Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ponovo ista priča

Ja razumem da svi ovde imamo isti cilj, a to je da prodamo naše stvari koje ne nosimo, ali zar je stvarno toliko teško odvojiti 5 sekundi i PROČITATI šta osoba koja postavi temu u podforumu "tražim" traži? Pogledajte slike, pročitajte opis, razumem da svi želimo prodati što pre, ali ovo je stvarno nečuveno. Izbacim šta želim a nudi mi se sve samo ne to. Ako želim midi haljinu, ne želim do kolena, ne želim mini. Ako sam stavila sliku modela, ne želim ništa što ima sa slikom zajedničko jedino boju... Ne želim da zvučim grubo, ali stvarno bi bilo lepo kada se bi se uvažile želje kupca..🥰🥰
2021 03 19
Ja sam jednom okačila tamo da nešto tražim, i verujte mi sve sam dobila samo ne to, ma čak ni slično, totalno druga stvar😂 Tako da sam batalila😂
2021 03 19
> Danijela234: > Tako da sam batalila😂 Ma da, ne vredi vise niti kaciti niti sekirati se... 'Trazim' forum je izgubio smisao, sad se samo traze razmene i koka-kola kodovi svaki dan :') :') :')
2021 03 19
> SvetlanaRadic: > > Danijela234: > > Tako da sam batalila😂 > Ma da, ne vredi vise niti kaciti niti sekirati se... 'Trazim' forum je izgubio smisao, sad se samo traze razmene i koka-kola kodovi svaki dan :') :') :') ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/91cbbf7b605d2732768c8f5227a075b6.jpg)
2021 03 19
> Siamese.cat: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/91cbbf7b605d2732768c8f5227a075b6.jpg) HAHAHAHAHA pokrenemo peticiju kod admina da do 15.4, dokle traje nagradna igra - da preimenuje podforum tako 🤣
2021 03 20
Skoro sam imala slicnu situaciju. Objavim da trazim cizme SA SLIKE, dakle iskljucivo iste, stizu mi poruke od clanica koje nude svoje predmete uz objasnjenje "nisu kao sa slike ali su isto kaubojke" 😂😂😂😂 To je bio poslednji put da sam objavila ista na tom podforumu🙄
2021 03 20
Retko kad i uđem na taj forum jer su uglavnom nerealni i zahtevi i ponude. Kad mi nešto treba, tražim prema ključnim rečima, pa ako se pojavi, pojavi.
2021 03 20
Definitivno ću odsad i ja tako, nemam više živaca da budem pristojna dok odbijam ponude 😂
2021 03 20