Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Konstatacija

> Macka5: > Hahahahaah Boze dragi “suknula” ok. Ne znam cemu toliki kompleksi ali ubise te covece😅 ne muza ne saljem nigde dzabe si se ponadala🥲 ali saljem postexpresom ako ti odgovara > Necu ovde da se raspravljam tu sam za sve ljubazne i divne devojke ali za ovakve koje idu po sajtu i komentarisu negativno neciju prodaju samo zato sto daju i poklone molim da me zaobidju 😊 saljem ti poljubce i pozdrave💗💗💗 jao! :( da si za zaobići, to se slažem, ali poljuBce od takvog mahera za biznis rado prihvatam, možda mi prenesu preduzetnički virus. ;) posebni pozdrav za mužića koji nabavlja i ne mrda, san svake srpske domaćice. o:)
2021 05 21
> Milica9933: > Skontala sam u poslednje vreme nesto. > Clanice koje su sa 0 utisaka ili svega par su toliko ljubazne,prijatne,sve ispostuju,koriste opciju zelim za predmet i stvarno ga kupe, ostave podatke odma..itd > Poslala sam sa otkupom vec nekolicini clanica sa 0 utisaka sve su uredno preuzele,zahvalile,javile utiske...(iako u pocetku budem skepticna oce li preuzeti). > Dok clanice sa puno utisaka u dosta slucajeva (naravno cast izuzetcima),necu da generalizujem,su toliko postale da kazem bezobzirne,neljubazne,maltretiraju za mere (iako sve mere navedem u opisu),traze dodatne slike i na kraju ni hvala ne dobijem,cini mi se da uopste nemaju ni nameru da kupe predmet. > Makar se zahvali majku mu...kultura... > Ne znam da li je to tako samo meni ili... > Postalo mi sad draze saradjivati sa novim clanicama na sajtu. > Eto jedna konstatacija samo (naravno nisam nista generalizovala,samo neka moja iskustva i misljenje u poslednje vreme sam iznela,da se neko ne uvredi) Ja sam oduševljena koliko brzo se prilagode dok pojedine članice sa preko 100 pozitivnih uvaljuju robu, čuvam im stvari po mesec dana i na kraju odustanu. Par puta nisam želela da ostavim negativan utisak jer sam se plašila da im ne pokvarim rejting ili da mi ne daju osvetničku negativnu. Ako svi razmišljaju kao i ja onda nije ni čudo što im prolazi...
2021 05 21
U zadnje vreme me je dosta clanica sa bas dosta utisaka ( 50-100 ) ispalilo, rezervisu , i kazu sutra uplacuju, pa se sutra produzi na pet dana i na kraju odustanu. Znam da ne sme da se da negativna za to a da sme, dobile bi negativnu kao vrata
2021 05 21
> leptirica: > U zadnje vreme me je dosta clanica sa bas dosta utisaka ( 50-100 ) ispalilo, rezervisu , i kazu sutra uplacuju, pa se sutra produzi na pet dana i na kraju odustanu. Znam da ne sme da se da negativna za to a da sme, dobile bi negativnu kao vrata Da su ovde pravila kao na Limundu ja bih imala preko 100 utisaka, svakako postoje dobre i loše strane ali zaštićeni su i prodavac i kupac. Skoro me je jedna članica sa preko 200 pozitivnih napala da sam prevarant jer kurir nije došao istog trena kada je ona uplatila (bila je subota) . Pritom to nije ni bio dogovor, ja joj šaljem skrinšot pozivnice ona me histerično zove i vređa. Bukvalno sam u šoku bila danima, jer lopov misli da svi kradu. Zato sam joj vratila novac istog trena kada su legle pare, a to što me je istraumirala to niko neće moći da mi nadoknadi. To npr na Limundu ne bi bilo moguće jer postoji rok za kupoprodaju. Opet kada sve oduzmem i saberem MK je bolji sajt jer upravo zbog te brzine se nekada i proda predmet u roku od pola sata 😎
2021 05 21
> EsBeBe: > > Macka5: > > Hahahahaah Boze dragi “suknula” ok. Ne znam cemu toliki kompleksi ali ubise te covece😅 ne muza ne saljem nigde dzabe si se ponadala🥲 ali saljem postexpresom ako ti odgovara > > Necu ovde da se raspravljam tu sam za sve ljubazne i divne devojke ali za ovakve koje idu po sajtu i komentarisu negativno neciju prodaju samo zato sto daju i poklone molim da me zaobidju 😊 saljem ti poljubce i pozdrave💗💗💗 > jao! :( da si za zaobići, to se slažem, ali poljuBce od takvog mahera za biznis rado prihvatam, možda mi prenesu preduzetnički virus. ;) > posebni pozdrav za mužića koji nabavlja i ne mrda, san svake srpske domaćice. o:) > hahahahaah uredu je stvarno onda me samo lepo zaobidji😊😘ali svakako od mene imas lepe pozdrave
2021 05 21
> Njenjam: > > leptirica: > > U zadnje vreme me je dosta clanica sa bas dosta utisaka ( 50-100 ) ispalilo, rezervisu , i kazu sutra uplacuju, pa se sutra produzi na pet dana i na kraju odustanu. Znam da ne sme da se da negativna za to a da sme, dobile bi negativnu kao vrata > Da su ovde pravila kao na Limundu ja bih imala preko 100 utisaka, svakako postoje dobre i loše strane ali zaštićeni su i prodavac i kupac. Skoro me je jedna članica sa preko 200 pozitivnih napala da sam prevarant jer kurir nije došao istog trena kada je ona uplatila (bila je subota) . Pritom to nije ni bio dogovor, ja joj šaljem skrinšot pozivnice ona me histerično zove i vređa. Bukvalno sam u šoku bila danima, jer lopov misli da svi kradu. Zato sam joj vratila novac istog trena kada su legle pare, a to što me je istraumirala to niko neće moći da mi nadoknadi. To npr na Limundu ne bi bilo moguće jer postoji rok za kupoprodaju. Opet kada sve oduzmem i saberem MK je bolji sajt jer upravo zbog te brzine se nekada i proda predmet u roku od pola sata 😎 Osobi sa 360 pozitivnih utisaka sam prodala parfem koji sam dobila, za 1500 din 100ml u pitanju je sanel alure i rekla sam da ne znam da li je original i da mi ne odgovara miris slikala sam joj sve ceo parfem kutiju i sve i ona odluci da kupi Posle nedelju dana vidim isti parfem ista osoba prodaje za 3500hiljade i kaze kako je original i par puta prsnut 😅 tako da ocene nisu dokaz da ste proverene clanice vec je sve od osobe do osobe Mada do sada sam imala lepe saradnje osim jedne koja ima vise profila
2021 05 21
И опет се понављам, само упоредим стаж на сајту са бројем утисака и све буде јасно. Нпр. Сасвим просечан профил може да има максимално 40-ак сарадњи годишње. Ту не рачунам оне који продају ситнице од 50-100 дин (накит, привеске и сл.) једино они могу имати више утисака. А као купци, рачунајте да сваки утисак кошта минимум 200 дин. Па ко онда толико купује и продаје, конкретно на овом сајту, да има преко 200 утисака за годину дана???
