Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Što može jednostavno kad može komplikovano - PREVARA

Vidim da je blokirana, pamtite njene podatke jer svi otvaraju nove profile. Ovo blokiranje ništa ne znači, bilo ko i bilo kad može da otvori nov profil ili da ih ima više. Ni predmete nema na profilu, bar smo po tome mogli prepoznati nov.
2021 08 25
Sad mi je nekako drago sto su se neke od potencijalnih saradnji gde sam trebala biti kupac zavrsile samo na lazima i vrtenju u krug nedeljama, mesecima ili sto sam bila ignorisana kao kupac. Bolje i to nego da mi se desi ovako nesto.
2021 08 25
Što je najsmešnjje koristi 2 imena ili su 2 sestre Dragana i Jelena. Pisalo je da je Beograd a u stvari paket je išao iz Kragujevca....
2021 08 26
> laurenmarie: > Što je najsmešnjje koristi 2 imena ili su 2 sestre Dragana i Jelena. Pisalo je da je Beograd a u stvari paket je išao iz Kragujevca.... Možda su sestre, ako sam dobro primetila na profilu je pisala u množini. Kako god, meni blokiranje ne znači ništa. Ne znam da li se po trenutnom stavu Admina može javno reći makar ime i prezime osobe bez ostalih podataka.
2021 08 26
Ni meni ne znači blokiranje nista kad sam ostala bez 2450 din i sa flekavim šortsom 😅
2021 08 26
Ako je od pomoci, Cini mi se da je ovo njen novi profil 😔 https://mojekrpice.rs/whiteshirt-259668
2021 08 26
> Orhideja2020: > Ako je od pomoci, > Cini mi se da je ovo njen novi profil 😔 > https://mojekrpice.rs/whiteshirt-259668 Kako ste uočili? Meni karirana suknja poznata ali možda sam videla kod druge članice.
2021 08 26
Utisak od NataliWood koji je sumnjiv a spomenuta ima slicnu ponudu a i Zarina torba koja je karakteristicna
2021 08 26
Jeste ona je. Sumjjam sad i da je natalywood njena sestra :)
2021 08 26
A i vi ste nov profil @Orhideja2020? :)
2021 08 26
Ima neceg tu sto ne stima. U odnosu na Vas jesam noviji clan ali upucena u neka desavanja na sajtu, pogotovo ovog tipa. 🙃
2021 08 26
> Orhideja2020: > Ima neceg tu sto ne stima. > U odnosu na Vas jesam noviji clan ali upucena u neka desavanja na sajtu, pogotovo ovog tipa. 🙃 Dobrodošli 🥰
2021 08 26
Da li ste javili adminu?? 🕵️🕵️👮 Mada nam više treba policija ovde. Budi Bog s nama.
2021 08 26
> Plavizmaj: > Da li ste javili adminu?? > 🕵️🕵️👮 > Mada nam više treba policija ovde. > Budi Bog s nama. Jeste blokirali su joj i novi profil ... al opet kažem ja sam u manju i sa flekavim sortsom. Nema neke koristi bar za mene :D
2021 08 27
Admini nisu tu da bi nas zastitili kao kupca/prodavca,vec da bi brisali oglase zbog sitnice,nama sa pozitivnim utiscima...Meni su bas "pomogli"jutros tako sto su mi obrisali oglase sa kozmetikom,sa najrealnijim mogucim slikama i opisom...Samo prevarante pustaju da deluju
2021 08 27