Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li ste se vakcinisali?

> > Pogledajte nase nebo svaki dan. Oblaci koji nemaju izgled oblaka nego neke magle, tragovi aviona nakon kojih nastanu ti maglicasti oblaci. Zagadjenost vazduha konstantna. Iskreno smatram da je svr ovo samo trovanjr ljudi. Bil Gejts,covek koji finansira vakcine iizjavio je da zeli da smanji populaciju sveta na 1 milijardu i to vakcinama, gmo hranom i sterilizacijom ljudi preko vakcina. Ko ne veruje neka potrazi na jutjubu ima njegov intervju gde to govori. > Ovo je sve politicka prica svetskih mocnika kojima je za cilj da vladaju svetom i ljudima a mi smo toliko mali i preokipirani nasim zivotima i prezauzeti poslovima da to i ne primecujemo. Prihvatamo sve i prihvaticemo sve zarad licnog komfora. > To je moje misljenje po pitanju vakcinacije. > I da, u Britaniji je u ovoj godini umrlo mnogo vise ljudi od korone nego prosle godine a 78% umrlih bili su vakcinisani. > Sta mislite zasto forsiraju da stariji od 65 prime vakcinu? Zato sto vise ne doprinose svetu i nisu potrebni. Eto tako na njih gleda Bil Gejts i ostali mocnici. > Ali opet kazem,neka svako radi kako misli da treba. Ne osporavam nicije misljenje. Osporavas naucne cinjenice, ali u to da se upustam sada necu. Samo da ti javim da je civilizacija u 21. veku podesena tako da novac zavrsava u dzepu milijardera, sta god odlucila da radis, to zavrsi kod nekog bolesno bogatog. Evo, koristis ovaj sajt sto znaci da imas smartphone ili PC, stavila si dinar u dzep Bil GejCa ili koga god, koristis google, dala si dinar Bezosu... Ti imas problem sa neoliberalnim kapitalizmom, ne "farmakomafijom". Ali protiv takvog Moloha nesto ne cujem da se ljudi bune ko protiv vakcina. Isto, svaki put kada kliknes na link, yt video, da se informises o kemtrejlsima, satanistickoj svetskoj eliti, i sl., direktno punis dzepove glavnih antivaksera, jer su sve te stranice monetizovane. Pa sada ti vidi ko tu koga sisa i ko je izmanipulisan.
2021 09 28
Vakcinisana i trecom dozom, nikakvi problemi, jedino sto mi se ne lepe kovanice za ruku :(
2021 09 28
I ja sam se vakcinisala,obe doze Pfaiser,čekam i za treću da me pozovu. Mislim da ćemo svi morati pre ili kasnije da se vakcinišemo. Da 20 Tauri,i meni se lepe kovanica na levo rame😃
2021 09 29
Meni klinac pozitivan, primila sam treću dozu pre jedno tri nedelje pa baš da vidimo ovi abortirani fetusi pilića kako deluju hehehehe. Za sada sam sasvim okej, osim šta sam živčana od izolacije ,:( ,:( ,:(
2021 09 30
Nisam, niti cu :)
2021 10 10
Naravno da jesam, 21.vek, savremeni i obrazovani čovek treba da veruje u nauku, a ne u teorije zavera. Ovo je na svetskom nivou, ne pušta Vučić koronu xD
2021 10 13
> DanciDanci: > Evo i ja da se prikljucim ovoj temi. > Nisam ,niti planiram. Protivnik sam vakcinacije u svakom smislu,posebno ove protiv Covida. Smatram da je ovo sve samo punjenje dzepova bogatasima. Ako uzmemo u obzir da je tokom ove frke sa koronom svet dobio jos nekoliko milijardera dok mi obicni smrtnici jmamo sve manje para,onda je jasno da ovo vise nema veze sa virusom. > Ne zelim da primam nista u sebe protiv nekog tamo virusa cija je stopa smrtnosti manja od 1% ,dakle 99% ljudi se izleci. Takodje,virus nije izlovan sto jr dovoljan razlog da se zapitamo da li on zapravo i postoji ili neki drugi faktori dovode do toga da svakodnevno dobijamo simpotome virusa(trovanja). > Pogledajte nase nebo svaki dan. Oblaci koji nemaju izgled oblaka nego neke magle, tragovi aviona nakon kojih nastanu ti maglicasti oblaci. Zagadjenost vazduha konstantna. Iskreno smatram da je svr ovo samo trovanjr ljudi. Bil Gejts,covek koji finansira vakcine iizjavio je da zeli da smanji populaciju sveta na 1 milijardu i to vakcinama, gmo hranom i sterilizacijom ljudi preko vakcina. Ko ne veruje neka potrazi na jutjubu ima njegov intervju gde to govori. > Ovo je sve politicka prica svetskih mocnika kojima je za cilj da vladaju svetom i ljudima a mi smo toliko mali i preokipirani nasim zivotima i prezauzeti poslovima da to i ne primecujemo. Prihvatamo sve i prihvaticemo sve zarad licnog komfora. > To je moje misljenje po pitanju vakcinacije. ... Ovo je urnebesno. Da nije bilo mnogih vakcina, mnoge bolesti ne bi bile iskorenjene. Možda vakcina protiv korone izaziva i sterilitet? xD ili nas čipuju jer smo svi veoma važni? Moj deda je vakcinisan (ima 74 godine, pridružene bolesti) i da nije bilo nekih stečenih antitela, ne bi bio na kućnom lečenju i brzo se oporavio.
