Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ubacivanje jesenjih/zimskih komada

Volela bih da mi pišete, šta mislite kada je pravo vreme za ubacivanje jesenjih/zimskih stvarčica za prodaju? Verujem da ne mora nužno da bude to godišnje doba da bi se neka stvar prodala? Svakako je odluka na meni kada ću ubaciti, ali eto volim da čujem i druga mišljenja/iskustva.😊
2021 08 11
Već sad kreće kupovina jesenjih stvari. Mislim da će krajem avgusta ili početkom septembra biti najbolje vreme za izbacivanje toplije odeće. 😊
2021 08 11
Meni to stoji tokom cele godine, desavalo se da kupuju leti zimsko i obrnuto.
2021 08 11
Mislim da trenutno nije pravo vreme za prodaju uopšte 😂
2021 08 11
> MinaMasa: > Meni to stoji tokom cele godine, desavalo se da kupuju leti zimsko i obrnuto. Takodje, ja sam sad prodala bas 2 dzempera i kapu a zimi prodajem majcice na bretele nema to veze koje je godisnje doba i sama kupujem ono sto mi se svidi nevezano za sezonu
2021 08 11
Slazem se sa Anom 😆 Prvi put kada bude zahladilo je najbolje vreme za prodaju tih stvarcica🙂
2021 08 11
Ja sam bas juce ovde na sajtu kupila kaput za jesen 😊🍂🍁
2021 08 12
Ja krajem avgusta povlacim letnje stvari iz ponude i obnavljam oglase za jesenju garderobu :)
2021 08 12
I meni isto😅> MinaMasa: > Meni to stoji tokom cele godine, desavalo se da kupuju leti zimsko i obrnuto.
2021 08 12
Upravo sam okačila par jesenjih/zimskih stvari, bacite pogled <3
2021 08 27
Pozdrav ljudi, imam L, XL zimske stvari, menjala bi za manje i/ili kupila naravno 😊🍁 Pogledajte da li vam nešto odgovara.
2021 09 05
Okaceno sve. I svja. 😄😄😄 I letnje i zimsko, i sandale i cizme. 🙂 Realno, ja sam se prosle godine daleko vise bavila sajtom i nije mi nesto islo, a sad bas i nemam nesto vremena, tako da mi i ne ide, tj.ide, al nikako. A cene...hmmm...pa mozete i sami videti.🙁
2021 09 05