Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Parfem priča

> mmikalacki: > Setih se sada i Jo Malone parfema. Zaista su interesantni i drugačiji. Gde se mogu testirati?
2021 04 07
Ne znam koji mi je od ova tri bolji. Volim i parfeme Lolite Lempicke. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9235022eb26b44d2419fb224b231f246.jpg) A Zadig & Voltaire Just Rock imate na svim sajtovima za prodaju parfema i na kupujemprodajem.
2021 04 07
Videla sam, mada ne volim nesto online kupovinu što se parfema tiče. Ali obzirom da je to trenutno jedina opcija, videćemo. A sto se tice Jacoma imala je majka roze ako se ne varam, znam da je mirisao na đumbir, ostale nisam probala.
2021 04 07
> LUCIFERCE: > > mmikalacki: > > Setih se sada i Jo Malone parfema. Zaista su interesantni i drugačiji. > Gde se mogu testirati? Ja sam u Sephori probala.
2021 04 07
Videću da skoknem, nisam dugo bila, a svašta nešto mi treba. Taman i ove ostale da njusnem. Samo gomilam i nikad dosta. Mada kako se smanjuju budžeti svake god, nije loše imati zalihe. 😂😅
2021 04 07
Da li ste probale one alverde vodice? Ekstremno mi je zanimljivo što su na prirodnoj bazi, volela bih da nabavim neku i koristim umesto mista, ali nzm kako se ponašaju.
2021 04 07
Jeste djumbir, cimet, caj.. Narandzasti sam dobila u razmeni sa clanicom na ovom sajtu i toliko mi se dopao da sam druga dva narucila bez testiranja. I nisam pogresila :) Bili su jako jeftini na popustu na Jacomo sajtu, oba su bila po 20e 100ml.
2021 04 07
Moraću da testiram. Svaki put se oduševim kada pronadjem neki parfem koji mi se dopadne, a ne koristi ga niko bar u mom okruženju. Onda smo u velikoj ljubavi. Sećam ga se, znam da je bio djumbirast onako bas. Mami se jako dopadao, dugo ga je koristila. I opet se vratila na CK Truth, njoj nema spasa. 😅
2021 04 07
Verovatno ih malo ko koristi jer ih u Srbiji nema u prodaji ni online ni u parfimerijama. Nema ih uvek ni na zvanicnom sajtu. Sad trazim narandzasti jer sam njega potrosila. Totalno su razliciti a svaki poseban na svoj nacin.
2021 04 08
Da li je neko probao tester Kilian Black Phantom? Je l nalik na original?
2021 04 08
Da li je neko koristio Versace Oud Oriental? Baš me je zaintrigirala ova mirisna kompozicija.
2021 04 13
Evo link , za prodaju original parfema na KP, provereno, porucivala sam imaju veliki br poz ocena https://m.kupujemprodajem.com/marina-ns-parfemi-original/svi-oglasi/284434/1#mhs0-1643666350731
2022 01 31
1 2 3