Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Potreban savet

Sinoc sam otvorila nalog za prodaju krpica na IG. Nick je lokicin_ormaric Moje pitanje za clanice sa vise iskustva je kako sad to razraditi osim placenim promocijama? Inace, super mi je to sto sam tamo objavila i neke stvari koje ovde nisam, nema ogranicenja za slike sa neta pa sve izgleda urednije i lepse ;) Zapratite please :)
2021 03 14
Jedino da se svakog dana dodaju novi ljudi tj. nove devojke, zapratis i nadas se da ce i one tebe... Treba biti aktivan svakodnevno odnosno dodavati bar po jednu objavu, komentarisati objave srodnim stranicama, stavljati hashtagove...
2021 03 14
Srećno 🙂
2021 03 14
Hvala :) Probacu pa cemo videti
2021 03 14
Lepo Loki. 🤩🤩🤩 Pratim.
2021 03 14
I ja sam napravila skoro profil i jedino da stalno zapraćuješ slične profile, samo nemoj da preteraš na dnevnom nivou da te instagram ne bi blokirao 😁 Ja sam čak odmah prvi dan prodala nešto članici iz mog grada, ali od tad ništa 😅 Pratim i ja
2021 03 14
Koristi #hashtag, dodaj lokaciju. Svakog dana zaprati nove ljude. Zapratila sam te 🙂 Moj savet ti je da ubaciš i neku svoju sliku. Neke slike sa neta su ti mutne, pa neće privući kupca. Trudi se da predmet slikaš na dnevnoj svetlosti. Ovde imaš opciju da raširiš sliku ili kako već. Mislim da će ti za neke predmete dobro doći, da ih instagram ne bi izrezao. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b24e9ee89bee50c44f5a49b945e89d04.jpg)
2021 03 14
Svakodnevnim zapraćivanjem se može skupiti dosta pratilaca, ali ništa dok se ne uplati promocija. 20 po satu je valjda dozvoljeno. S vremena na vreme treba i otpratiti one koji ne uzvrate follow, jer se nepotrebno gomilaju. Ja sam par tih i sličnih grešaka napravila u startu, ali nije imao ko da mi kaže. Najbitinije je da u startu krenu dosta da zapraćuju jer mi se čini da što više ljudi zaprati, instagram još dodatno pogura profil zbog popularnosti. I što bolje slike da budu. Tu sam se isto zeznula u početku. Nisam sigurna kako funkcioniše što se slika sa neta tiče i da li je to kršenje autorskih prava, ako se ne navede izvor, pa ako neko zna tačno, nek javi.
2021 03 14
Ej, hvala vam svima na savetu, poslusacu naravno. Slike sa neta uvek privuku, zamislila sam taj profil malo drugacije od ovog ovde na Krpicama, ali videcemo da li sam u pravu.... Nemam prevelika ocekivanja-ako uspe super, ako ne nìkom nista jer mi je ok i ovde na Krpicama ;)
2021 03 14
Meni se dopada izgled, zapratila sam te sad 🤗 (moj_garderober_) Isto bih se složila sa članicom, da dodaš neke žive slike, one najbolje prodaju. Inače je svetao i lep ☺️ Slabo sam aktivna na instagramu, vidim da ima dosta uspesnih profila ali zaista treba truda. Ja ti mogu dati neki savet posto trenutno razradjujem svoj posao na ig-u, da dodaješ bar jedan predmet dnevno, koristiš dosta #(gradovi, relevantni tagovi za prodaju, veci i manji), dosta koristis story i plasiras stvari, ankete, pitalice i slicno. Ako ti treba, prosledicu ti par prirucnika na mail 🥰
2021 03 14
Moj instagram je, skoro sam objavila fotke ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fd99ae5a77d8568d65830fb982aba4e8.jpg)
2021 03 14
Pratim., super je
2021 03 14
Moja ćerka ima profil na kome prodaje čestitke i slike koje pravi @magiiland
2021 03 14
> MiraTinaLena2: > Moja ćerka ima profil na kome prodaje čestitke i slike koje pravi > @magiiland Mislim da je pratim, sad.cu da.proverim :)
2021 03 14
Imam nalog otvoren na IG. Prodaja ide solidno ali nista vise nego na MK. Bitno je da ti slike i video snimci budu jasni. Prednost je sto pomocu videa mozes bolje da prezentujes predmet 🥰
2021 03 14
1 2