Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Obrisani SVI predmeti stariji od godinu i po dana?!

> emilyy: > I da dodam još nešto, pre nego što neko napiše “Ako se nije prodalo za godinu i po dana, neće se ni prodati”: > sigurno 7-8 puta sam kupila nešto što u oglasu nije ni imalo fotografije, već su umesto njih stajale one haljinice (stariji oglasi). Jednostavno sam pročitala opis i kontaktirala članice, poslale su mi fotografije tih predmeta i kupila sam ih. 😄 Slazem se: kupila sam ne znam koliko stvari koje su bile postavljene 2-3 godine pre kupovine. I nista im nije falilo (pricam konkretno o nekim odevnim predmetima): odgovorne clanice ne prodaju garderobu npr. ubudjalu od stajanja. I zaista nikad nisam imala nijedan problem ovde kao kupac: cak i kada nisam bila zadovoljna npr. stanjem kupljenog predmeta (dakle, opis u oglasu nije odgovarao realnom stanju), a to se desilo svega jednom, bez problema sam se dogovorila sa prodavcem da mi vrati novac i prodavac vise nije postavljao taj predmet za prodaju. Dakle, stvarno je bio korektan u svakom smislu (i prema meni, i prema ostalim potencijalnim kupcima tog predmeta).
2021 04 11
Ne znam,bas nisam bila nikada iz fazona da neko to uradi namerno iako citam dosta puta o tome.O to selektivnom brisanju.Evo sada bacih pogled na jednu dobro poznatu gospodjicu na sajtu imam utisam da joj nista nije obrisano.Citavih 500 i kusur predmeta je tu pa cak iz "davne" 2019 godine.Jedino ako je iamla 2000 predmeta pa joj skresali na 500 ,:)
2021 04 11
Saska..Mislila sam na clanove kao sto je Emili.A i ja sam do skora koristila vip clanstvo,kao i sto sam placala promocije predmeta iz razloga sto se predmeti zatrpaju,pa ih je tesko i pronaci.U ovom brisanju su mi obrisani predmeti koje sam postavljala vise puta i placala za njihovu reklamu.Imali su toliko lajkova a cena mala da je bilo pitanje trenutka kada ce se prodati
2021 04 11
Saška, upravo to: VIP članstvo služi za kategorizaciju predmeta i onaj poster na profilu, ništa specijalno, 😊čisto da članicama sa mnogo predmeta profil bude pregledniji i da se potencijalni kupci lakše snadju. 🙂 I to VIP članstvo mi ništa nije pomoglo u ovoj situaciji, izbrisano mi je sedam strana oglasa. 😡
2021 04 11
Jelena, Emilyy, razumele smo se :) Pisemo, citamo sta je druga napisala, razmenjujemo iskustva. Pitanje je sta radi administracija: da li planira da objasni clanstvu svoje (nelogicne) poteze, da li planira da objavi pravila koriscenja ovog sajta koja ce biti jednaka za sve, ili se bavi analiziranjem ko koju kurirsku sluzbu koristi i eventualno smislja neku novu temu poput te o kur. sluzbama, npr: Da li predmete saljete pre ili posle podne? ili: Kojom vrstom lepljive trake obezbedjujete posiljku?
2021 04 11
😂🤣 Slatko si me nasmejala! 😆 “Širu ili užu lepljivu traku, providnu ili u boji?” 😂 Inače se nerviram već danima, a znam da od toga nemam ništa. 😕
2021 04 11
Ja sam shvatila da se ovo brisanje odnosi na sve predmete starije od godinu i po dana, sada sam malo zbunjena 🤔
2021 04 11
Meni je ok sto je obrisano. Ja sam imala oko 300 predmeta, a nisam ulazila bas bas dugo. Prvo nisam htela da rizikujem da iko od mene dobije predmet po mom dolasku kuci sa posla iz covida, a zaista ne mogu da se macujem sa devojkama koje kazu, nema veze, salji. Jer moje slanje podrazumeva i da kurir neduzan bude u tom lancu. Realno, u momentu kad radis negde gde se nista ne zna o prenosenju virusa, glupo je da rizikujes bilo koga osim sebe. A i preklapala sam se u poslu i vremenu kada mogu pozvati kurira. Tako da, meni licno odgovara sto je pobrisano, taman da ispocetka fotkam sve sta je visak, naaaakupilo se bas bas. Jos i sestra kako je dolazila u Srbiju je dovlacila i dovlacila i mnogo kojecega ostavila sta joj ne treba. Decko kuka da se ubacujem i u njegove delove i sizi. X puta je dohvatio moje majice, i sad smo dosli do toga da mi samo ostavi na sred kreveta sve moje iz njegovog dela. Brisanje je odlicna stvar, ima potencijal i da resi predmete onih koji se ne loguju, realno, ima predmeta koji stoje godinama.
