Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li pronalazite nešto za sebe ovde?

Zanima me da li pronalazite nešto za sebe ovde na sajtu? Deluje mi da se izbor jako smanjio. Već neko vreme ne mogu pronaći ništa što mi se dopada i što mi odgovara. Zanima me kakvo je vaše mišljenje po pitanju ovoga?
pre 16 dana, 17:23
Da. Po nešto da... Ali slabo pronalazim i u prodavnicama. Baš sam malopre išla i razmišljala o tome kako je izbor generalno jeziv, kako je sve ekstremno nekvalitetno a preskupo i očajavala nad time jer imam tačnu ideju u glavi kako želim da se obučem i kakvi mi materijali trebaju a to prosto nije dostupno nigde. Fast fashion nas je ubio. Samo deluje kao da imamo sve a ustvari nemamo ništa, a to što imamo traje prekratko i vrlo brzo počne da izgleda strano loše.
pre 16 dana, 18:08
Slazem se sa prethodnom konstatacijom. Krojevi i materijali nikad losiji, a cene nikad vise. Sve je consumerable, vise nego ikada. 😥
pre 16 dana, 18:19
Ja nista, ni ovde, ni po radnjama. Zaista očajan izbor garderobe. Pre par dana sam obilazila radnje i nista nisam uspela da pronađem, ovde tek katastrofa. Ne znam da li ja nesto filozofiram ili je izbor ovoliko loš. Zbog toga i postavih temu. Po radnjama su sniženja i to baš velika, ali je izbor očajan.
pre 16 dana, 18:32
Doživim šok kada vidim u HiM da se prodaju već utipkane dukserice za po 2600. Kako je to moguće? Kako smo to dozvolili? Ne znam 🤷🏼‍♀️ Mnogo toga dobrog mogu da nađem u seknd hendu jer tamo ima stare dobre kvalitetne odeće, ali tamo ne mogu recimo trenerke pa baš patim 😭
pre 16 dana, 18:40
Ja tražim mesecima brus kvalitetniji 80B, ali ne po ceni od 2000 dinara, i nema ništa... Šta se tripuju sa cenama nije mi jasno. A i preprodavci z seknhend prodavnica - ihaaaaa - pun ih je sajt. Plus su me prešli tri puta za ovo kratko vreme, pa sam baš povukla ručnu. Kad sam sve sabrala bila sam u minusu za 3000dinara, ne treba mi to.
pre 16 dana, 19:46
I ja se plašim kad ljudi preprodaju sekndhend jer nema šanse da verujem dok ne vidim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Za neku torbicu, trenerku iz HIM-a, New Yourkera i tako nešto bla bla što od prilike znam kako je - super, ali profile gde vidim mahom samo sekndhend izbegavam iskreno 😬 Ne mogu da kažem da sam se nešto ekstremno prevarila ali i ne želim da se prevarim jer raspolažem sa svojim novcem pametno, odnosno ne rizikujem previše. > Plavizmaj: > Ja tražim mesecima brus kvalitetniji 80B, ali ne po ceni od 2000 dinara, i nema ništa... > Šta se tripuju sa cenama nije mi jasno. > A i preprodavci z seknhend prodavnica - ihaaaaa - pun ih je sajt. > Plus su me prešli tri puta za ovo kratko vreme, pa sam baš povukla ručnu. > Kad sam sve sabrala bila sam u minusu za 3000dinara, ne treba mi to.
pre 15 dana, 21:09
> LUCIFERCE: > Zanima me da li pronalazite nešto za sebe ovde na sajtu? S obzirom da kupujem gothic/punk/alt garderobu zaista sam odusevljena izborom i uvek mogu da nadjem nesto za sebe, ovog meseca sam cak 4 komada odece na ovom sajtu kupila. :D Mada to je specificni stil koji se lako pronadje kroz tagove. Primetila sam da neke clanice ne koriste tagove pa ta lepa garderoba ne moze da se pronadje u pretrazi.
pre 15 dana, 21:22
Slabo.Ima zanimljivih krpica ovde ali obzirom da nisam sigurna u kroj i ne znam kako ce da mi stoji, ne kupujem s obzirom da su cene visoke.Nisam bas voljna da rizikujem kada su visoke cene u pitanju.U gradu vec dugo nista ne pronalazim.Uglavnom jednolicna garederoba,naravno nabasam i na nesto sto je zanimljivo ali retko.
