Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Parfem priča

Došla sam na ideju da malo caskamo o parfemima. Muka mi je vise od depresivnih tema. Da li koristite jedan parfem dobar deo života ili često menjate? Koliko ste spremni da izdvojite novca za isti? Da li neki doživljavate kao lični pecat?
2021 04 04
Zauvek zaljubljena u CK Beauty(za koji sam do sad najvise izdvojila) i Avon Tomorrow. :) Inace moram imati bar 5-6 na raspolaganju da bih stavila onaj koji mi odgovara u tom trenutku, godisnjem dobu i raspolozenju :D
2021 04 04
Ja uglavnom menjam. Nemam običaj da kupujem, dosada sam ih obično dobijala. Stric mi je donosio iz UK neke fantastične parfeme a trenutno imam Miss Dior i neki Women's Secret - oba sam isto dobila i fantastični su. Ili mi dobro stoji većina parfema ili jednostavno ljudi koji mi poklanjaju imaju dobar ukus 🤣 kad bi sad sama išla da kupim vrv ne bi znala za šta da se odlučim 2 sata
2021 04 04
Ja sam bila verna R Cavalli serpentine, definitivno omiljeni! Jedan pepriod mog života tako je divno mirisao na meni, ljudi su me zaustavljali bukvalno da pitaju koji parfem koristim to je bilo period od 2012 do 2016 Od tad do dana današnjeg ja original Serpentine nisam našla da mirise isto, zbog posla sam bila u prilici da ga tražim po Americi, tamo ga više i ne proizvode, kod nas ga ima u liliju, samo alkohol 🤬 I dan danas mi prijatelji pričaju kako sam imala neki dobar parfem 😂 Da li u kombinaciji sa kožom, hormonima, stikom, ne znam ali bio je bozanstven
2021 04 04
Za mene je parfem nešto što nas na neki način opisuje. Volim kada po mirisu mogu da osetim nečije prisustvo.
2021 04 04
Vezujem mirise za događaje , zato mi neki postanu omiljeni a neki zauvek otpisani. Trenutno menjam parfem svakog dana jer ne zelim da me bilo koji veže za ovo vreme. Burberry Brith Rhytm i Boss Ma Vie za sada najbolje pašu :)
2021 04 04
Ja volim da menjam i otkrivam nove parfeme.. Trenutno imam dva koja sam dugo zelela: Chloe - Nomade i Gucci - Bloom (za koji sam najvise izdvojila). Svakodnevni su: Naomi, Bruno Banani, Betty Barclay i poneki iz Avona.. Za svaki dan i posao mi nije bitno da imam neki kvalitetniji parfem, ali za odredjene prilike jeste.. Volim kad neko u prolazu za sobom ostavi mirisni trag koji me natera da se okrenem.. :")
2021 04 04
> <3Suncokret<3: > Ja sam bila verna R Cavalli serpentine, definitivno omiljeni! Jedan pepriod mog života tako je divno mirisao na meni, ljudi su me zaustavljali bukvalno da pitaju koji parfem koristim to je bilo period od 2012 do 2016 > Od tad do dana današnjeg ja original Serpentine nisam našla da mirise isto, zbog posla sam bila u prilici da ga tražim po Americi, tamo ga više i ne proizvode, kod nas ga ima u liliju, samo alkohol 🤬 > I dan danas mi prijatelji pričaju kako sam imala neki dobar parfem 😂 Da li u kombinaciji sa kožom, hormonima, stikom, ne znam ali bio je bozanstven Isti slučaj. 😁 Verovatno su prestali da proizvode kasnije taj pravi prvi. Ovde na sajtu sam uspela da nađem samo jednom. Taj iz Lilija, ni nalik. Inače, parfemima pridajem velik značaj. Koristim ih svaki dan, gde god da idem. Uvek imam par skupljih. Trenutno su to Gucci Guilty i Gaultier Scandal by Night. Uglavnom kupim najveće pakovanje i dok potrošim, već mi se čulo mirisa izmeni, pa mi posle više prija da promenim.
