Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

H&M stvari?

Zdravo devojke, znam za varijantu da se stvari nose u h&m i da se dobija neka kartica sa popustom od 15%, pa me zanima da li ste nosile stvari tamo i kako to funkcionise? Da li postoje neke odredjene h&m radnje za to gde se moze odneti (Beograd) ili moze bilo koja? Posto imam dosta stvari koje sam iznosila, nemam sta sa njima, ili da se bace ili tako neka varijanta. 😊
2021 02 07
To je postojalo, samo se odnese kesa sa stvarima, krpama, posteljinom i ubaci u jednu od njihovih ‘korpi’ koja stoji pored kase. Ali vec skoro godinu dana toga vise nema, tj otkako je korone 😐 pisalo se vec o tome ovde po sajtu 😊 ps. Vazilo je za bilo koju h&m radnju
2021 02 07
Meni je to bila super opcija jer sam imala gomilu stvari, mnoge sam dala tamo, dok nisam otkrila ovaj sajt. I dalje imam gomilu kartica, mada cekam neko snizenje, sad niceg posebnog nije imalo sto mi se svidelo Imam jos tako nekih stvari, steta sto vise ne preuzimaju😟
2021 02 07
Hvala na odgovoru, nisam to ispratila 🥺 Taman sam htela da odnesem neke stvarcice 🤷‍♀️
2021 02 07
Hvala na odgovoru, nisam to ispratila 🥺 Taman sam htela da odnesem neke stvarcice 🤷‍♀️
2021 02 07
> Beogvt: > Zdravo devojke, znam za varijantu da se stvari nose u h&m i da se dobija neka kartica sa popustom od 15%, pa me zanima da li ste nosile stvari tamo i kako to funkcionise? Da li postoje neke odredjene h&m radnje za to gde se moze odneti (Beograd) ili moze bilo koja? Posto imam dosta stvari koje sam iznosila, nemam sta sa njima, ili da se bace ili tako neka varijanta. 😊 Dezurni smarac, izvinjenje unapred Nikad ali nikad necu nikome preporuciti da stvari nosi u h&m na ,,reciklazu,,. Jedna, po meni, odvratna i licmerna inicijativa, tzv. green washing- pravimo se da smo ekoloski orjentisani, da cuvamo zivotnu sredinu da potrosaci ne bi osecali grizu savesti jer kod nas kupuju. Poklanjajte stvari, prodajte... Tekstil se u najvecoj vecini NE reciklira. Zavrsava na deponijama ili se spaljuje. Ako vam znaci 15% popusta, okej, svakako svi kupujemo u tim radnjama, ne osudjujem, daleko od toga, samo pisem u slucaju da neko ne zna, kao sto nisam ni ja znala. Ako kupon ne koristite, a ima krpica koje su nosive, ne nosite ih tamo, prosledite dalje, prodajte, produzite zivotni vek tkanini...
2021 02 07
Ja sam uvek namerno nenosive stvari nosila tamo, u nadi da stvarno prave krpe od toga jer nosive stvari preprodaju second handovima - ali sam i ja donekle svesna da dosta stvari zavrse na deponiji... sve sto je nosivo ostavim kod kontejnera da pokupe beskucnici ili Romi. Sad ima i P&B i Bershka tu foru, kao doniraju u saradnji sa nekom velikom organizacijom... ali nema nikakve kartice sa popustom :P
2021 02 08