Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stop nasilju i govoru mrznje bilo gde pa i na forumu MK

kome smetaju jaki smajlići & paketići na temi? zašto se sajberbulizuju smajlići, pitam? ok, kad ne mere smajlić, hajmo još jedan kvotić. pa, kaže, "Narcistički poremećaj ličnosti karakterišu: preteran, ”prenaduvan” osećaj lične vrednosti, moći, značaja, superiornosti, odnosno arogancija; jaka potreba za divljenjem, tj. prepoznavanjem izuzetne spopstvene vrednosti i značaja od strane drugih; nedostatak empatije, tj saosećanja za druge; instrumentalni odnos prema drugima (drugi nije vrednost za sebe nego je sredstvo da se dostigne lični cilj i zadovolje lične potrebe); često osećanje zavisti i utisak da se zaslužuje više i bolje od drugih; povređenost i bes kada ne dobija ono što očekuje i sklonost da se sveti; sklonost da kažnjava, kinji, ponižava; fantazmatska zaokupljenost temom superiornosti, uspeha, popularnosti, izuzetnosti i jaka bol i povređenost kada okruženje to ne potvrdi. Ako treba da se sažme, okosnica narcisoidne ličnosti je briga da se potvrdi i održi grandiozna/naduvana predstava sebe". izvol'te u salonu, moliću fino. i nemoj da je neko stavio neki smajlić na temi, da mu ja ne dođem tamo. 😡 😇
2021 04 12
> Petissa: > @ lilali- ja tebe nisam niti prozivala, niti zvala. Ne smatram da ima potrebe. Odlučila si da se baviš mojim profilom, pratiocima, omiljenim predmetima što je ok ukoliko ne vređaš. Imaš pravo, kao i svi drugi da gleda. > Ovo je tema o nečem drugom. > Šta tebe boli ti najbolje znaš. Zbog toga reaguješ. > Što se tiče odgovora, uvek odgovaram zato što ponovljene laži u Srbiji postaju istine. Ni tvoje ni druge neistine neće ostati bez odgovora. > Sve najbolje ti želim svakako. Ni tobom ni tvojim profilom se neću baviti, kao ni drugim profilima ovde. Svako o svom profilu i stvarima treba da brine. > Zašto ste opterećeni mojim profilima je zaista pitanje, ali niti za ovu temu niti za mene. Valjda svako piše o onom što ga boli, šta mu smetu, ko ga i šta interesuje. > Mene interesuje smanjenje gadosti, uvreda, ponižavanja na ovom sajtu. A vas nekoliko čete uvek udpeti da trmu idvedete na drugu stranu, nipta tu nije neobično. ma zeno briga mene za tvoj profil i pratioce prestani da klikces sebi broj pregleda da ne iskaces na svakom cosku na sajtu...i zaboravicu da postojis Budi fer prema drugima kad vec insistiras da je ceo sajt fer prema tebi i da se bavi tobom
2021 04 12
iliti abridžed, jel'te, skraćena verzija, pa još na ijekavici, da i Šime razumija, poštivajmo razlike: "Psihijatrijski dijagnostički priručnik nabraja kriterijume po kojima možemo prepoznati narcistički poremećaj ličnosti: Grandiozni osjećaj pretjerane važnosti Preokupiranost fantazijama o neograničenom uspjehu, moći ili idealnoj ljubavi Vjerovanja da je poseban/na i da jedino mogu da ga razumiju drugi posebni/e Zahtijeva ekscesivno divljenje Ima nerazumna očekivanja da mora da dobije posebno dobar tretman Teži eksploataciji drugih, iskorištava druge da bi postigao sopstvene ciljeve Ima nedostatak sposobnosti empatije sa drugima Često zavidi drugima ili vjeruje da drugi zavide njemu Pokazuje arogantno, sujetno ponašanje i stavove" ubeđena sam da bi ovo najbolje zvučalo vo makedonski, pa, ako neko saka da preveduva, сите ќе уживаме.
2021 04 12
Petissa, zaista niko nema.prava da odredi koju cete cenu postaviti za predmete na svom profilu, to stoji. A da ste kraljica nerealnosti i to stoji. Da autoklikerom podizete svoje predmete u Najpopularnije i to stoji. Devojke koje Vas prozivaju da su Vam predmeti precenjeni nemaju nameru da Vas hejtuju, samo ste im smesni.