2021 10 13
> Skyline: > Nisam se vakcinisala i necu kao i niko od mojih. Svi smo imali koronu i prelezali kao svaki virus do sada ili obican grip. Kako to da niko me promovise jacanje imuniteta koje je najbolja odbrana protiv virusnih infekcija, prirodnu hranu I medicinu koja nema ikakvih nus pojava za razliku od vakcine. Nije normalno koliko se lako vlada, manipulise strahom. Zamisli 0.4% ljudi umire! Smrtonosan virus!... Ma dajte molim vas, i to svi koji umru umru u bolnicama a od cega god umru prepisuje im se korona, naravno obdukcija je strogo zabranjena kao i analize krvi. Za vakcinu se svi proizvodjaci odricu odgovornosti i ne mogu da garantuju niti da nece imati nezeljene pojave a sto je najblesavije ne mogu ni da garantuju da ce vas zastititi od virusa i prenosenja istog. Znaci ludost i glupost. Da ne pisem o tome kako testovi nisu pouzdani niti adekvatni za ovaj virus, kako su svih 5 predsednika koji su odbili vakcinaciju svog naroda pronadjeni mrtvi, kako je cinjenica da virusi ne mogu da prezive na temperaturama +30 ali ljudi umesto da istraze sami oni slepo veruju "struci" i svemu sto im se servira po medijima. Pogledajte ko najvise finansira svetsku zdravstvenu organizaciju- Bil Gejts isti onaj koji vam gura vakcine pod nos a do skoro je pricao kako je svetska populacija prevelika i da se treba smanjiti. Ako vi hocete da budete zamorcici genetski modifikovani i namagnetisani ja necu, mozete me ismevati, nazivati kako god zelite uopste me ne dotice vase misljenje. Ovo sto sam napisala su cinjenice i to mozete lako proveriti ako zelite.. Ili pak nastavite verovati kako je sve sto sam napisala puka slucajnost, da smo mi teoreticari zavere tek tako iz zabave i bez osnova- u stvari nastavite slusati i izvrsavati sve kako vam serviraju na tv-u i nista ne proveravajte jer oni sigurnooo brinu za vas i vase zdravlje 😉 Ne postoji ništa što može da promeni genetiku ili DNK jer tada ne bi bilo Daunovog ili Edvardsovog sindroma, lečilo bi se upravo vakcinama, Pobogu!
2021 10 13
> Ne postoji ništa što može da promeni genetiku ili DNK jer tada ne bi bilo Daunovog ili Edvardsovog sindroma, lečilo bi se upravo vakcinama, Pobogu! Netačno! Zolgesma, lek koji košta 2 miliona dolara i za koji smo skupljali pare za decu obolelu od spinalne mišićne atrofije je upravo lek koji popravlja gen, odnosno otklanja grešku u genu zbog koje deca imaju tu bolest, tako nemojte pisati svašta kako je nemoguće promeniti 'genetiku'. Takođe, ljudi oboleli od leukemije kojima je presađena tuđa kičmena moždina i koji se leče pomoću matičnih ćelija takođe imaju promenjen DNK. Ovaj novi lek protiv korone koji proizvodi Merck, je takođe genetski lek koji treba da utiče na virus, ali je na eksperimentima na miševima ustanovljeno da dolazi i do promene u DNK ćelija u tkivima tih životinja, a taj lek ima tipa 8.000 puta više sintetičke RNK od Fajzer vakcine, ali se koristi kratkotrajno pa se nadaju da neće praviti oštećenja na dnk u ćelijama ljudi koje budu lečili njime.
