Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stop nasilju i govoru mrznje bilo gde pa i na forumu MK

> MALAODSTILA: > > srebrna: > > https://www.youtube.com/watch?v=AER3Zg5S200 > Kako ovo vraca u detinjstvo i 90te 🙃 Mister Vain je Mister Vain. I mister Raider i Mr. Wrong.
2021 04 15
> MiraTinaLena2: > Nekad sam baš volela ovaj sajt i uvek sam ostajala uprkos tome što je često bilo tehničkih problema. Sećam se lepih akcija pomaganja i poklanjanja,povoljnih kupovina ...sad sve češće neke ružne teme,retko kad uđem na sajt. Još ređe komentarišem ,jer se nekako svaka tema pretvori u svađu,ne u razmenu mišljenja. A iskreno nit se secam ko je koju temu otvorio ni ko je kome sta komentarisao,niti čiji su predmeti kako dosli na prve strane. Ako nekom mogu da pomognem rado ću se odazvati. Svima koji su pomogli meni kad je trebalo hvala puno. Još uvek se dvoumim ima li smisla ostati na ovom sajtu. > U svakom slučaju sve najbolje svima želim ! Čitam i ne verujem šta čitam.Sa mnogima od Vas sam sarađivala.Pitam se da li sam stekla pogrešne utiske???? Retko se javljam na forumu (uglavnom kokičarim),ali ono što radite jedna drugoj je u najmanju ruku jadno.
2021 04 15
> plava16: > > MiraTinaLena2: > > Nekad sam baš volela ovaj sajt i uvek sam ostajala uprkos tome što je često bilo tehničkih problema. Sećam se lepih akcija pomaganja i poklanjanja,povoljnih kupovina ...sad sve češće neke ružne teme,retko kad uđem na sajt. Još ređe komentarišem ,jer se nekako svaka tema pretvori u svađu,ne u razmenu mišljenja. A iskreno nit se secam ko je koju temu otvorio ni ko je kome sta komentarisao,niti čiji su predmeti kako dosli na prve strane. Ako nekom mogu da pomognem rado ću se odazvati. Svima koji su pomogli meni kad je trebalo hvala puno. Još uvek se dvoumim ima li smisla ostati na ovom sajtu. > > U svakom slučaju sve najbolje svima želim ! > Čitam i ne verujem šta čitam.Sa mnogima od Vas sam sarađivala.Pitam se da li sam stekla pogrešne utiske???? > Retko se javljam na forumu (uglavnom kokičarim),ali ono što radite jedna drugoj je u najmanju ruku jadno. MinaTinaLena2 slažem se sa Vama,pogrešno sam nadovezala,bez konteksta.Izvinjavam se.
2021 04 15
@lilali- nista nisi shvatila, što je tvoj problem. O kakvom kliktanju pričaš ne znam, off topic. Ne trebaju svi da budu "fer" prema meni, već svi prema svima. Tacno i lepo sve piše. Ne vređajte, ne provlačite kroz blato ljude koje ne znate i o kojima ništa ne znate. A i da znate nemate pravo ni prema kome tako da se ponašate. Lične frustracije, problema, šta god da imate rešavajte gde je tome mesto.
2021 04 15
@lokibg- biti smešan nekome je ok ukoliko postoji razlog za to. Ukoliko to ne iskazuješ uvredama, skaradnim rečnikom i ostalim stvarima iz domena svega što sam ranije već napisala i sve ostane na nivou pristojnog. Znate biti pristojno vaspitan i znati šta je dobro a šta loše, šta je pristojno a šta nepristojno je početak svega. Ostalo je u domenu teme. Meni je takođe smešno da neko nikada nije ušao u radnju nekih od brendova o kojima piše, a kamoli kupio ali zna šta je realna cena. Isto je smešno da odrediš "realnu" cenu tako što si negde u svetu na sajtu našao koliko košta recimo X torba 14 godina nakon što je napravljena i u mom slučaju kupljena pa kažeš "to je komercijalna prodaja". Recimo da je najsmešnije što pronađeš nešto u nekoj radnji XY i kažeš "to je cena realna" jer sam ja to tu našla i kupika pre Ž godina. Ne kupuju svi u istoj radnji, ne kupuju svi stvar 1minut ore nego što je okače na krpice, ako ste vi sa takvom logikom nisu svi. Oni koji nikada nisu nešto poručili online, platili sve što pripada u ovoj zemlji ( a Srbija ima carinu i PDV za one koji ne znaju, takođe carinik ima slobodu da "proceni" koliko nešto zaista košta) pišu kako to negde košta nešto smešno...popto svi moramo da kupujemo na tom jednom mestu zar ne? Međutim, bez obzira na to što svi ovi gire pomenuti različiti ljudi zaista pišu netačne stvari, laži, tendenciozno interpretiraju pigrešno ili možda namerno nemam pitrebu niti da im se smejem, niti da pipem koliko ne znaju ni bazne stvari u "ekonomiji" o kojima pišu.
