Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li se vama desava

Jako me nervira kada stavim na forumu u rubrici "trazim" tacno odredjenu stvar, sa svim opisima, cak i sa slikom. I onda clanice u komentare stavljaju potpuno nesto levo. Ili npr situacija od pre neki dan kada sam napisala da za nesto konkretno trazim razmenu (okej kapiram da vecina clanica nije za razmenu i postujem, znaci ne nudis mi nista, ne javljas se i to je to) javlja mi se devojka u inbox sa ponudom neceg skroz levog i plus mi daje paprenu cenu jer nije za razmenu. Ili postavim temu trazim DUBOKE farmerke, devojke u inbox salju plitke.Ok, sve shvatam, hocete da prodate i sve ali ja kad vidim da neko trazi nesto konkretno odgovorim ako imam konkretno da ponudim ili prosledim slican artikal koji sam videla kod neke clanice , ali da nekome nepotrebno zatrpavam i temu i inbox sa stvarima koje neko ocigledno ne trazi, stvarno ne razumem. A videla sam da se to i na tudjim temama desava bas bas cesto.
2021 02 10
Da da, bukvalno stalno to rade. Clanica npr. trazi ne znam - crnu obicnu bluzu, a druge clanice okace em drugu boju em neki over the top model - i na sve to cesto i pogresnu velicinu :') :') :') Ja ne nudim osim ako nije isto to ili identicno sto traze, sa minornom razlikom od opisa ali gledam da se ne javljam ako nemam to sto traze
2021 02 10
> SvetlanaRadic: > Da da, bukvalno stalno to rade. Clanica npr. trazi ne znam - crnu obicnu bluzu, a druge clanice okace em drugu boju em neki over the top model - i na sve to cesto i pogresnu velicinu :') :') :') > Ja ne nudim osim ako nije isto to ili identicno sto traze, sa minornom razlikom od opisa ali gledam da se ne javljam ako nemam to sto traze Ma glupost, bas se tako nekad iznerviram stigne mi poruka pomislim "nasla sam sta trazim" udjem u artikal nesto skroz levo... 🙄🙄🙄🙄🙄
2021 02 10
Uzasava me to. Prestala sam i da trazim zbog toga. Ne znam da l' su ne daj Boze slepe, lude ili sta je u pitanju 😂😂😂 Nemaju zrno sramote bukvalno.
2021 02 10
> AcMilan: > Ma glupost, bas se tako nekad iznerviram stigne mi poruka pomislim "nasla sam sta trazim" udjem u artikal nesto skroz levo... 🙄🙄🙄🙄🙄 ISTO, jos zamolim da mi ne salju u inbox i onda ipak posalju pa se ja ipak obradujem, u fazonu - "mozda salje bas to sto trazim!" i onda udjem u poruku i jos vise se iznerviram :') :') :')
2021 02 10
I još ajde kad ponude u temi nešto skroz levo, pa kao ajde da razumem reklamiraju se, al kad pošalju u inbox 😰😂
2021 02 10
> Ana2018: > I još ajde kad ponude u temi nešto skroz levo, pa kao ajde da razumem reklamiraju se, al kad pošalju u inbox 😰😂 Svasta rade, meni su odskoro pocele random poruke za popuste da stizu, za profile koje nikad nisam videla niti sam sta njihovo stavila u Omiljeno :') :') samo me, kontam, random nadju ovde na forumu
2021 02 10
> Svasta rade, meni su odskoro pocele random poruke za popuste da stizu, za profile koje nikad nisam videla niti sam sta njihovo stavila u Omiljeno :') :') samo me, kontam, random nadju ovde na forumu To je i meni počelo da se dešava. Ja sam znala da javim članicama koje imaju nešto u omiljenim da je na sniženju, ali stvarno ne bih mogla tek tako ljudima da upadam u poruke da bih se izreklamirala.
2021 02 10
Rešenje ne tražiti ili bar ne u inbox. Onda može lako ignore.
