Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Konstatacija

Skontala sam u poslednje vreme nesto. Clanice koje su sa 0 utisaka ili svega par su toliko ljubazne,prijatne,sve ispostuju,koriste opciju zelim za predmet i stvarno ga kupe, ostave podatke odma..itd Poslala sam sa otkupom vec nekolicini clanica sa 0 utisaka sve su uredno preuzele,zahvalile,javile utiske...(iako u pocetku budem skepticna oce li preuzeti). Dok clanice sa puno utisaka u dosta slucajeva (naravno cast izuzetcima),necu da generalizujem,su toliko postale da kazem bezobzirne,neljubazne,maltretiraju za mere (iako sve mere navedem u opisu),traze dodatne slike i na kraju ni hvala ne dobijem,cini mi se da uopste nemaju ni nameru da kupe predmet. Makar se zahvali majku mu...kultura... Ne znam da li je to tako samo meni ili... Postalo mi sad draze saradjivati sa novim clanicama na sajtu. Eto jedna konstatacija samo (naravno nisam nista generalizovala,samo neka moja iskustva i misljenje u poslednje vreme sam iznela,da se neko ne uvredi)
2021 05 21
Slazem se, zapazila sam i ja, imala sam divne saradnje sa novim clanicama sa 0 utisaka :)
2021 05 21
sa druge strane, evo jedne sa samo nekoliko utisaka, ali sa "stavom" i odličnim marketingom: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb9cdd86af4185b624abace6c8c86881.jpg)
2021 05 21
A znas kako, nije to do utisaka i ko ih koliko ima, nego do osobe. Najprijatnije iznenadjenje sam imala kada je devojka otvorila nalog samo da bi kupila nesto od mene.. Nije tesko biti fin 🙃
2021 05 21
Slozila bih se sa Sandy, nije do utisaka, do coveka je.
2021 05 21
> EsBeBe: > sa druge strane, evo jedne sa samo nekoliko utisaka, ali sa "stavom" i odličnim marketingom: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb9cdd86af4185b624abace6c8c86881.jpg) Ahahahahah.EsBeBe uvek me nasmejes.Gde ih nadjes...Sve fleksibilno i za kraj slag na tortu"Ispod 1000 din ne saljem" :') :') :')
2021 05 21
Sta je, Jelo, vidis da salje i oci na poklon!
2021 05 21
> TatCat: > Sta je, Jelo, vidis da salje i oci na poklon! Ahahahahahhahahhhhaha....Ne znam da li salje u paru ili raspar.
2021 05 21
> jelena2606: > > TatCat: > > Sta je, Jelo, vidis da salje i oci na poklon! > Ahahahahahhahahhhhaha....Ne znam da li salje u paru ili raspar. poklonu se ne gleda u zenice, al' prvo pljuni 'iljadarku, ništa bez tog, oči moje lijepe. 8-)
2021 05 21
> EsBeBe: > sa druge strane, evo jedne sa samo nekoliko utisaka, ali sa "stavom" i odličnim marketingom: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb9cdd86af4185b624abace6c8c86881.jpg) Najbolje da se cimam i saljem pakete koje ne podizu bas te clanice sa puno pozitivnih utisaka a ja za 500 din da platim duplu postarinu i bacim sebe u trosak pff Pritom devojke koje su saradjivale sa mnom imaju samo reci hvale jer uvek spustam cene dosta i saljem poklone a te maske su za oci draga dobijes za par ne za jedno oko 😘
2021 05 21
macko, sve je jasno kao dan. nego, obrisan ti profil prethodni? zbog komercijalne prodaje, kažeš? ma, nemoguće, da ne poveruješ svojim (za)maskiranim očima. 8-) x-)
2021 05 21
Ovaj forum je 8. Svetsko čudo!?! 😂 Do sada nikad nisam ni pomislila da ću igde pročitati sledeće: ,,...imam toliko šminke, koju mi muž donosi..."
2021 05 21
> REASHOP: > Ovaj forum je 8. Svrtsko čudo!?! 😂 > Do sada nikad nisam ni pomislila da ću igde pročitatisledeće: ,,...imam toliko šminke, koju mi muž donosi..." Ma jel daa ?bas mi je drago☺️
2021 05 21
> Macka5: > > EsBeBe: > > macko, sve je jasno kao dan. nego, obrisan ti profil prethodni? zbog komercijalne prodaje, kažeš? ma, nemoguće, da ne poveruješ svojim (za)maskiranim očima. 8-) x-) > Hahahahah jeste ali su shvatili da se ne bavim komercijalnom prodajom vec imam toliko svoje sminke koju mi muz donosi da prosto vise nema gde da stane 😊 ne znam sta tebi ne odgovara tu i cime si isfrustrirana pa te toliko pogadja sto dajem poklone uz kupovinu 😊 tebi cu da dam popust 50% da se uveris u kvalitet prodaje kod mene i da vidis koliko su dobre te maske za oci😉🥲 jao, ala si mi šuknula sad, wow, svaka čast. :o može, daj ovih nekomercijalnih 20 komada detoks maski i nešto po tvom izboru, da pređe 'iljadarku.e, ali da mi maskice isto dostavi muž, nadam se da raznosi po kućama i da je to taj poklon uz kupovinu. taman da me isfrustriranu defrustrira. :D
2021 05 21
> EsBeBe: > > Macka5: > > > EsBeBe: > > > macko, sve je jasno kao dan. nego, obrisan ti profil prethodni? zbog komercijalne prodaje, kažeš? ma, nemoguće, da ne poveruješ svojim (za)maskiranim očima. 8-) x-) > > Hahahahah jeste ali su shvatili da se ne bavim komercijalnom prodajom vec imam toliko svoje sminke koju mi muz donosi da prosto vise nema gde da stane 😊 ne znam sta tebi ne odgovara tu i cime si isfrustrirana pa te toliko pogadja sto dajem poklone uz kupovinu 😊 tebi cu da dam popust 50% da se uveris u kvalitet prodaje kod mene i da vidis koliko su dobre te maske za oci😉🥲 > jao, ala si mi šuknula sad, wow, svaka čast. :o može, daj ove nekomercijalnih 20 komada detoks maske i nešto po tvom izboru, da pređe 'iljadarku.e, ali da mi maskice isto dostavi muž, nadam se da raznosi po kućama i da je to taj poklon uz kupovinu. taman da me isfrustriranu defrustrira. :") <3 > x-) Hahahahaah Boze dragi “suknula” ok. Ne znam cemu toliki kompleksi ali ubise te covece😅 ne muza ne saljem nigde dzabe si se ponadala🥲 ali saljem postexpresom ako ti odgovara Necu ovde da se raspravljam tu sam za sve ljubazne i divne devojke ali za ovakve koje idu po sajtu i komentarisu negativno neciju prodaju samo zato sto daju i poklone molim da me zaobidju 😊 saljem ti poljubce i pozdrave💗💗💗
2021 05 21
1 2 3 4