Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Stradivarius uslužna?

Da li ima neko da radi usluznu iz stradivariusa ,znam da postoji sajt ali mi treba bas usluzna
2021 02 01
Ima na fb stranica, ja sam od njih nabavljala dok nije bilo sajta. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9bf8b43a694beca2d34f2746c34874a6.jpg) Ne znam jel se sme to kaciti ovde, ako ne sme obrisacu poruku...
2021 02 01
> lanica00: > Da li ima neko da radi usluznu iz stradivariusa ,znam da postoji sajt ali mi treba bas usluzna Sta bi s tvojom prethodnom temom?I ona se ticala usluzne kupovine
2021 02 01
U sledećim epizodama gledaćete: Obližnja samoposluga - uslužna kupovina? 😂
2021 02 01
> REASHOP: > U sledećim epizodama gledaćete: > Obližnja samoposluga - uslužna kupovina? 😂 :')
2021 02 02
> REASHOP: > U sledećim epizodama gledaćete: > Obližnja samoposluga - uslužna kupovina? 😂 A jooj... 😂 Uslužno bacanje đubreta po kućama, uslužni odlasci do pošte, uslužno usluživanje usluga... 😂
2021 02 02
Nisam sigurna cemu sprdnja usluzne kupovine, nama koji smo iz sela gde ne postoje trzni centri itekako su dobrodosle usluzne kupovine dok nije bilo online narucivanja sa sajtova :) Takodje postoje i firme koje rade usluzne kupovine u marketima, apotekama, obavljaju poslove gde god treba tipa u posti, dostava hrane na adresu iz restorana koji nemaju u ponudi kucnu dostavu, dostava poklona i slicno, dobro dodje starim ljudima koji se ne krecu puno ili nekome ko ne stigne da ceka red u posti jer mora na posao i slicno... :)
2021 02 20