Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nisam znala

Da se ne brisu osvetnicke negativne 😂 jel treba neka peticija da se potpise, javno vecanje ko je u pravu i slicno? 😂 Ako neko zna, neka javi
2021 02 23
Pa samo obrazložite lepo o čemu se radi, dodajte screenshot prepiske, fotografije - šta već imate i sačekajte odgovor, moguće da je potrebno malo više vremena za odg. par dana...
2021 02 23
Meni je momentalno bila obrisana, bas sam se iznenadila na brzini admina, a mislila sam da ce ko zna koliko ostati i slicno.. mozda da pustite jos jednu poruku adminu
2021 02 23
> Danijela234: > Meni je momentalno bila obrisana, bas sam se iznenadila na brzini admina, a mislila sam da ce ko zna koliko ostati i slicno.. mozda da pustite jos jednu poruku adminu To nije dobro da se radi jer onda se u njihovom inboxu ponovo nalazite u poslednjim porukama... Oni to redom čitaju od starijih ka novim.
2021 02 23
Pa, odgovorila mi je adminka, poslala sam naknadno i prepiske i slike, ali mi je pre toga svakako napisala da ima pravo prodavac isto da bude nezadovoljan. Sto je, recimo, na Limundu nemoguce. Ukoliko kupac plati robu i podigne paket, a prodavac ostavi negativnu, samo da nervira ostecenog kupca, automatski se brise
2021 02 24
Uzimaju u obzir samo komunikaciju preko mk poruka. https://mojekrpice.rs/forum/t/558184/problem-prilikom-saradnje-poruke A oglas je brže bolje obrisan...
2021 02 24
Samo preko sajta smo i komunicirale, tako da sam to i poslala
2021 02 24
Pa sačekajte odgovor, svakako bez slika i prepiske ni ne može Vam ništa reći.
2021 02 24
Auuuuuuuu, pogledah torbu u utisku. Nenormalno je cuvati onako nesto, a kamoli prodati. Strasno. Verovatno ce biti obrisan osvetnicki, strpljenje. A ovu na crnu listu. Videh par opisa, sturo :"Bez ostecenja. "
2021 02 24
I ja sam pogledala sliku i utiske i imam samo jednu rec "strasno". Ne mogu da verujem da neko prodaje tako nesto, ona torba je za smece. Izuzetan prevarant 😡
2021 02 24
Auuuu sramota! Zašto ako je već lepo "naglasila i objasnila" nije slikala istu sliku kao Vi sto ste slikali? Znači, dovela vas je u zabludu i obmanula vas je. Ovo kad sam videla, pa meni dodje da joj dam negativnu sada. Smeće. (ne mislim na torbu)
2021 02 24
Ma, jok, extra torba, brendirana 😂 pocecemo da prodajemo za soma din samo nazive brendova, vez sa majce ili metalni znak brenda sa torbe
2021 02 24
Torba izgleda uzasno, za koliko ti je to prodala? I kakve su bile slike na profilu? Zasto ti ne vrati pare, a ti njoj torbu, to bi bilo korektno. Ono sto zabrinjava su ovakvi ispadi clanica sa dosta pozitivnih utisaka, kao da misle da im ti utisci daju za pravo da s vremena na vreme uvale nesto nadajuci se da posle mogu da se vade na te pozitivne i svale krivicu na kupca...
2021 02 24
Iskreno sramotno... nekako mi je uvek nemoguce da je clanica posle 100-200-300 pozitivnih ocena odlucila da uvali. Mislim da to rade cesce, samo ubede nekog clana da je to sasvim ok sto rade i ako je neki manji profil onda oni nece da se upustaju u negativne ili su novi i neiskusni. Takvu torbu ja licno ni Romima ne bi dala, stvari u boljem stanju sam im poklanjala. Pritom ne znam kako moze neko da ima obraza da bude ovako pun sebe u ovoj situaciji
2021 02 24
Stvarno je torba za kantu. Realno torba nije ni da je držiš kod sebe, a ne da se prodaje. Za koliko god novca da je prodala puno je. Beskrupolozan čin totalno. Žao mi je što ste prošli tako.
2021 02 24
1 2 3