Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jeftine stvari na sajtu?

> Da niste to od mene kupili knjigu??? Prodala sam je pre neki dan 😂😁 Ahahahahahaha jesam danas je stigla poslala sam ti poruku tamo , bas sam prezadovoljna :") x-) a realno ljudi su ili skepticni ili u fazonu kupicu kasnije medjutim naucila sam da ako ne kupis odmah propustis savrsenu priliku tako da rizikuj pa sta bude x-)
2021 09 13
Bloodytears...Mislim da na Limundu nisu skepticni,nego je konkurencija ogromna,a potraznja mala.Nadjoh jednu clanicu tamo prodaje nove stvari sa etiketom pocetna 99 din.. Cini mi se da na ovom sajtu misle cim je jeftino onda ne valja.
2021 09 13
> jelena2606: > Bloodytears...Mislim da na Limundu nisu skepticni,nego je konkurencija ogromna,a potraznja mala.Nadjoh jednu clanicu tamo prodaje nove stvari sa etiketom pocetna 99 din.. > Cini mi se da na ovom sajtu misle cim je jeftino onda ne valja. Na svakom sajtu su skepticni bar ja dobijam stalno takve poruke na svakom sajtu bukvalno i na kupujem prodajem i ovde i na limundu uvek pitanja da li ima ostecenja imala sam losa iskustva uvek takve poruke
2021 09 13
Mislim da nije zbog cene.Limundo racimo naglasava da se svi dobro raspitaju pre kupovine,a to i mnogi prodavci naglasavaju,posto ne vrse reklamaciju.Ja postavim takvo pitanje kada nema opisa,nevezano za cenu.Kao i pitanje da li je original ako nema fotografija etikete.Takodje ako na slici ne vidim odredjeni deo ili slike nisu idealne
2021 09 13
Posebno ne volim opis"Stanje kao na slici"
2021 09 13
> jelena2606: > Posebno ne volim opis"Stanje kao na slici" E toga se i ja klonim stanje kao na slici i moja omiljena stvar jer meni ono sto je omiljeno ne prodajem vec nosim dok se ne iscepa i kad pise ok stanje, sta znaci OK xD
2021 09 13
> jelena2606: > Meni se isplati da kupim Diesel majicu za 300 din+ptt...Ovo je jedini sajt gde clanovi ne kupuju stvari za malo novca,jer im se ne isplato zbog ptt-a ,:) Da, i meni nikada neće biti jasno, troškovi slanja su troškovi slanja pa kako god. Juče sam kupila novu bluzu za 500, što neko reče
2021 09 13
Za mene ima poente jer nakit može da se pošalje preporučenom koja je 90 din., ali on staje u kovertu... Veće stvari mislim da ne mogu tako 😕
2021 09 13
> bloodytears: > > jelena2606: > > Posebno ne volim opis"Stanje kao na slici" > E toga se i ja klonim stanje kao na slici i moja omiljena stvar jer meni ono sto je omiljeno ne prodajem vec nosim dok se ne iscepa i kad pise ok stanje, sta znaci OK xD Kretenski opis .Inace ti koji u opisu napisu stanje kao na slici,kada sam ih kontaktirala nikakav odgovor nisam dobila :s
2021 09 13
Mene je to "stanje kao na slici" zajebalo par puta mnogo jer sam se stvarno nadala da je stanje kao na slici a uživo sranje 😡😭
2021 09 13
@Srebrna Ja sam kupila COS haljinu vunenu,modernog kroja za 500 kinti isto,kao nova..nije mi smetao ptt,a jos manje niska cena :D
2021 09 13
Hehehe ja sam i prodala COS končani džemperko za te pare ;) Nije mi smetalo da ga prodam za taj novac :D
2021 09 13
> srebrna: > Hehehe ja sam i prodala COS končani džemperko za te pare ;) > Nije mi smetalo da ga prodam za taj novac :D <3 <3 ;)
2021 09 13
Ja imam takve stvari po tim cenama i isplati se. Uvek se nadje neko ko uzme vise stvarcica, s tim sto nisu stvari koje su bas za bacanje. A iskreno videla sam dosta profila koji imaju stvari od pre mnogo godina i ta stvar nije ispod 800 dinara, moje misljenje je da je bas to puno s obzirom da se ne nosi. Ja nekako gledam da sto pre rasprodam i zato i snizim toliko ceme 😊😬
2021 09 14
Mi studenti i nezaposleni samo jeftinije stvari i kupujemo. *Ali to ne znači da kupujem za 500 din bejzik polovnu majicu nego za 500 realno očekujem neku haljinicu ili duks. *ne znam od kad je ovaj sajt postao mesto gde se kupuju samo stvari preko 2000. Preko 2000 kad imam odem u radnju ali dobro
2021 09 14