Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc vezano za stradivarius

Naime narucila sam 4 stvari od toga su mi stigle samo 3 da li da cekam i taj 4. ili da dignem ruke odmah ,problem je sto sam ja zbog tog komada narucila sve ostalo 😫❤️.Taj komad je stalno bio rasprodat ,pa ponovo 10 min dostupan i tako u krug ,ovo mi je prvi put da narucujem sa stradivariusa
2021 08 03
Jesi kontaktirala korisnicku sluzbu da vidis u cemu je stvar?
2021 08 03
Nisam da li mi savetuješ?Mislim da li ima poente i da li mogu da mi pomognu nekako
2021 08 03
Meni taj komad nine ni na racunu ni u komadima koji su naruceni a kada sam porucila pisalo mi je da je i on u sklopu posiljke
2021 08 03
Pa to je njihov propust, svakako kontaktiraj sluzbu posalji im screenshot dokaza ako imas kod sebe poruzbinu koja je imala taj artikl koji ti fali. Ako ne, svakako kontaktiraj i reci u cemu je problem - mozda nije bio vise na stanju ali su svakako trebali da te obaveste
2021 08 03
Katastrofa iskreno kada sam porucivala sce je bilo u korpi i poslato
2021 08 03
Verovatno je u poslednjem trenutku nestao. Tako da ako ga nema na računu/porudžbini verovatno ga nećeš ni dobiti. I da ih kontaktiraš neće ti ga poslati pošto je očigledno rasprodat.
2021 08 03
Da ali je meni vrednost paketa sa tim proizivod koji nije stigao bila 3500 (prelazi limit besplatne postarine)medjutim naplatili su mi 2300 i postarina mi je bila 0,00> Ana2018: > Verovatno je u poslednjem trenutku nestao. Tako da ako ga nema na računu/porudžbini verovatno ga nećeš ni dobiti. I da ih kontaktiraš neće ti ga poslati pošto je očigledno rasprodat.
2021 08 03
> lanica00: > Da ali je meni vrednost paketa sa tim proizivod koji nije stigao bila 3500 (prelazi limit besplatne postarine)medjutim naplatili su mi 2300 i postarina mi je bila 0,00> Ana2018: > > Verovatno je u poslednjem trenutku nestao. Tako da ako ga nema na računu/porudžbini verovatno ga nećeš ni dobiti. I da ih kontaktiraš neće ti ga poslati pošto je očigledno rasprodat. Pa dešava se to, pogreše, i meni su se razne situacije dešavale. Važno je svakako da ti nisu naplatili i njega.
2021 08 03
Stradivarius nisam narucivala online, ali je sigurno kao i kod ostalih. Narucivala sam Zaru i Oysho, ista kompanije ih drzi. Kod Oysha se desava da pise da nesto ima na stanju pa kad ubacis u korpu onda nema. I onda ako dodas neki artikal moze da ti opet pise da je ta stvar koja nema na stanju - na stanju, ali zavisi koji artikal dodas jer nije za sve tako. Ne rade im te aplikacije dobro, ne azuzira se kako treba.
2021 08 03