2021 04 11
> ubavkam: > Ja sam shvatila da se ovo brisanje odnosi na sve predmete starije od godinu i po dana, sada sam malo zbunjena 🤔 Da probam da objasnim konkretno. - Je l' na forumu u delu "objave, novosti, komentari moderatora" stoji tema "Obrisani predmeti"? Stoji. - Je l' u njoj pise "Dragi/e članovi/ice, Info o obrisanim predmetima: obrisani su SVI predmeti stariji od godinu i po. Predmete možete opet postaviti sa novim slikama"? Pise. - Jesu li obrisani svi predmeti stariji od godinu i po? Nisu. - Unosi li to zabunu medju delom clanstva sajta? Sudeci po pisanju na forumu - unosi. - Da li se famozni dekanti nalaze na spisku nedozvoljenih predmeta, koji stoji na profilu AdminRs? Ne nalaze se. - Da li su nekima oglasi sa dekantima obrisani? Jesu. - Da li nekima oglasi sa dekantima nisu obrisani? Nisu. - Da li se oglasi sa dekantima i dalje postavljaju? Postavljaju se. - Da li clanovi kojima su oglasi sa dekantima uklonjeni znaju da li da ih opse postave ili ne, sudeci prema cinjenici da ima mnogo profila na kojima dekanti uredno stoje, kao i prema cinjenici da se i dalje postavljaju takvi oglasi? Ovde cu odgovoriti iskljucivo u svoje ime: ne znam, zbunjena sam. - Da li je sada jasnije? Mislim da nije. :D
2021 04 11
> saskabg: > > ubavkam: > > Ja sam shvatila da se ovo brisanje odnosi na sve predmete starije od godinu i po dana, sada sam malo zbunjena 🤔 > Da probam da objasnim konkretno. > - Je l' na forumu u delu "objave, novosti, komentari moderatora" stoji tema "Obrisani predmeti"? Stoji. > - Je l' u njoj pise "Dragi/e članovi/ice, Info o obrisanim predmetima: obrisani su SVI predmeti stariji od godinu i po. Predmete možete opet postaviti sa novim slikama"? Pise. > - Jesu li obrisani svi predmeti stariji od godinu i po? Nisu. > - Unosi li to zabunu medju delom clanstva sajta? Sudeci po pisanju na forumu - unosi. > - Da li se famozni dekanti nalaze na spisku nedozvoljenih predmeta, koji stoji na profilu AdminRs? Ne nalaze se. > - Da li su nekima oglasi sa dekantima obrisani? Jesu. > - Da li nekima oglasi sa dekantima nisu obrisani? Nisu. > - Da li se oglasi sa dekantima i dalje postavljaju? Postavljaju se. > - Da li clanovi kojima su oglasi sa dekantima uklonjeni znaju da li da ih opse postave ili ne, sudeci prema cinjenici da ima mnogo profila na kojima dekanti uredno stoje, kao i prema cinjenici da se i dalje postavljaju takvi oglasi? Ovde cu odgovoriti iskljucivo u svoje ime: ne znam, zbunjena sam. > - Da li je sada jasnije? Mislim da nije. :D Ja u Vama vidim sebe,jednog srčanog pravdoljupca i tačno prenosite moje viđenje i ,bogami i emocije.Sve ste lepo razložili i precizno definisali PRAVO STANJE NA TERENU. Ja sam godinama na ovom sajtu,ali sam pod žestokim utiskom da u poslednjih,recimo,godinu dana vlada apsolutna haotičnost u vođenju istog - od čestih "blokada" na sajtu,do vrlo nejasnih,nejednakih i neujednačenih poteza admina(ili raznih admina) u odnosu prema članicama... Mogla bih naširoio i nadugačko... Pošto sam uvek za delovanje zajedničkim snagama,pitam se,možemo li se mi,članice,nekako udružiti i obratiti se "upravi " sajta,pa da znamo kako i same da se postavimo za dalje bivstvonje ovde...
2021 04 12
> saskabg: > Devojke, > Admin junior je objavio temu: https://mojekrpice.rs/forum/t/564433/obrisani-predmeti > Imam nedoumicu, pa da pitam ovde, posto na toj temi ne moze da se postavi pitanje: > da li se ovo "SVI predmeti" odnosi na neku posebnu kategoriju, npr. na kozmetiku, ili bas na sve kategorije (odeca, obuca...)? > Pitam, zato sto upravo videh dosta oglasa (i iz kategorije kozmetike, i iz kategorija odece, obuce) postavljenih mnoooogo pre godinu i po dana. Dakle, nisu obrisani. Meni je izbrisano par oglasa, nikada nisam imala kozmetiku u ponudi.
2021 04 12
1 2