Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Parfem priča

Nisam veliki poznavalac parfemskog sveta ali sam strastveni ljubitelj. Imam puno parfema, volim da ih menjam, kao što je rekla sandy89, kroz godišnja doba, raspoloženje, doba dana, trenutak... Umem da se namirišem i sebe radi, tek onako i da širim oko sebe i sebi lepu auru ☺️ Parfem je tu da nam ugodi. Uvek sam bila verna Lancome Tresor-u. On mi je statement parfem, stavljam ga retko i kada se baš posebno osećam ili želim da se posebno(m) osetim. Obožavam kako se menja na meni iz sata u sat i kada me iznenadi sledećeg dana, jutra dok se češljam 💘 Tražim i dalje ženski Trussardi Python, koga ne mogu više naći, tu ne bih štedela novac ni za 10 ml. Platila bih i preplatila ako treba jer beskrajno sam žalosna što ga više nema a do sada su mi nudili kopije. Njega samo lično, da znam šta uzimam. Razmenila sam se ovde za crni Narciso ali mi nije legao. Dala sam ga mami i na njoj je fantastičan.
2021 04 04
Ja već duže vreme koristim versace crystal noir, zaljubljena sam u taj parfem i ne planiram da menjam dugo, ovo mi je već četvrta bočica❤️
2021 04 04
Vec neko vreme koristim zadig&voltaire just rock koji izgleda vise nije u prodaji 😭
2021 04 04
> Tražim i dalje ženski Trussardi Python, koga ne mogu više naći, tu ne bih štedela novac ni za 10 ml. Platila bih i preplatila ako treba jer beskrajno sam žalosna što ga više nema a do sada su mi nudili kopije. Njega samo lično, da znam šta uzimam. Ima ga na sajtu, mislim da je 3500. 😊😊
2021 04 04
> LUCIFERCE: > > Tražim i dalje ženski Trussardi Python, koga ne mogu više naći, tu ne bih štedela novac ni za 10 ml. Platila bih i preplatila ako treba jer beskrajno sam žalosna što ga više nema a do sada su mi nudili kopije. Njega samo lično, da znam šta uzimam. > Ima ga na sajtu, mislim da je 3500. 😊😊 Da, ima ga ponekad, samo lično, nemam poverenja bez obzira na ocene šta se ovoga tiče, skoro sam na jednom profilu videla razvaljen zadnji deo poklopca veoma specifične bočice jednog Givenchy parfema kojeg sam i sama imala i bojim se da se samo pune prazne bočice kopijama. Ovaj pafrem znam i znala bih da ga prepoznam. Kod ovog trenutno na sajtu je boja upitna, treba biti crveniji, ali može biti do kamere ili do stajanja, ne proizvodi se već dugo. Zato samo lično.
2021 04 04
@srebrna To sam i ja primetila, možda je reformulisan i zbog toga svetliji. Ali što se tiče prevara to je haotično, takodje parfeme samo licno, pusti priču dok ja ne vidim. 😂
2021 04 04
Nije reformulisan, nema ga više. Bilo bi mi drago da bude i reformulacija, mnogi parfemi su to doživeli i nisu više isti, nažalost su mnogo više sintetički ali su ipak zadržali neki svoj osnovni karakter. Samim tim uvek treba i pomisliti da je suludo dati malo novca za nešto što je raritet. Bojim se da neko ko ne poznaje određen parfem na kupoprodajnim sajtovima po više nego povoljnoj ceni kupi trećinu ili polovinu ili dve trećine mililitraže od prodavaca koji se time bave i da u suštini nemaju pojma šta kupuju. Ne kažem da su svi fejk niti to mogu ili želim da dokazujem ali meni lično bi uvek bilo sigurnije pre svega kupiti u parfimeriji a ako je sajt u pitanju onda sajt koji se bavi mirisima ili od neke članice koja ima neku svoju kolekciju pa je rada odreći se komada ili par, svako ko voli parfeme ima uvek nešto što mu ne leži ili ga je prevazišao, prerastao ili mu je dosadio ili se poklon promašio.
2021 04 04
Daleko od toga da su svi fejk, mogu se naći originali ovde na sajtu. Samo treba znati. Prodavac šta prodaje, a i kupac šta kupuje. Kada se to poklopi, svi zadovoljni i srećni.
2021 04 04
Pa da, lepo si to rekla, "samo" treba znati. Svakako je lepa tema i osveženje. Uživajmo u lepim mirisima.
2021 04 04
> IsidoraC96: > Vec neko vreme koristim zadig&voltaire just rock koji izgleda vise nije u prodaji 😭 Ako ga negde pronađeš, molim te da me obavestis. Dugo vec želim da ga kupim, medjutim nisam uspela da ga pronađem. Videla sam komentare da asocira na miris banane, da li je zaista tako?
2021 04 04
> srebrna: > Pa da, lepo si to rekla, "samo" treba znati. > Svakako je lepa tema i osveženje. > Uživajmo u lepim mirisima. Hvala puno. Drago mi je sto smo skrenule pažnju na lepe stvari.
2021 04 04
> LUCIFERCE: > > IsidoraC96: > > Vec neko vreme koristim zadig&voltaire just rock koji izgleda vise nije u prodaji 😭 > Ako ga negde pronađeš, molim te da me obavestis. > Dugo vec želim da ga kupim, medjutim nisam uspela da ga pronađem. Videla sam komentare da asocira na miris banane, da li je zaista tako? Da, videla sam i ja taj komentar, ali ja ga licno ne bih opisala tako, vise vuce na drvo, vanilu...jako je specifican miris, iskreno nisam nasla ni jedan slican parfem, cak ni ostali z&v nemaju to nesto😄 navodno zara femme lici dosta, ali nisam ga nikad videla u prodaji. Javljam ako nadjem 😄
2021 04 05
Vidim Almairac je gotvio ovaj, volim njegov nos. Dva od mojih životnih je on muckao, tako da moram isprobati i ovaj definitivno. 😊
2021 04 05
> Danijela234: > Ja već duže vreme koristim versace crystal noir, zaljubljena sam u taj parfem i ne planiram da menjam dugo, ovo mi je već četvrta bočica❤️ Da li te smara što je prilično popularan? Imam ga i volim ga, treća boca, ali odlepim kada ga osetim u prolazu. Na meni čak mirise drugačije, nije praskast, ali bez obzira. Jako sam sebična što se njega tiče. 😁
2021 04 05
Setih se sada i Jo Malone parfema. Zaista su interesantni i drugačiji.
2021 04 07