Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Vaše mišljenje⤵️

Volela bih da čujem Vaše mišljenje vezano prodaju nove odeće sa etiketom(markirano)dakle ovde se ne radi o tome da prodate odeću jer ima ime, već mislim na kvalitet te odeće. Dakle, pojedine članice žele da kupe neki odevni predmet, regularno stoji cena(koju ja lično smatram da odgovara datom predmetu), žele da ga kupe za maksimalno 500 dinara. Okej, razumem sve, ali ako postavim predmet sa etiketom nov, nenošen pritom plaćen duplo skuplje od cene koja je na sajtu, članica traži da dodatno sustim. Kako se ponašate u tim trenucima? Da li ipak spustite cenu, iako znate da je onda bolje da ipak stoji kod Vas nego da ga prodate za 200-500 dinara.
2021 07 14
Pricali smo vec o tome u nekim temama, specificno je u zadnje vreme porastao bezobrazluk sa spustanjem cena. Ja recimo jeftino prodajem odecu, cenu formiram prema kvalitetu materijala i aktuelnosti modela. Ako je markirana garderoba u pitanju, bice veca cena (opet zavisno od modela i materijala) ali opet nesto sto bi prosecnoj osobi bilo povoljno za kupiti jer to je i poenta ovog sajta. Ovde pola profila nabija paprene cene i onda clanice nemaju pare za to pa traze SVE u razmeni ili traze aktuelne modele za neke bagatela pare, gde nema sanse da nadju po toj ceni ni polovno, a kamoli novo. I da, dosta njih sve cesce trazi novo sa etiketom u razmeni, bas su clanice postale nerealne. Sve bi da prodaju ko po loju a nista da ne kupe, sve su tog mentaliteta. Sto rece neka clanica pre par nedelja - najbolje bi bilo da se sajt preimenuje u Crveni Krst ako clanice ocekuju da kupuju odecu za do 300 dinara najvise, pritom ocekuju i kvalitet i najnoviji model... pa ne moze, druze
2021 07 14
Ja dam popust od 10 ili 20 % ako je kupovina više od jednog predmeta. Preko toga smatram da nema smisla spuštati cenu.
2021 07 14
Ja kupila neke farmerke sa stranog sajta. Njih sam platila 44 evra, postarinu 11 evra i PDV/carinu oko 2000. Farmerke stignu, meni velike, i tako, direktno iz paketa, nove, ih slikam za prodaju i stavim cenu 1500. Javi mi se clanica sa "ako moze za 1000, uplaticu ti na racun", a meni na profilu navedeno da sve saljem tek nakon uplate i to sto ona zeli da mi uplati na racun joj nece smanjiti cenu za trecinu. Nerealno je da nov proizvod, koji je mene okvirno kostao 8000 (samo proizvod, bez troskova 5500), ja prodajem za 1500 i jos mi na to traze popust od trecine cene. Popust je uvek moguc na vise artikala ili uz dogovor da bude postarina moja, ali da sam sebi spustis cenu za TRECINU i jos smatras svoju ponudu realnom jer ces mi uplatiti na racun ako pristanem na popust ... 😐
2021 07 14
> UltraStore: > Ja kupila neke farmerke sa stranog sajta. Njih sam platila 44 evra, postarinu 11 evra i PDV/carinu oko 2000. Farmerke stignu, meni velike, i tako, direktno iz paketa, nove, ih slikam za prodaju i stavim cenu 1500. Javi mi se clanica sa "ako moze za 1000, uplaticu ti na racun", a meni na profilu navedeno da sve saljem tek nakon uplate i to sto ona zeli da mi uplati na racun joj nece smanjiti cenu za trecinu. Nerealno je da nov proizvod, koji je mene okvirno kostao 8000 (samo proizvod, bez troskova 5500), ja prodajem za 1500 i jos mi na to traze popust od trecine cene. Popust je uvek moguc na vise artikala ili uz dogovor da bude postarina moja, ali da sam sebi spustis cenu za TRECINU i jos smatras svoju ponudu realnom jer ces mi uplatiti na racun ako pristanem na popust ... 😐 E upravo o tome ja i pričam i razumem te u potpunosti. Nov predmet sa etiketom želiš da prodaš jer ti ne odgovara iz nekog razloga, pritom smanjiš cenu skoro na duplo i neko se javk da ti traži za neku smešnu cenu. Poštujem svakog, ali isto tako želim da i mene poštuju. Uvek sam za popust na kupovinu više predmeta, ali da mi tražiš da ti smanjim cenu skoro duplo od postavljene, mislim da je ravno bezobrazluku. Još se nađu uvređeni ukoliko ne želiš da im prodaš tj. dodatno spustiš cenu.
2021 07 14
Vacaroske Fore!!!!
2021 07 16