2021 02 10
> IvanaIva7: > To je i meni počelo da se dešava. Ja sam znala da javim članicama koje imaju nešto u omiljenim da je na sniženju, ali stvarno ne bih mogla tek tako ljudima da upadam u poruke da bih se izreklamirala. I ja isto, dam promociju clanicama koje imaju artikl u Omiljenim i izvinim se ako smetam, zasto bi bilo kome random slala poruke za popuste, Isuse :')
2021 02 10
Meni je fascinantno kada u opisu staviš "isključivo", u fazonu molim vas samo to, ne želim ništa drugo i naravno dobiješ ponudu za ono što si naveo da ne želiš. Ja sam takodje prestala da tražim bilo šta, ako nadjem sama super, a da mi devojke šalju nešto što zamolim da mi ne šalju, ne mogu podneti više. Razumem da neko ne cita opis do kraja, ali ljudi ako tražim 35 broj a ti mi nudis 39, roze duks xs bez zipa a ti mi ponudis plavi xl sa zipom i još me ubedjujes da ga kupim i da će mi odgovarati, još mi daješ popust a ja tražila razmenu, ne mogu shvatiti nikada. 🤪🙄🤤🤔
2021 02 10
Nikada nisam otvarala temu u potforumu tražim (radije pregledam kompletnu ponudu za ono što tražim preko pretrage na sajtu i uglavnom nađem), ali sam davala ponude i uspela ponekad i da prodam, što članici koja je otvorila temu, a nekad drugoj članici, koja je videla moju ponudu u temi. Ima dosta i slučajnih i namernih propusta i sa jedne i sa druge strane. To stoji da se nudi svašta, ali članice koje traže, često nisu realne (čast izuzecima). Npr. traže tačno određeni model isključivo za razmenu ili krpicu po poslednjem trendu, po smešnoj ceni - čist nadrealizam. Često ni ne naznače veličinu, što tumačim reklamom za profil, kao i ono traženje za razmenu svaki dan nešto novo. Najbolje ponude dobijaju one koje traže okvirno / opisno određene stvari za povoljnu kupovinu. Tada su članice uglavnom spremne i da dodatno spuste cene. Takođe se slažem da je bolje tražiti ponude isključivo u temi iz već navedenih razloga.
2021 02 10
> REASHOP: > Nikada nisam otvarala temu u potforumu tražim (radije pregledam kompletnu ponudu za ono što tražim preko pretrage na sajtu i uglavnom nađem), ali sam davala ponude i uspela ponekad i da prodam, što članici koja je otvorila temu, a nekad drugoj članici, koja je videla moju ponudu u temi. > Ima dosta i slučajnih i namernih propusta i sa jedne i sa druge strane. > To stoji da se nudi svašta, ali članice koje traže, često nisu realne (čast izuzecima). Npr. traže tačno određeni model isključivo za razmenu ili krpicu po poslednjem trendu, po smešnoj ceni - čist nadrealizam. Često ni ne naznače veličinu, što tumačim reklamom za profil, kao i ono traženje za razmenu svaki dan nešto novo. > Najbolje ponude dobijaju one koje traže okvirno / opisno određene stvari za povoljnu kupovinu. Tada su članice uglavnom spremne i da dodatno spuste cene. > Takođe se slažem da je bolje tražiti ponude isključivo u temi iz već navedenih razloga. Slazem se, svega ima. Ali ako neko nema da ponudi to nesto sto se trazi iskljucivo bilo po smesnoj, bilo po paprenoj ceni, bilo za razmenu, onda nek ne nudi nista. :) prosto preskoce temu. Ja sam skoro trazila opet kazem najklasicnije moguce crne farmerke dubokog struka S/M samo da vidite kakve ponude sam imala u inboxu, od sivih, preko plavih, do crnih plitkih farmerki. Sve to uz opis "Izvini videla sam da trazis to i to ali mozda bi te i ovo zanimalo....." pa bas ne razumem, da me to zanima navela bih ga. Mada si u praavu, ni ja vise ne trazim na platformi "Trazim" ,listam pretragu pa ako naletim.
2021 02 10
Ja sam otvorila temu potražnje. Pod tezama sam stavila sve stavke koje želim i onda sve stavke koje ne želim. Stavila sam čak i slike kao primer I zaokružila šta je to što mora da ima i šta ne sme da ima. Svi su nudili samo ono što je bilo u delu "nikako" :D ali bukvalno svi :D
2021 02 11
Ja sam pre neki dan trazila jaknu za prelazni period sa etiketom, velicina L. Sve i svasta su mi nudile sem on sto sam trazila. Danas sam cak dobila ponudu za paket muske garderobe sa etiketom, sta reci... 🙄🔫
2021 02 11
1 2