Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nisam znala

Mislim da će Vam admin skinuti ako pošaljete sve detalje, verovatno nisu bili upućeni u celu priču...
2021 02 24
Ja sam ovde, bas na Krpicama poklonila Salsa torbu, izuzetno ocuvanu. Unutrasnjost skroz ocuvana, bila je od teksasa spolja i malo je taj teksas izbledeo, ali nista specijalno, kais je bio od prave kože. Devojka je bila prezadovoljna poklonom, bas mi je lepu poruku napisala i videlo se koliko se obradovala. Neko poklanja izuzetno ocuvano, a drugi uvaljuju ono sto je za kontejner.
2021 02 24
Bas tako, neko poklanja kvalitetno, a neko prodaje djubre. Mnogo negativnih utisaka, članice sa malo pozitivnih, ne ostave onima koji imaju puno pozitivnih i tako nemamo uvid u poslovanje mnogih članova. Uglavnom bude problematika da će im uzvratiti negativan utisak, pa nikom nista. Ja sam ovde pazarila fine stvarčice po niskim cenama, pa verujem da nešto može biti dobro i jeftino. A, sa druge strane sam u razmeni dobijala oštećene, kojima cena nije bila niska
2021 02 24
Ocenjivanje na ovom sajtu je totalno nebulozno. Osvetnicke negativne su mi tek posebma prica.A dok ih admin obrise... Debilizam mi je recenica koju ste dobili: I prodavac moze da bude nezadovoljan.Ok,moze,pod uslovom da se paket vratio ili nije uplacen novac za predmet.Recimo na Limundu je taj rok 7 dana,od zavrsene licitacije. Ako je kupac predmet preuzeo i platio prodavac ne moze da daje negativnu,nema na osnovu cega. Na Limundu se takve ocene automatski brisu. Tamo mi je takodje ok,sto ukoliko neko ne da ocenu za saradnju,posle mesec dana koliko je rok za ocenjivanje,automatski se daje pozitivna ocena.A ne ko ovde da ja svakom ostavim utisak,a pola njih meni utisak ne uzvrati. Jos jedna stvar koja mi se tamo sviidja je to sto je ocena vezana za predmet.Tipa ocena od prodavca/ kupca i pise predmet koji je prodat.Tako da ne moze da se ostavi lazni utisak ko ovde,od drugarica,sestara, laznih profila a u stvari nikakve saradnje nije bilo. Ovaj sajt ima jako losu koncepciju a Vi ukoliko admin uskoro ne reaguje pisite opet.
2021 02 24
Prodavac moze da bude nezadovoljan ukoliko je uslikao i verodostojno opisao sve mane ili ostecenja,a onda na sve to se kupac zali..Medjutim u ovom slucaju je prodavac kazao da ima treagove nosenja,a tragovi nosenja ne znaci da je nesto u ovom stanju nosivo.Ovo nisu tragovi nosenja nego nenosivo i ostecenje..Razlika je.Zaista mi je cudna adminkina reakcija.
2021 02 25
Ovo je klasican pokusaj uvaljivanja.Ok bi mi bilo da su ostecenja slikana.I nema lazi nema prevare.Ko zeli da ulaze u popravku torbe nek je kupi.
2021 02 25
Stoji u pravilima sajta, ja bih ovo poslala Adminu. Članica koja prodaje takav predmet krši pravila postavljena od strane Admina. Zar to nije dovoljan razlog da se briše osvetnička? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/66a7b133fe973be042cdd6f255335d13.jpg)
2021 02 25
podrša za d_d, mora da postoji minimum kvaliteta i nosivosti za artikle koji se prodaju. ovo je daleko ispod svakog.
2021 02 25
1 2 3