pre 15 dana, 22:43
> Plavizmaj: > Ja tražim mesecima brus kvalitetniji 80B, ali ne po ceni od 2000 dinara, i nema ništa... > Šta se tripuju sa cenama nije mi jasno. > A i preprodavci z seknhend prodavnica - ihaaaaa - pun ih je sajt. > Plus su me prešli tri puta za ovo kratko vreme, pa sam baš povukla ručnu. > Kad sam sve sabrala bila sam u minusu za 3000dinara, ne treba mi to. Imam ja u na profilu Palmers brus nov sa etiketom 80B ZA 800 din
pre 15 dana, 22:44
Retko. Poslednji put kada sam imala nameru nesto da kupim poslala sam upit na koji nisam dobila odgovor. Jos jednom mi se nesto slicno desilo kada sam prvi put htela nesto da uzmem tako da iz mog iskustva clanice su jako neozbiljne, morate da ih vucete za rukav da odgovore, nekad cak i ne odgovore, lazu i to kakve lazi izmisljaju da mi je neko pricao mislim da ne bih verovala. :)) Meni je jedna od onih gore pomenutih rekla da joj je majka umrla, i time se eto sluze kad lazu, idejama i kreativnosti kada su u pitanju lazi i izgovori nema kraja, makar kada su u pitanju MK clanice. Teme o podvaljivanju i prevarama se otvaraju svakih par dana, tako da je mozda i bolje sto se ovako zavrsilo. Bacim nekad pogled na ponudu, ali retko. Da naletim na nesto sto mi je vau i sto mi treba verovatno bih uzela.
pre 15 dana, 00:31
Od zabrane fotki sa neta bukvalno nista ovde nisam kupila. Jednostavno, nemam pojma kakav je kroj, sve mi izgleda kao krpetina. A i prodaja je stala verovatno iz istog razloga....a nelada sam na ovom sajtu kupovala i kupovala.....
pre 15 dana, 05:13
Meni je postarina skupa iskreno i to mi je razlog zašto nešto neću kupiti. Često tražim po tagovima "beograd" kao pojam, ali uglavnom nađem stvari koje su skuplje no u radnji i viđene zilion puta. I seknd hendovi su mi postali dosadni i skupi. Jeftinije me izađe nov duks iz radnje nego preko sajta ili sekndhenda. Ovde ima odličnih jakni za zimu. Ali mi ne treba to trenutno :(
pre 15 dana, 06:28
Ja kupih skoro 2 srebrna prstena i prijateljici naručih 1. Pre toga parfem. Što se tiče garderobe, gledam da se ne zalećem, pošto u sh radnjama naletim na odlične komade, koje mogu uživo da vidim i probam, a cene budu poprilično niske, plus imam toliko garderobe da mogu i sama da otvorim sh.
pre 15 dana, 06:50
U Nišu su seknd i dalje top zaista ne mogu da se žalim i sve ih više ima al ja generalno ne volim da odem i da tražim to me smara a za poštarinu te toliko razumem da nisi svesna, isto skoro uvek tražim sve iz Niša jer plus mi je jeftinije plus mogu da vidim uživo šta kupujem i da reklamiram ako nešto fali. 🤷🏼‍♀️ ruku na srce našla sam ovde neke stvari top ali recimo veoma često se dešava da pitam da žene koje prodaju za stvar i one kažu kao kao prodato je a nisam stigla da naznačim... Baš bez veze jel da? Ako već prodaješ ovde bar stavi kad prodaš da se ne nadam što sam našla nešto lepo 😬 > Angieengelll: > Meni je postarina skupa iskreno i to mi je razlog zašto nešto neću kupiti. > Često tražim po tagovima "beograd" kao pojam, ali uglavnom nađem stvari koje su skuplje no u radnji i viđene zilion puta. > I seknd hendovi su mi postali dosadni i skupi. Jeftinije me izađe nov duks iz radnje nego preko sajta ili sekndhenda. > Ovde ima odličnih jakni za zimu. Ali mi ne treba to trenutno :(
pre 15 dana, 06:52
1 2 3 Sledeći