2021 04 04
Cesto koristim odredjene jedan period zivota, trenutno variram izmedju ova 3 u zavisnosti od prilike i doba dana: Narciso Rodriguez for her crni (obozavam njegove parfeme), JPG so scandal za uvece, Burberry London za posao. I leti nezaobilazni D&G light blue ☀️ A parfem koji sam koristila godinama i dobila najvise komplimenata i mnoge veze za mene je Hypnotic poison od Diora sad mi se vec smucio 😄 kad smo kod parfema dal neko zna proveren sajt za prodaju parfema uzela bih neki narcisov?
2021 04 04
Ja recimo Obsession night Calvin Klein, obožavam da stavim pre odlaska u krevet, toliko me umiri da se fantastično odmorim uz njega. Takodje muški Burberry Brit, ja vam ne mogu opisati. Ta dva parfema u meni bude takav mir i spokoj, neverovatno. Ali bukvalno su mi za spavanje ili vetrovit vikend na terasi uz knjigu.
2021 04 04
> Fashionista93: > kad smo kod parfema dal neko zna proveren sajt za prodaju parfema uzela bih neki narcisov? http://www.jasmin.rs/brend/?q=narciso%20rodriguez&kl=003
2021 04 04
> sandy89: > Zauvek zaljubljena u CK Beauty(za koji sam do sad najvise izdvojila) i Avon Tomorrow. :) > Inace moram imati bar 5-6 na raspolaganju da bih stavila onaj koji mi odgovara u tom trenutku, godisnjem dobu i raspolozenju :D Imate kod mene CK Beauty :D Ja sam još uvek u potrazi za onim pravim :) Za sada, tu mirisnu notu imaju Boss Ma Vie (postojanost vrlo slaba) i D&G The One. Oko NG me uhvatila neka manija, pa sam kupila 7-8 parfema :D Neke sam uzela u DMu, neke poručila sa Jasmina i sajta Moja parfimerija (za koji sam pročitala najviše pozitivnih ocena i koji ima zaista veliki izbor parfema i setova). Sviđaju mi se parfemi Narciso Rodriguez, pa verujem da će to biti moja sledeća investicija kada su parfemi u pitanju. Eh da, prijatno me je iznenadio Elizabeth Arden The 5th Avenue...Poručila sam ga "na slepo".
2021 04 04
> mmikalacki: > > sandy89: > > Zauvek zaljubljena u CK Beauty(za koji sam do sad najvise izdvojila) i Avon Tomorrow. :) > > Inace moram imati bar 5-6 na raspolaganju da bih stavila onaj koji mi odgovara u tom trenutku, godisnjem dobu i raspolozenju :D > Imate kod mene CK Beauty :D > Ja sam još uvek u potrazi za onim pravim :) > Za sada, tu mirisnu notu imaju Boss Ma Vie (postojanost vrlo slaba) i D&G The One. > Oko NG me uhvatila neka manija, pa sam kupila 7-8 parfema :D > Neke sam uzela u DMu, neke poručila sa Jasmina i sajta Moja parfimerija (za koji sam pročitala najviše pozitivnih ocena i koji ima zaista veliki izbor parfema i setova). > Sviđaju mi se parfemi Narciso Rodriguez, pa verujem da će to biti moja sledeća investicija kada su parfemi u pitanju. > Eh da, prijatno me je iznenadio Elizabeth Arden The 5th Avenue...Poručila sam ga "na slepo". Kakav je Satine? Meni je njegova bočica strava, tako je obična, doživljavam je kao biser, zbog čega nzm.
2021 04 04
Satine je isto bila kupovina na slepo. Nisam vešta u opisivanju mirisa. Mogu samo da kažem da nije po mom ukusu. Očekivala sam nekako nežniji miris.
2021 04 04
Masu parfema tako kupim i samo ih ostavim na polici. Što je najgore od svega zao mi je da ih prodam,a ne koristim ih. 😭😂 Dešavalo mi se da par godina neki parfem imam, koji mi na bum nije legao, a onda naprasno krenem sa korišćenjem i oduševim se.
2021 04 04
1 2 3