Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

^^^Predlozi za brze kolače^^^

Potrebno je: *2, 3 banane *Mlevena plazma *1-2 kašike euro krema(koji god imate) Izgnjecite banane, dodate kasiku, dve krema zavisi sve koliko zelite da bude smesa velika i naspram toga polako sipate plazmu mesate i pravite loptice.🌸 Loptice posipajte mlevenom plazmom, kokosom, cime god zelite. Moj omiljeni kolac, a brzo i lako se pravi.☺️ Koji je vas?👌
2021 08 09
Mlevena plazma, mleko, cimet i smrznute višnje "na gusto"- za instant zaslađivanje a od "ozbiljnijih" a brzih kolača - testo sa višnjama ili kajsijama pravim maltene svaki drugi dan. :") 2 jajeta, 150 g šećera, 1 vanilin šećer, 300 ml jogurta, 100 ml ulja, 275 g brašna i 1 prašak za pecivo sve se lepo zameša, izlije u pleh i odozgo višnje ili kajsije (sveže), ko šta voli. Što više to bolje :D Peče se oko 30 min u rerni zagrejanoj na 185C. Nakon toga pospe se prah šećerom, zaista se brzo napravi a preukusno i sočno :")
2021 08 09
Torta sa piskotama (recept sam ovde nasla) Duplo pakovanje piskota 2 kisele pavlake Voce (banana,jagoda,visnja) 6-7 kasika secera (moze i vise,ali meni je ovoliko sasvim dovoljno) Fanta ili sok od pomorandze Slag Piskote umakati u sok i redjati...preko njih ide fil od 2 pavlake i secera (sipati u pavlaku secer i sjediniti)....premazati fil i onda staviti voce,pa opet piskote,fil,voce i na kraju slag...moze da se ukrasi mrvicama,vocem....kako zelite
2021 08 10
https://youtu.be/SIn7CDQ0deg Naišla sam na ovaj video na jutjubu. Nisam probala, ali izgleda mi top. 😊
2021 08 12