Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

RADNO VREME SAJTA ...

Sajt radi normalno do nekih 22h ...posle toga ERORISE ....UBIJA Admini ili sta ste vec ajmo malo da se pozabavimo sajtom ...jer ovo je zaista LAKRDIJA A NE SAJT
pre 23 dana, 20:26
Stalno se neko na nesto zali a svi ti isti ljudi i dalje redovno posecuju sajt, i ja smatram da ima puno bagova ali nista sto se ne moze podneti, kome ne valja ima mnogo drugih sajtova za prodaju, ne razumem... ,:)
pre 21 dana, 15:29
Ne vidim nista lose u tome sto se pise o losem radu sajta ...zato i postoji forum da podelis svoje misljenje ...sa drugima ...sugestije itd...tacno postoje i drugi sajtovi za prodaju ....ali zasto ne sugerisati da i ovaj sajt koji je godinama radio kako treba ...pocne ponovo da radi kao ranije ...sta je lose u tome
pre 21 dana, 21:33
Apsolutno se slažem!!! Ne kapiram zašto pojedine članice budu poprilično netaktične i grube u odgovorima na forumu.Može to sve uvek lepše,jer je lepa komunikacija jedina postiže cilj. Drugo - sajt zaista veoma loše funkcioniše,ne znam ko su ljudi koji su zaposleni,zaduženi,koje su njihove kompetencije.Ne razumem ovu pojavu,koja je postala hronična bolest rada sajta. Čim je jača kiša,jači vetar,sajt zabaguje i iskoči iz sistema,kao što se dešava na seoskim banderama kad nestane struje
pre 20 dana, 10:26