Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbog jedne ribe, pogibe 50 ljudi

Wrong turn (pogrešno skretanje) da, definitivno, ja ne znam zašto iznova i iznova kada ne mogu da nađem film vratim se na gledanje nekog od dela pogrešnog skretanja,... iako je stvarno fim bez veze
2021 03 17
> Debela_devojka: > Na stranu bas komercijalne, ali recimo ja se od Dece kukuruza jezim. I na svaku Kingovu ekranizovanu pricu. Dzejson mi je isto smehoteka sa onom papirnom kesom na glavi, ali zato se sa Krugerom ne bih zajebavala Potpisujem! Dzejson je klasican siledzija, od Krugera mi se zeludac vrti nocima posle gledanja :')
2021 03 17
Ijaooooo pa vi ne znate za novozelandski ekoloski horor "Crna ovca"! Bukvalno sam bila u ubedjenju da je neka parodija u pitanju, ali ne!!! Genetski modifikovane ovce koje jedu ljude. Scena kad ovca vozi kamionet je neprevazidjena, a rasplet gde mladi akticvista spasava lokalno stanovnistvo od mutanata tako sto im se prisunja i baci upaljac koji izazove skoro pa nuklearnu eksploziju usled prdeza koje ovce ispustaju.....bez daljnjeg! :') Ima na YT, obavezno se razonoditi hahahahaa
2021 03 17
> Danijela234: > Wrong turn (pogrešno skretanje) da, definitivno, ja ne znam zašto iznova i iznova kada ne mogu da nađem film vratim se na gledanje nekog od dela pogrešnog skretanja,... iako je stvarno fim bez veze Da ahahah A od slesera mi je def omiljeni Ibrda imaju oci,Texaski masakr motornom testerom ,:)
2021 03 17
> lokibg: > Ijaooooo pa vi ne znate za novozelandski ekoloski horor "Crna ovca"! Bukvalno sam bila u ubedjenju da je neka parodija u pitanju, ali ne!!! > Genetski modifikovane ovce koje jedu ljude. Scena kad ovca vozi kamionet je neprevazidjena, a rasplet gde mladi akticvista spasava lokalno stanovnistvo od mutanata tako sto im se prisunja i baci upaljac koji izazove skoro pa nuklearnu eksploziju usled prdeza koje ovce ispustaju.....bez daljnjeg! :') > Ima na YT, obavezno se razonoditi hahahahaa Ako nisi gledala"Dabrove zombije",mnogo si propustila :') :') :') :')
2021 03 17
Hhahahahaha jao isuse, dabrovi i ovce zombiji aaaaaaahahahhaha. Kad smo vec kod zombi tres filmova - norveski "Dead Snow" 1 i 2 obavezno stivo :') "Филм се фокусира на групу студената који су преживели зомби нацистички напад у планинама Норвешке."
2021 03 17
Ma, ja sam jednom gledala neki film kao neka porodica ode u Disneyland i otkriju da tamo postoji citav podzemni grad i rade neke eksperimente na narodu i daju im neke tablete od kojih se oni izoblice, pocnu da lice na neke ljude macke 😬😬😬😬🙄🙄🙄 najjace 😂😂 ne znam kako se zove, ne znam ni sto sam ogledala do kraja Ah, da i naravno Vestica iz Blera, koji pokusaj nece ga, samo ne znam cega. Drugi deo je i ok, kad se poubijaju kao da su na esidu svi, ali prvi, ona suma i one budalastine Od boljih horora preporuka je Shrooms.
2021 03 17
Meni je jedan od boljih horora Sinister,Ivent horizont od novijih.Noc vestica,mi je bio jeziv kada sam bila klinka,a i Fredi Kuruger prvi deo.Sada baravno smesno...Generazlno uopste skoro da nema nekih onih jezivih horora
2021 03 17
Uh da i japanska verzija Krug
2021 03 17
Generalno mene najvise u horora plase ona posednuta deca kad se pojave niotkuda i fiksiraju bezizrazajno ispod oka, bosi, obuceni u neku belu spavacicu (uvek su bosi i u beloj spavacici) Brrrrr.....
2021 03 17
A evo su i ovce. Hahahahaahah....neponovljivo ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/79476e2429f0845f9c13b2fcf14cd213.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4d860a6d52ceb9cc393d14971a536cc4.jpg)
2021 03 17
Popisam ti se na grob, iiii Filth(cini mi se svedjani, ili tako nesto, skandinavski neki narod).
2021 03 17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f3bd408bbebe4ceb1bbe137d6ce00ac8.jpg) Obozavam.
2021 03 17
> Shyshymiga: > Popisam ti se na grob, iiii Filth(cini mi se svedjani, ili tako nesto, skandinavski neki narod). I spit on your grave, cini mi se pljunem ti na grob. Ali to bas nije trash, uzasno je tezak film, makar meni. Ali sam ja gledala americki
2021 03 17
> Debela_devojka: > > Shyshymiga: > > Popisam ti se na grob, iiii Filth(cini mi se svedjani, ili tako nesto, skandinavski neki narod). > I spit on your grave, cini mi se pljunem ti na grob. Ali to bas nije trash, uzasno je tezak film, makar meni. Ali sam ja gledala americki Uzas on ima dva dela..Oba su teska bolest.Nije mi bilo dobro neko vreme posle istog
2021 03 17