Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Jeftine stvari na sajtu?

> jelena2606: > > bloodytears: > > > jelena2606: > > > Posebno ne volim opis"Stanje kao na slici" > > E toga se i ja klonim stanje kao na slici i moja omiljena stvar jer meni ono sto je omiljeno ne prodajem vec nosim dok se ne iscepa i kad pise ok stanje, sta znaci OK xD > Kretenski opis .Inace ti koji u opisu napisu stanje kao na slici,kada sam ih kontaktirala nikakav odgovor nisam dobila :s Meni to znači u prevodu "stanje loše ali ako slučajno ne vidiš, ti kupi"
2021 09 14
Nikada nisam ni razmatrala da kupim predmet sa filozofskim opisom tipa stanje kao na fotografijama. Meni taj opis čak aludira na pristup prodavca, koji ni ne pregleda detaljno predmet koji prodaje (i ne namerava to ni da učini posle upita), samo uslika par fotografija i ogradi se nedefinisanim opisom. Niske cene u odnosu na kvalitet i stanje, ne znače bržu prodaju, kada je u pitanju odeća. To eventualno funkcioniše kod profila sa mnogo pozitivnih ocena i gde su svi predmeti povoljni. Ja uvek računam ukupnu cenu sa ptt. (Čak u radnjama sam počela da gledam na cene kao cenu predmeta minus ptt! 😂) Takođe, pregledam čitav profil pre nego što naručim predmet. Kupovala sam predmete po veoma niskoj ceni (prezadovoljna pristiglim) i nisam čekala da mi se još nešto dopadne na tom profilu, jer bi mi bilo žao da mi taj predmet izmakne. Prodala sam par predmeta, kojima sam spustila cenu na simboličnu, jer su imali veoma malo pregleda, pa stoje tako mesecima i taman mislim da ih obrišem, a ono pojavi se kupac, koji ni ne stavi u omiljene, nego odmah kupi. 😎
2021 09 14
Ja uglavnom stavim npr 4 za 1000, 6 za 1000, bukvalno 4+ stvari za neku cenu, uglavnom do 1000 dinara, kako bi neko možda ukoliko mu se dopada par stvari sa profila mogao da izabere, najčešće sam tako uvek i uspevala da rasprodam sve što zaista više nemam gde da stavim :D
2021 09 14
Misljenja sam da i jeste poenta ovog sajta da stvari budu po simbolicnim i pristupacnim cenama, zgranem se kad vidim ofucane iznosene stvari po cenama koje su skoro pa iste kao kad su kupljene.
2021 09 14
1 2 3