2021 04 12
A je li? Sada stop internet nasilju? A kada me je ona psihopata maltretirala mesecima preko foruma ovde, pa jos i pratila po Beogradu, to nije bilo nasilje? To je bilo hahahahihiih? Vecina vas ne bi smela slovo da kaze o internet nasilju jer prve sprovodite isto, a i cutite na tudje prema licnim preferencijama prema nekome. I imenovati necu nikog. Ko se prepozna, neka.
2021 04 13
Baš je lepo da si se povampirila. Sećam se.
2021 04 13
Nisam ja nikad ni nestajala onako da moljakam da me admin vrati. Ziv nalog sve vreme, aktivan, moje pametne devojcice su koristile link ka insta za saradnje, a i stare su koristile broj telefona. Ali hvala na zapazanju. Mada sam i pominjana kroz razne teme, pa sto da ne boravim vise na mom savrsenom nalogu, prizivate djavola. ;) Naviknite se da cu biti ovde malo cesce. Nakupilo se viskova kojecega, i kod mene i sestre. Sta ste prodavale, prodavale ste. DzoDzo is back.
2021 04 13
Nekad sam baš volela ovaj sajt i uvek sam ostajala uprkos tome što je često bilo tehničkih problema. Sećam se lepih akcija pomaganja i poklanjanja,povoljnih kupovina ...sad sve češće neke ružne teme,retko kad uđem na sajt. Još ređe komentarišem ,jer se nekako svaka tema pretvori u svađu,ne u razmenu mišljenja. A iskreno nit se secam ko je koju temu otvorio ni ko je kome sta komentarisao,niti čiji su predmeti kako dosli na prve strane. Ako nekom mogu da pomognem rado ću se odazvati. Svima koji su pomogli meni kad je trebalo hvala puno. Još uvek se dvoumim ima li smisla ostati na ovom sajtu. U svakom slučaju sve najbolje svima želim !
2021 04 13
Nekoliko članica napada jednu? Wau! Devojke stvarno ste preterale... A glavni argument je način na koji nešto prodaje? Ništa vam nije nažao učinila... Ako već očigledno postoji problem sa nekim funkcijama na sajtu, onda zajedno predstavite problem adminima i nemojte između sebe da se ujedate zbog apsolutno nama svima životno nebitnog sajta za prodaju... Svako može istaći svoj predmet- reklamom, aplikacijama, vip-om, u temi za rasprodaje i sl. Nikome nije nešto uskraćeno. Imate hiljadu opcija pa koristite! Meni je pun inbox poruka u kojima mi se nudi nešto što uopšte nisam ni označila u omiljenima pa se svakoj devojci ljubazno zahvalim na ponudi. Da li bi trebalo da ih vređam zbog toga? Ja razumem i jednu i drugu stranu, ali shvatite da se bespotrebno vređate jer je to namešteno kako jeste na sajtu. Samo se promoviše i gura verbalno nasilje među članicama. Samo se pitam ko je lud došao na ideju da osmisli temu u kojoj članice prijavljuju jedna drugu?! Prihvatite da sve ovo nije do vas, već do kreiranja takvog odnosa na sajtu. Budite pametnije pa ne nasedajte...
2021 04 13
> srebrna: > Pa ti si petisa sama na svom opisu profila prozivala članice kao prevarante i još sijaset epiteta i navodila njihova korisnička imena a da sa njima nisi sarađivala, o forumu da ne pričamo kroz niz tema koje su postojale i možda još postoje, što tvojih što tuđih; negativne mesecima adminu na njegovom profilu dok ga nije bilo a otkada se pojavio odnosno otkada su se pojavili od kritike ni slovca. Bravo. Navela je clanice sa kojima nije ni imala saradnje, nego su joj bile konkurencija.
2021 04 13
Sedim u kuci kod drugarice koja je danas sahranilia muza, a ima troje male dece, pa sam uzela pauzu za cigaretu i citam ovo i razmisljam: jbt, koji problemi na krpicama i oko cega se neko opterećuje. Haos.
2021 04 13
Aj Debela, nemoj zezati da nisi nikad ucestvovala na ovakvim problemima :') ...
2021 04 13
A, jesam, brate, ali nije mi to kao neki zivotni problem sto me neko proziva na netu😂😂 uzvratim prozivku i ono, zezanje, prozivamo se dan, dva, tri, i tako😂 zabava
2021 04 13
https://www.youtube.com/watch?v=AER3Zg5S200
2021 04 15
> srebrna: > https://www.youtube.com/watch?v=AER3Zg5S200 Kako ovo vraca u detinjstvo i 90te 🙃
2021 04 15