2021 04 15
@Majda87- ne, nisam navela članice koje su mi konkurencija. Da ste pročitali šta sam navela razumrli bi verujem. Ne razumem zašto ste spremni da "se uhvatite" za "loš motiv" umesto za ono što je možda logično i pri tom istinito. Nemam problem sa " konkurencijom", svi otodajh šta žele. Da ponovim, možda pročitate ( iako više nije ni važno)- navela sam one koji su me vređali, maltretirali uvredama i poruka u pp i na forumu, one koji su me prevarili i one koji su rezervisali nešto na 2 nedelje, 1 mesec i nikada se nisu javili. Tako je bilo, više nije i u čemu je problem?
2021 04 15
@Isicaa- hrabrost odlikuje neke od nas. Ne sve nužno. Skrivati se iza multija je uvek opcija, to govori sve što treba za ovaj forum o Vama. Što se tiče neistina koje plasirate, možda da pomenem jedno 100-ti put, dozvoljeno je imati 2 profila. Pitajte admina i biće odobreno kao i meni. I na ova 2 ima previše stvari nakon što mi je izbrisano 90% profila. Nisam se žalila jer je bilo ok, s tim u vezi zaisra je previše te "opsednutosti" mojim stvarima i profilima.
2021 04 15
@Ralekrusevac- na žalost to i još mnogo toga. Bilo bi izvrsno kada bi smo ovaj suštinski odličan sajt ( izuzimajući povremene "anomalije" na forumu) " koristile" za ono što treba. Ovo je razbibriga, način da se upoznamo, podelimo po neki lep/ruzan dan sa onima sa kojima želimo, prodamo viškove iz garderobera, kupiimo nove viškove. Zaista je strašno to što minimalan broj ljudjnkoji su sami sa sobom u ptoblemu uspeva da velikoj većini zgadi ovo "mesto". Zato tema, citati od onih koji su strucni na ovu temu, molba da ukoliko imate problem pišete adminu. Budimo svi pristojni, poštujmo ( za početak) jedni druge, svima će nam biti lepše i bolje. Nije prirodno niti normalno toliko "emociha" da ne napišem mržnje uskaljivati na nepoznatim ljudima na online gorumima ( niti bilo gde drugde). Izsbetite ljubav i pažnju umesto mržnje, podsmevanja, uvreda.😘🤗💟🌼🌼🌼
2021 04 15
MiraTinaLena2- hvala na doprinosu temi. Verovatno svi izvan ove grupe tj "manjine" imaju iste dileme. Prestala sam da redovno "posećujem" forum upravo zbog toga. Međutim mislim da treba razmisliti i ne dopustiti da manjina koja je "takva" da ne pišem više od ove reči pokvari ugođaj svima ostalima. Pridružila bih se sa ovim Vašim citatom " U svakom slučaju sve najbolje svima želim !"
2021 04 15
@plava16- hvala i Vama na doprinosu temi. Imam iste dileme, vezano za neke članice sa kojima sam sarađivala. Za ostalo verujem da svi zajedno možemo da promenimo, lep dan Vam želim! 😊🌸🌸🌸
2021 04 15
https://www.youtube.com/watch?v=XGh0uQNgjio <3 <3 cvetić, leptirić, morska zvezdica <3 <3
2021 04 15
Htedoh da pisem na ovoj temi jos kada je otvorena, ali imala sam zabranu pisanja na forumu. Zalosno je, a istovremeno i smesno ko pokrece ovu temu. Pravi "Drz'te lopova" i "Ko o cemu, ... o postenju" primer. Neke clanice su, po mom misljenju, odlicno odgovorile postavljacu teme, tako da nema poente ponavljati ono sto je odlicno receno.
2021 05 13
1 2 3 4