informacije. Kad vakcina bude efikasna i bezbedna, može, do tad neka hvala. Znam bar 5 osoba koje su dale silne pare na istraživanja posle vakcine, jedna od njih je moja sestra. Mene zanima ovo "O petoro dece koja su umrla u Nemačkoj posle fajzera se ne piše, o zviždaču iz fajzera se ne piše, o dr Fauči skandalu od pre 2 nedelje se ne piše, " , ako imas vremena i mozes napisi mi o cemu se radi bas me interesuje. Nisam se vakcinisala.
2021 11 07
Pa samo upisi u google,mada o dr fauciju mozda bolje na engleskom jer nisam videla da se neko uhvatio tu informaciju.Ukratko,prvo je izasao covek iz NIH(national institutes of health) koji je potvrdio finansiranje Gain of funcion,što znači pumpanje koronavirusa da bude jači,smrtonosniji....znači pojačavanje funkcije,naravno,to je rađeno u Vuhanu.Dr Fauči je nekoliko puta upitan da li su oni finansirali istraživanje,pred kongresom,rekao je ne,sve novine i televizije su o ovom brujale.E posle svega ovog,su isplivale slike mučenja pasa rase bigl,ta rasa je laka za manipulisanje,ne suprotstavlja se čoveku,poslušni su...Imali su odgajivačnicu na kojoj su mučili te životinje,kad bi odrasli sekli su im glasne žice,polegli ih i glavu stavili u jednu staklenu kutiju,tada su puštali neku vrstu muva koja ujeda,a ovi ne mogu da laju i brane se.One koji su i to preživeli su ubijali.Ovo je sve dokumentovano,znači pisao je washington post o tome,nije neka teorija zavere(mada se sve ostvaruju). O ostalom su pisali hrvati. Evo,mojih dvoje komšija,bračni par,vakcinisani,umrli oboje u roku od 5 dana,kovid.Znam i one kojima nije nista posle vakcine,ali nisu ni bili izloženi virusu.Ne zaražava se tako lako,moji ukućani nisu dobili od mene.
2021 11 10
Vise su dojadile price rekla-kazala, svako ima neko okruzenje na osnovu kog moze da proceni sta se desava i sta treba da radi, ako je pri cistoj svesti kolko toliko. I ne znam kakve veze ima mucenje zivotinja sa koronom, previse se bavite stvarima na koje ne mozete da uticete. Manje googla univerzalna preporuka ✌️
2021 11 10
Mene sad vec pocinje da frustrira ovo medjusobno svadjanje ljudi i medjusobno upiranje prstom jednih u druge. Nisam antivakser, daleko od toga, ali nisam vakcinisana jer sam prelezala koronu a da pritom ne bih ni znala da je imam da nisam izgubila culo mirisa i ukusa. I to dva.puta. Muz isto tako, a moglo bi se reci da pripada rizicnoj grupi. Dakle, imali smo srece... Na moju veliku zaĺost izgubila sam od korone u proteklih godinu ipo dana i vakcinisane i nevakcinisane poznanike i prijatelje. Tako da.ta.prica da vakcinisani ne umiru nema veze sa zivotom. Ali da manje umiru to je tacno. A i da ima onih koji imaju gadne reakcije na vakcinu takodje je tacno, ali posto nisam zdravstveni radnik mogu samo da svedocim o tome sta sam videla, ali ne i da komentarisem jer nisam upucena u to zbog cega.se to dogodilo. Iskrena da budem jedina stvar koja ce me naterati da odem da se.vakcinisem je moj komsija koji ide na antivakserske proteste, prica o nekakvom bezanju u sume od vojske i policije kad.krenu da nas nasilno bodu vakcinama u omamljivacima kao divlje veprove i slicne bajkovite bravure. Pre neki dan zakljucio da pada.monetarni sistem jer se renovira banka u kojoj ima tekuci racun. Moram priznati da nisam cula obrazlozenje do kraja jer svakako ne dobacujem do tih dubina Duboke drzave. Eto to ce me naterati da se bocnem cisto da sa takvim ljudima nemam zajednicki imenitelj, samo cu prethodno obaviti sve analize da budem sigurna ;)
2021 11 10
da poslušamo baletanku, bez rekla-kazala: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/91197508863b01d0cc82438b49ff9a82.jpg)
2021 11 10
Nisam jer sam prelezala koronu i smatram da mi nije potrebna vakcina. Idem u Nemacku redovno sa testom i nemam nikakve probleme.
2021 11 10
Ne znam sta da kazem ja sam primila dve doze sinofarm vakcine, samo me je tog dana bolela ruka (sto je normalno) posle toga nisam imala nikakve posledice, cak ni temperaturu ne pamtim da sam imala posle vakcine a vakcinisala sam se odma cim je moglo... Ali kazem sve zavisi, ne mozemo da sudimo nikome, postoje mnogobrojni slučajevi koji su dobro ili lose prosli... Pricam u svoje ime, meni je sve ok, i verujem da vakcina ima svoje dobro. Zaraze se i vakcinisani ljudi ali smatram da nisu toliko strasni simptomi kao kad nisu vakcinisani.Postojali su virusi i pre korone i ljudi su se vakcinisali bez problema ali tada nisu postojale društvene mreze da bi se to komentarisalo toliko u negativnom smislu. Ali dobro, razumem svakoga i verujem svima sta pricaju, svako misli svojom glavom.
2021 11 10
Ne bavim se teorijama zavera i smorili su vise vakcinisani, nevakcinisani svako ima pravo da radi sta god mu je volja tvoje telo, tvoje zdravlje koronu sam prelezala kod lekara su mi rekli samo da pijem vitamine i to je to dobila sam je od mame ona je dobila i antibiotik, vakcinisati se necu jer ne vidim potrebu drugarica je primila 3 vakcine i eno je kuci u karantinu bolesna tako da sto bi davala da me bodu bespotrebno kad me ne stiti vakcina. Kad ides u Afriku primis vakcinu protiv malarije i koje jos vakcine i imun si nema da se razbolis a ovo primis 1764854290529 doza i opet si bolestan hvala ali preskocicu da budem necije zamorce a ostali sta god im je zelja i volja svako odlucuje za sebe :)
2021 11 11
> bloodytears: > Ne bavim se teorijama zavera... >...ovo primis 1764854290529 doza i opet si bolestan hvala ali preskocicu da budem necije zamorce x-) x-) x-) :,'(
2021 11 11
> EsBeBe: > > bloodytears: > > Ne bavim se teorijama zavera... > >...ovo primis 1764854290529 doza i opet si bolestan hvala ali preskocicu da budem necije zamorce to bi bilo moje misljenje po onome sto vidim oko sebe a dok ne vidim nesto ne verujem, drugarice su se vakcinisale neke se odmah razbolele od vakcine neke se razbolele i posle trece svako normalan zna da vakcina ne moze da se smucka za par meseci i to je to kod mene nikad neces videti vesti samo crtace i muziku u pozadinu :') sve ostalo nisu teorije zavere vec moje licno misljenje xD
2021 11 11
1 2 ... 20 21 22 23 24