Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gde su Admini da očiste ovo?

Zatrpavanje ovog i ostalih foruma traje skoro kao i najava promena na sajtu. To što promene nikako da budu uvedene ne znači da se forumi ne mogu dovesti u red.
2021 05 17
Stoje teme dole i iz 2014. :o
2021 05 17
a o spamu na ovom pdf sa ovim clickbait linkovima, to mi tek ide na zivce... ne moze nijedna tema da se vidi
2021 05 17
> SvetlanaRadic: > a o spamu na ovom pdf sa ovim clickbait linkovima, to mi tek ide na zivce... ne moze nijedna tema da se vidi To, bitne teme se izgube. Obaveštenja o potencijalnim prevarama se potpuno izgube. A o silovanju nekih podforuma gde iste članice postave 5 objava za redom itd. Ovo je isključivo do Admina.
2021 05 17
Isto sam razočarana što je forum prepušten samoregulaciji. Ponekad obrišu poneki spam. U Idejama oglašavanje, u ovom izgurana svaka važnija tema, nekad i za samo 20 minuta, Razgovore bi mogli da preimenuju u Rasprodaje 2 itd.
2021 05 17
Ако ћемо поштено, најгори од свих је подфорум: "Клубови и састанци истомишљеника". Обична мешана салата. Ту се отварају теме: козметика, мода, здравље, кућа, породица, школа итд. А за све има одговарајући подфорум. Него овај је највидљивији па трпај ту све. Треба га укинути и на његов рачун проширити "Распродаје".
2021 05 17
Rasčišćava se... Neka samo potraje! 🍹
2021 05 17
Ok, jel' trebao moj post za ovo!?
2021 05 17
mislim da sam upravo naišla na najkomercijalniji profil ikada, bez ijedne sankcije. admini, ili blokirajte ili prestanite da dajete negativne za komercijalu mnogo "sitnijim ribama" od ove: https://mojekrpice.rs/dina86-43944 veseli dodatak, žena oglasila i izradu seminarskih radova, sa cenovnikom, aaaaahahaha! nemojte da nam vređate inteligenciju.
2022 02 15
i ne, nije hobista, već (pre)prodavac sa originalnim ili lažnim duki daso etiketama na torbama.
2022 02 15
> EsBeBe: > mislim da sam upravo naišla na najkomercijalniji profil ikada, bez ijedne sankcije. admini, ili blokirajte ili prestanite da dajete negativne za komercijalu mnogo "sitnijim ribama" od ove: > https://mojekrpice.rs/dina86-43944 > veseli dodatak, žena oglasila i izradu seminarskih radova, sa cenovnikom, aaaaahahaha! > nemojte da nam vređate inteligenciju. E nek me sad neko ubedi da ovo nije komercijalna prodaja. Žena bukvalno drži butik na sajtu. Admini, alo!?
2022 02 17