Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Brzi rast kose

Zanima me da li je neko od vas koristio nešto vezano za ubrzani rast i šta se pokazalo najbolje?
2021 06 30
Allin crveni sampon i plavi losion, definitivno najbolji :)
2021 06 30
Ja trenutno koristim Insight loss control šampon i imam utisak da mi kosa raste brže nego inače. Videću da za pocetak ubacim Allin losion uz ovaj šampon koji već koristim i pratim situaciju. Hvala na preporuci. ☺️
2021 06 30
Brahmi amla ulje 🙌🙌🙌
2021 06 30
Da li ga mesas sa nečim ili samo njega nanosis? Jako je gusto, probala sam, ali mi je izrazito naporan proces.
2021 06 30
Kod ovih sredstava koje ste preporučile, da li brže raste nova kosa ili postojeća? :') Moja je gusta i ne želim jednu jedinu dlaku više od ovih koje trenutno imam a svako sredstvo koje sam koristila do sada, ali bukvalno svako - čini da mi brzo niču neki novi čuperci bespotrebni umesto samo ova moja kosa da brže ide u dužinu što mi je cilj. :,'(
2021 06 30
Ovaj šampon iz Aleksandra meni ubrzava rast, nemam one cuperke, ali mi je izrastak vrlo brzo primetan nakon farbanja. Koristim ga redovno na 2-3 dana. Šampon nije tome namenjen, ali meni radi na tom polju. Takodje imam jako gustu kosu, tako da bih i ja nesto sto radi isključivo na dužini.
2021 06 30
Ja sam smuckala onaj bojanin sampon, kopriva, ricinusovo ulje itd i redovno koristim. Kosa mi brze raste i bas se progustila. Prezadovoljna sam. Koga zanima slobodno neka mi se javi u inbox. Luciferce mozes nam okaciti fotku tog sampona? Meni je bas suva kosa pa ako neko ima resenje molim da mi napise🎀
2021 06 30
Ja koristim kokosovo ulje, hladno cedjeno iz zdrave hrane, stavim kao masku pre pranja. Kosa do guze, samo mi ne odgovara jer izrastak bude primetan 😅
2021 06 30
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8e11a094daf49a6580b0992a8ede3117.jpg) Ovaj, on je zvanično protiv opadanja, ali definitivno pomaže i kod rasta kose. Ima ga u Aleksandru. Kada se umasira, potpuno ohladi teme, baš bude prijatno pranje kose. 😁 A što se tiče suve kose, obavezno probati Selective amino keratin pakovanje, nešto najbolje na svetu što se može priuštiti kosi za 1000 dinara. Ja ne mogu opisati svoje oduševljenje vezano za tu masku, zaista ozbiljan proizvod po pristupacnoj ceni.
2021 06 30
Sad sam videla da taj sampon ima mentu i jos kazes da hladi. Odmah ga sutra kupujem. Kako mirise?
2021 06 30
Mirise na mentu. 😁 Onako fino, ništa preterano, a prijatno. Bez parabena je, tako da još jedan plus za gospodina.
2021 06 30
Bojanin šampon jedno vreme pa pređem na Alin i tako u krug. Konstatno raste kosa, odlepiću od novih dlaka 😂 ali sam zadovoljna
2021 06 30
Ricinusovo ulje razblaženo sa bademovim ili maslinovim, naravno hladno ceđeno.
2021 07 01
Moram reci da je najefikasnija masaza glave u nazad sa šamponom , posle nedelju dana se vide efekti jer pomazete korenu dlake tom masazom Više na netu pronadjite isto tako i bez balzama Takodje caj od koprive se prelije preko kose i samo osusi Inace imam dugu kosu sada ,a imala sam do ramena i nije htela da raste uopste dok nisam saznala za ovo
2021 07 01
1 2