2021 05 22
> Madeleine: > И опет се понављам, само упоредим стаж на сајту са бројем утисака и све буде јасно. > Нпр. Сасвим просечан профил може да има максимално 40-ак сарадњи годишње. Ту не рачунам оне који продају ситнице од 50-100 дин (накит, привеске и сл.) једино они могу имати више утисака. А као купци, рачунајте да сваки утисак кошта минимум 200 дин. > Па ко онда толико купује и продаје, конкретно на овом сајту, да има преко 200 утисака за годину дана??? Komercijalna, šta drugo? Eventualno patološki kupoholičar.
2021 05 22
Citam sad ovo i slatko se nasmejah. Bogami, da.mi muz donosi toliko sminke ja bih se malo i zabrinula hahahahahaha..... Salu na stranu, verujem da je clanica sasvim ok prodavac, ali da joj je marketing ocajan stoji.
2021 05 23
> Macka5: > > EsBeBe: > > sa druge strane, evo jedne sa samo nekoliko utisaka, ali sa "stavom" i odličnim marketingom: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/eb9cdd86af4185b624abace6c8c86881.jpg) > Najbolje da se cimam i saljem pakete koje ne podizu bas te clanice sa puno pozitivnih utisaka a ja za 500 din da platim duplu postarinu i bacim sebe u trosak pff > Pritom devojke koje su saradjivale sa mnom imaju samo reci hvale jer uvek spustam cene dosta i saljem poklone a te maske su za oci draga dobijes za par ne za jedno oko 😘 Onda trazis uplatu na racun, pre slanja.
2021 05 23
> EsBeBe: > > Macka5: > > Hahahahaah Boze dragi “suknula” ok. Ne znam cemu toliki kompleksi ali ubise te covece😅 ne muza ne saljem nigde dzabe si se ponadala🥲 ali saljem postexpresom ako ti odgovara > > Necu ovde da se raspravljam tu sam za sve ljubazne i divne devojke ali za ovakve koje idu po sajtu i komentarisu negativno neciju prodaju samo zato sto daju i poklone molim da me zaobidju 😊 saljem ti poljubce i pozdrave💗💗💗 > jao! :( da si za zaobići, to se slažem, ali poljuBce od takvog mahera za biznis rado prihvatam, možda mi prenesu preduzetnički virus. ;) > posebni pozdrav za mužića koji nabavlja i ne mrda, san svake srpske domaćice. o:) hahhaha na samu pomenu muza nestadose i popusti i pokloni 😂😂😂
2021 05 23
Kada smo već kod lošeg marketinga (ode tema u nepredviđenom, ali zanimljivijem smeru 🤣), činija za nakit je ponovo na sajtu i sada košta tričavih 2500 dinara (fiksno)!
2021 05 23
> REASHOP: > Kada smo već kod lošeg marketinga (ode tema u nepredviđenom, ali zanimljivijem smeru 🤣), činija za nakit je ponovo na sajtu i sada košta tričavih 2500 dinara (fiksno)! Moze li link? Edit: nasla sam je! <3 :D
2021 05 23
Opšte je poznato da muževi stalno kupuju ženama šminku, pudere, maskare, sve po Jasminu i Sephori. Posle se mora to prodati.
2021 05 23
> MARIJANA832: > Opšte je poznato da muževi stalno kupuju ženama šminku, pudere, maskare, sve po Jasminu i Sephori. Posle se mora to prodati. x-) i to kupe po jedan artikal, a ostalih 20 komada istog trče za njima po ulici i mole da ih usvoje, i, oni, šta će. :| i, onda se sirote žene krste i pitaju - pa, kako ćemo sve ovo 'raniti i čkolovati, sad ću da ih metnem na krpice, pa u druge hraniteljske porodice, sa sve gratis maskicama ako ih uzmeš tuce za 'iljadu. a, muževi k'o muževi, ničim izazvani, opet sutra po novu turu maskara, pudera, lakova i sheet maski, ubio ih bog nedokazne. :D
2021 05 23