Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zar niko neće naučiti??

Slip haljina jeste širok pojam, medjutim okvirno se zna šta bi se moglo svrstati u taj opis. Skoro sam takođe bila u potrazi za slip haljinom i stvarno sam osetila ljutnju na momenat, videvši šta je sve okarakterisano kao slip. Mislim da od trenutka kada su one postale popularne, je dobar deo prodavaca na sve haljine i modele, prilepio slip, iako veze sa životom nema. Kontam ja sve, ali ako sam ukucala slip ne očekujem da mi izdaje pletena haljina za zimu. Slazem se za previše oslanjanja na strane izraze, medjutim i za saten, svilu izlazi sve i svašta. Mislim da ovo sa pogrešnim tragovima, prevazilazi svaku meru.
2021 05 27
Pa da,kucala sam sada SLIP ovde,stvarno ima bisera, ,:) ,bas nikakve veze..
2021 05 27
Ja volim stvari asimetricne i npr jakne sa rajsferslusom ukoso..Retko sam nalazila stvari sa takvim tagom,uglavnom preskacu te detalje.I kada sam i pronalazila nesto tog tipa u tagu stoji nesto totalno nebitno za konkretan opis,
2021 05 27
Da, to i jeste problem. Opisi ne odgovaraju predmetima. Dosta stvari nije moguće pronaći upravo zbog toga. Da ne govorimo o tome da ima i onih koji kao naziv predmeta stave "šarenilo ludilo" i očekuju da će doći do prodaje. Ne razumem zaista, to niko neće ukucati kada pretražuje bilo šta. No dobro. 😥😕
2021 05 27
Možda će biti bolje kada dočekamo ovo *Uskoro* i ukinu se tagovi. #fingerscrossed x-)
2021 05 27
Slip se ovde vezuje za materijal (svilu, saten), zapravo se radi o haljini koja podseca na spavacicu, podsuknju, uopste na komad garderobe koji bi originalno trebao biti nesto sto se nosi ispod druge odece, a sada a i devedesetih je top trend. Kod nas se globalno desava da se koriste strani izrazi pogresno, lose prevedeno i bez konteksta. Mesaju se materijali, stilovi, dezeni itd..
2021 05 28
1 2