Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Konstatacija

Pritom nemam para za bacanje na duple postarine za paket tezine do 0,5 naplate skoro 400 din nekad i vise A sto se tice marketinga ima dosta clanica koje ce izadji u susret i spustiti cene i koje ce ako imaju naravno poslati i neki poklon ne znam sta je tu lose, medjutim uvek ima i onih sto ne odgovaraju danima na pitanja o proizvodu ili merama neke odece ili nece odgovoriti uopste ,na pitanje za cenu odma kaze fixno budu drske ili slicno mislim da je to 100 puta gore nego ovo ali uredu
2021 05 24
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4eb406bbc904cd40ad32900502721a46.jpg) voimja oca. :|
2021 05 24
Slamomlat u prazno :|
2021 05 25
Ne ulazim ni u čije poslovanje, niti kažem da je to slučaj ovde, ali mi liči... Prijatelj je dobio otkaz kada su skontali da uzorke koje dobija kao komercijalista (parfemi, kozmetika) a koje treba da ubacuje u objekte (Lilly, DM, parfimerije i veledrogerije) preprodaje ispod cene što lično, što preko prekupca na nekoj tezgi na buvljaku još pre 15 godina, nije bilo MK i itd. Nikada mu niko nije branio da pokloni jer je uvek bila ogromna količina ali se apsolutno kaznila preprodaja radi sticanja materijalne dobiti. Tako da ako je to ovde slučaj, povedite računa jer ni jedan distributer to ne voli i neće tolerisati.
2021 05 25
> Macka5: > Ovo nije ni slican slucaj 😊 Nije sličan, samo je isti. ,:)
2021 05 25
> Macka5: > > > > Onda trazis uplatu na racun, pre slanja. > Ponude same devojke ali ja prva to ne radim jer ne zelim biti prevarena ali bilo ih 3-4 mozda koje su mi uplatile i nije bilo problema😊 sve je do osobe Imas devet saradnji. Nesto sto morzim da uporedim je npr moj broj saradnji, kojih je realno duplo vise, jer dosta devojaka i ne ostavi utisak, a ima i dosta ponovljenih. Mozda sam od tih, hajde na 1000 da zaokruzimo, odradila 20ak na poverenje, cak ne na pouzece. Na poverenje, u smislu da posaljem clanicama paket pa uplate kad imaju kintu(mahom se znamo sa foruma) Sve ostalo, iskljucivo uplata pre slanja. Prevara nema veze sa tim kako kupac uplati, ako je prodavac spreman da bude olos. Bilo da seplaca unapred ili pouzecem, prevarant prodavac svakako ima jednaku opciju da posalje smece ako je i sam smece. Pre kupac moze da osteti prodavca neozbiljnoscu tj nepodizanjem paketa i povracajem uz dupli ptt. Kao sto si sama rekla, sve je do osobe, ne do nacina uplate.
2021 05 25
Iz ovog razgovora počinje da mi bude jasno zašto nema testera kod nas ili jako malo. Generalno i u Lilly i u DM jedva nešto da se proba a verujem da svaki proizvođač šalje im testere u ogromnim količinama.
2021 05 26
Ovaj slučaj bi trebalo da bude interesantan i administratorima, a još više i nekim drugim službenim licima. (Prosto negiranje očiglednog i to posle lično iznetih činjenica, nije argument.)
2021 05 26
1 2 3 4