Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Problem oko postavljanja predmeta

Posle dugo vremena odlucila sam da se opet aktiviram, imam gomilu stvari na prodaju medjutim vec dva meseca bezuspesno pokusavam da postavim predmete. Unesem sve podatke, slike se ucitaju ali dugme "postavi predmet" ne radi. Da li neko ima slican problem? 😬
2021 06 02
Ne. Upravo sam postavila 2-3 oglasa i sve normalno funkcionise. Pogledajte jos jednom da li ste uneli max 5 tagova, da li ste oznacili stanje predmeta...
2021 06 02
Ja tri dana ne mogu da postavim nove oglase(slike se ne učitavaju),ali bez problema postavim,tj.obnovim stare oglase.Obratila sam se adminu,ali nisam dobila rešenje.Da li iko može da pretpostavi o čemu bi moglo da se radi?🤔
2021 06 02
Meni često neće da postavi i kada u galeriji malo skratim sliku/izrežem onda hoće 😄
2021 06 02
Pa,jedino da to uradim...mada nisam do sada imala te probleme
2021 06 02
> MinaXrie: > Posle dugo vremena odlucila sam da se opet aktiviram, imam gomilu stvari na prodaju medjutim vec dva meseca bezuspesno pokusavam da postavim predmete. Unesem sve podatke, slike se ucitaju ali dugme "postavi predmet" ne radi. Da li neko ima slican problem? 😬 Da, vrlo cesto dolazi do tog problema, i onda sam napravila novi nalog misleci da mi nesto nije uredu sa prethodnim 😅 Sajt je puuun, prepun bagova... Objavi se tek nakom 10og pokusaja 🥲 uzas!
2021 06 02
Ok, znaci nisam jedina :D Smanjila sam sve fotke, ispostovala sve parametre. Takodje nece da mi izmeni postojece oglase, evo sad pokusavam s kompa posto sam do sada s telefona, ali i dalje baguje. Bilo bi dobro da se malo poradi na sajtu, bas lose funkcionise, treba imati vremena i strpljenja za ovo.
2021 06 03
> Lelilelica24: > > MinaXrie: > > Posle dugo vremena odlucila sam da se opet aktiviram, imam gomilu stvari na prodaju medjutim vec dva meseca bezuspesno pokusavam da postavim predmete. Unesem sve podatke, slike se ucitaju ali dugme "postavi predmet" ne radi. Da li neko ima slican problem? 😬 > Da, vrlo cesto dolazi do tog problema, i onda sam napravila novi nalog misleci da mi nesto nije uredu sa prethodnim 😅 Sajt je puuun, prepun bagova... Objavi se tek nakom 10og pokusaja 🥲 uzas! Ja upravo već 4. put pokušavam da postavim predmet, nikada nisam imala iskustva sa ovako lošim sajtom, em malo slika možeš postaviti, em neće da otvori padajuće liste, prvo nije hteo gore one preve gde biraš''žene'' ''odeća0 itd. a onda sam to popunila iz sled. pokušaja ali mi ne da vličinu dole da unesem već 3 puta evo, i krenuh da tražim odg. na taj problem i evo me ovde na forumu. Ne znam šta je lek za to,net mi je brz, slike ok rezolucije i veličine, ozgleda je do kvaliteta sajta, pih!
2021 11 09
> MinaXrie: > Posle dugo vremena odlucila sam da se opet aktiviram, imam gomilu stvari na prodaju medjutim vec dva meseca bezuspesno pokusavam da postavim predmete. Unesem sve podatke, slike se ucitaju ali dugme "postavi predmet" ne radi. Da li neko ima slican problem? 😬 Imam ja ne mogu ds postavim nista
2022 03 05
Ni ja ne uspevam da postavim.. Već duže vreme..
2022 04 27
Ne mogu da postavim predmet vec 20 ti put,ovo prosto ne funkcionise
2022 07 09