Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

PREVARA-nalog womenfashion33

Placene patike Steve Madden, dobijene Adidas stare decije patike. STRASNO! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1bea70006f017681fca31f00e66ea9d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/78a128ff351bb97e848ca10fc60efbb6.jpg)
2021 10 02
Uzas!😔
2021 10 02
Zbog sve veceg broja prevara preporucujem da ubuduce zamolite clanove da postave na Limundo, Kupindo ili kupujemprodajem, da biste dobili neku sigurnost prilikom kupovine. Ti sajtovi hoce da pomognu, za KP znam da prosledjuju sve policiji, a Limundo ne znam tacno kakvu pomoc pruza, ali svakako bolje nego ovde gde nema zastite.
2021 10 02
Strasno! ☹️
2021 10 02
Opis patika: "Nove, nenosene sa kutijom. Kupljene pre par dana u Steve Madden u Knezu. Placene 13000.Cena se moze korigovati" Zar vam nije sumnjivo da patike placene 13000 pre par dana prodaje ispod svake cene kada moze da ih vrati ili zameni jer po opisu nisu nosene? Ne pali vam se alarm na to?
2021 10 02
Prijavite policiji + Postoji mogućnost tužbe sa advokatom koji radi na procenat. Očigledno je da ste prevareni tako da bi svaki koji radi na procenat prihvatio.. Mnogo je prevaranata u poslednje vreme jer se i ranije sve završavalo na negativnim ocenama.
2021 10 02
Sta je ovo?Nema najezda prevara....i meni clanica nije poslala paket,ja njoj jesam i vratio mi se....rekla sam da ce mi ptt biti dupli,ona kaze da posalje nekog da uplati,jer je navodno u bolnici....ni uplate,ni javljanja,paket nisam podigla jer stvarno nisam mogla dadajem za dupli ptt novac....strasno....izigrana sam maksimalno
2021 10 02
žao mi je što vam se to dogodilo. mali savet: kada kupujete od članice sa nula ili jako malo ocena, ne uplaćujte unapred, već predložite da vam pošalje sa otkupom uz neku sumu, recimo, 1500 dinara, a da ostatak platite na račun po prijemu paketa. ni to nije garancija da nećete biti prevareni, ali, u tom slučaju gubite 1500 umesto 6000 dinara. ako članica ne pristane na ovakav način plaćanja, odustanite od saradnje.
2021 10 02
Ne bih nikome da stajem na zulj.Ali ovakve prevare su se vec desavale i za ozbiljnije cifre.Niko nista ne prijavljuje.Pretpostavljam kada bi se vlasnici sajta ,malo pritisli s obzirom na prevare,koje se desavaju, da bi se mozda uvela neka vrsta zastite.Npr kao na kp.Ni to nije 100 posto zastita ali ipak je manja mogucnost prevara.Ili barem na neki nacin blokirati otvaranje novih naloga,kada se nalog blokira.
2021 10 02
Ovo nije D.O.O kao KP i kao LKO (Limundo, Kupindo, Oglasindo), samim tim ovde svi kupujemo, prodajemo, menjamo se i poklanjamo na vlastitu odgovornost. Meni je uvek hit kada se profili sa negativnima blokiraju, predmeti nestanu pa Jovo-nanovo. Zao mi je uvek prevarenih clanica ali nemoguce je ocekivati atraktivan, aktuelan predmet po smesnoj ceni.
2021 10 02
Srebrna..I ja to stalno govorim.Totalno je pogresno blokirati profile.jer se nema uvid u saradnje.A na sve to otvaraju nove profile i nastavljaju "biznis"...
2021 10 02
Ma citam sve ovo od pre neki dan o prevarama, pogresno je i sto clanice negativno ne ocenjuju, jos ponosno stoje kano klisurine e neka si me Z..., halalila sam, e pa neka si onda dala novce za ovce. Posle los rejting sajta, losa iskustva itd. Samo obazrivo i ne zaletati se, za visoku modu, kozne predmete, parfeme i sve iole vrednije traziti dodatne fotografije, snimak, postenom prodavcu koji zeli da proda svoj predmet to nece biti tesko uciniti jer zna iza cega stoji.
2021 10 02
Posaljite ovo adminu.Iako realno oni ce samo blokirati profil,novac necete dobiti nazad. Ovo je bas otislo u pm,sta sve ljudi rade. Ali realno niko ovde nema nikakvu zastitu od prevaranata za razliku od drugih sajtova,
2021 10 02
> srebrna: > Ma citam sve ovo od pre neki dan o prevarama, pogresno je i sto clanice negativno ne ocenjuju, jos ponosno stoje kano klisurine e neka si me Z..., halalila sam, e pa neka si onda dala novce za ovce. > Posle los rejting sajta, losa iskustva itd. > Samo obazrivo i ne zaletati se, za visoku modu, kozne predmete, parfeme i sve iole vrednije traziti dodatne fotografije, snimak, postenom prodavcu koji zeli da proda svoj predmet to nece biti tesko uciniti jer zna iza cega stoji. Po meni za skuplje stvari,samo licno.Ili od bas proverenih clanica.Ni snimci ni fotke nisu merodavne.U ovom slucaju clanica je mogla da ima ove patike ali samo kao mamac,a poslala nesto sasvim drugo.
2021 10 02
Uzas, meni se slicno desilo na drugom sajtu, osoba je prodavala prsluk prirodno krzno, za 5000, i bila je veoma ljubazna, paket je stigao naravno ne prsluk nego neko raspalo cebe, harali su prevaranti, bilo je to prosle zime, inace osoba je rekla da je iz Zrenjanina, a paket je stigao Iz Zarkova
2021 10 02
1 2 3