2021 10 14
Ne planiram da se vakcinisem. Prelezala sam koronu. Uostalom kada se prelezi korona imamo vise antitela nego vakcina. Smatram da stariji treba da se vakcinisu. Ali eto, i deset doza vakcine pa ljudi i dalje zarazni. A vakcine koje smo primali pre 20 godina (koje su obavezne da ne navodim sad), kako nedobismo ni jednu bolest do sad... Zato sto nisu vakcine dobre. Vakcinisala bih se jedino kada bi mi zabranili ulaz u gradski prevoz, super market i slicno. Moje misljenje. Pozdravcic 💋
2021 10 15
Zolgensma ne popravlja gen, samo imiira taj nedostajuci. Ne moze da popravi ono sto je vec propalo, moze samo koliko toliko da zaustavi progresiju. Ta deca nikada nece biti kao druga deca ni pored tog leka i sa njima ce uvek morati da se radi i uvek ce biti u zaostatku. Obolelima od leukemije se ne presadjuje kicmena mozdina vec kostana srz i ne pomaze uvek. Oboleli nakon toga imaju veliku sansu da ponovo obole, a zbog hemoterapije cesto im se javljaju i mnoge druge bolesti i agresivniji oblici tumora kao sto se desilo Sonji Bogdanovic.
2021 10 16
> JekaC1812: > Naravno da jesam, 21.vek, savremeni i obrazovani čovek treba da veruje u nauku, a ne u teorije zavera. Ovo je na svetskom nivou, ne pušta Vučić koronu xD Evo nauke i struke, ali ne potplacene da reklamira lekove i vakcine. Gost je redovni profesor AMF, Akademik, aktivan clan Njujorske Akademije nauka, clan Teksaskog instituta za srce, clan Srpske kraljevske akademije inovatora, clan Evropskog udruzenja kardiologa https://twitter.com/evildogz/status/1439647135444701184 https://twitter.com/evildogz/status/1439651110042705927
2021 10 16
Postoje i vakcine koje nisu mesindžer vakcine, pravljene po staroj tehnologiji koje takođe mogu da se prime i da se zaštitite. Takve vakcine ste dobijali i kao deca u okviru obavezne imunizacije. Nakon ovoliko vremena shvatila sam da ljudi koji su želeli da se vakcinišu, vakcinisali su se, ne samo jednom već i tri puta, ko ne želi, on i dalje neće, proći će bolje ili gore ili neće proći uopšte. Evo mog iskustva - korona je ušla u moj dom preko jedinih nevakcinisanih a to su moja deca, mala deca. Nakon godinu i po čuvanja, poštovanja svih mera, vakcinacije, revakcinacije i boostera, nakon pune dve nedelje nege i direktne izloženosti delta soju počela sam da kijam. Testirala se, pozitivna. Prošlo je i završilo se time. Kijavicom koja jeste bila teška, ali kijavica i temperaturom 37.6 jednu noć, bez da sam je ičim obarala. Šta bi bilo da se nisam vakcinisala, pa, možda isto to a možda bi i završila u bolnici. Možda bi i karijeru završila, ne znam, ali znam da sam prošla bez ikakvih problema, za 4 dana je sve bilo gotovo.
2021 10 16
Treba svako da se vakciniše. Koliko je neosvestenih duša i koliko je ljudi u neznanju ja da sam na čelu države uvela bih obaveznu vakcinaciju. Narod je uvek bio krdo. Krdo ne možeš pustiti da svak vuče na svoju stranu, zna se kako se sa krdom postupa da ne bi napravilo štetu. Tako da nema tu polemike niti ćemo se pitati niti se narod treba pitati. Pametnom dosta. Pametan nece ni izjaviti se oko vakcine.
2021 10 17
Ja sam prelezala koronu i ne planiram da se vakcinisem, vakcine nisu potpuno ispitane i SZO ne snosi nikakve posledice sto se toga tice, ovo je Bioloski rat protiv naroda jer mora da se smanji populacija ljudi na planeti, uostalom svako ko umre umro je od korone druge bolrsti vise ne postoje ni alergija ni grip.Mnogi su umri posle primanja vakcine tj dobiju koronu posle primljene vakcine, a da jos nesto zasto teraju narod 14dana u izolaciji posle primanja vakcine jer u vakcini stoji virus.Narodu je nateran strah i dalje se uteruje strah niko jos od doktora nije izasao da kaze niti iz kriznog staba neke druge mere kako se dosad lecila temperatura i ostale bolesti.Ovo Je Rat protiv Covecanstva, hoce da nas nema,.STOP VAKCINAMA i ostalom zlu sto nas okruzuje.
2021 10 22
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24