Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Trazim kucu na moru na poklon!

Dakle, ne znam koji put nalecem na teme gde se nesto izricito trazi NA POKLON, iako clanice imaju stvari na profilu, i ne deluju nimalo materijalno ugrozeno! Ponavljam, ne traze RAZMENU, nego kukaju da im se nesto POKLONI, i to vrlo cesto. Da li neko moze da mi objasni da li sam samo ja luda sto smatram to bezobrazlukom?!
2021 03 03
To sam i ja primetila i ne razumem kako ne ponude nešto sa svog profila. 🤔🤔🤔
2021 03 03
Gde nailazite na takve teme? Btw, ja se prijavljujem za gajbu, ne nužno na moru, može i dolina Amazona, da se odmorim od svega. Ako neko deli gratis neka mi se javi.
2021 03 03
Zar ne Apple, i uopste nema blama osoba? Zamislite svaki put kad vam nesto treba (a svakome je nekad u zivotu zatrebalo nesto!) da kukate ovde svakih par dana. Par puta sam htela da otvorim temu, ali sam odustala, medjutim naletela sam na profil doticne clanice na kom pise "razmena samo ako mi se nesto svidi"??? Toliko puta sam poklanjala sve i svasta, ali iz principa takvoj osobi ne bih nikad!
2021 03 03
Ma Luciferce to ja karikiram, sta sve traze, moze i kuca na moru...
2021 03 03
Ne mogu da se menjaju, jer im predmeti sa profila služe za prodaju. Bože, Kristina 😆 Šta ako neko traži nešto što ima sentimentalnu vrednost i samim tim je neprocenjivo?! U tom slučaju se može odvojiti od vlasnika samo prodajom! Ta potražnja je ovaj fazon- ne bih za to nikad dala pare, a treba mi za ljubimca. Ko ga šiša, i onako mi je dosadio 😄 Ili- trebaju mi stvari za dete, ne daje mi se Zara knit trenerka za razmenu, nju cu lepo da prodam, a možda neko nesto lepo pokloni, pa bude i za vrtić.
2021 03 03
Shvatila sam, zbog toga sam se i nadovezala. 😁 Svideo mi se naziv teme. 💪 Do sada sam samo jednom primetila da je neka članica tražila poklone. Sada tek vidim da se često dešava.
2021 03 03
TinaKris kraljice! :')
2021 03 03
O Boze jacaikaja kako sam gluupaaa, to mi uopste nije palo napamet! Kakih lukavih clanica ima ovde 😁 Luciferce ja uopste nisam bila toliko cesto na sajtu, ili je neverovatna slucajnost da bas svaki put naletim na istu "dajmipoklon" clanicu. Poklanjanje je samo po sebi, meni licno divno, ali ne ovako iznudjeno i stalno, postize kontraefekat.
2021 03 03
Pogresan podforum 🤣🤣🤣🤣🤣
2021 03 03
Jelenauu ako sada u temi zatrazis najnoviji IPhone, kooo znaaaa... Mozda te Deda Mraz cuje 😊
2021 03 03
Hahahahahaha Srebrna, ti si moj online duhovni vodic! 🤩🤩🤩😘😘😘
2021 03 03
TinaKris, slazem se, nije ni meni jasno.
2021 03 03
Ima toga pod Tražim dosta često. Isto tako mi nije jasno Tražim - razmene i ništa konkretno.
2021 03 03
TinaKris ❤️❤️❤️
2021 03 03
1 2 3