Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Devojke pomozite miii- problem pri prodaji

Devojke, imam problem. Naime, prodala sam jednoj članici juče patike, koje su njoj danas stigle. Članica me je kontaktira i kaže da su patike oštećene ( poslala li je sliku na kojoj je velika bela fleka od lepka). Problem nastaje tu, jer sam ja njoj patike poslala bez ostecenja. Cak sam na njen zajtev ih slikala pre slanja i na slikama se jasno vidi da te fleke nema. Šta sad da radim? Da joj vratim deo novca kao što ona traži, stvarno mi se ne isplati, jer sam patike platila 7000 dinara, jednom obula samo i svatila da su mi male. A ona trazi da ih plati samo 2500,tj.razliku da joj vratim. Da mi vrati patike, šta da radim sa oštećenom robom? Posavetujte me, zaista ne znam sta da radim. 🙏🏼🙏🏼❤️❤️❤️
pre 14 dana, 13:51
Mozda da se raspita kod onucara da li to nekako moze da se sredi, a ti da joj refundiras taj novac…
pre 14 dana, 13:54
Moguće je da nisi videla pre slanja Najbolje je da ona vrati patike a ti pare
pre 14 dana, 14:09
Ne razumem, kako vratiti deo novca? Da ona zadrži patike za 2500din!? Ovo još nisam čula. Imate slike predmeta i dalje?
pre 14 dana, 15:18
Ako imate fotografiju baš te strane patika, a da se jasno vidi da je bez oštećenja, nemojte joj vraćati novac, jer, ako da negativnu, imate dokaz da ste poslati ispravnu robu. (Nije na odmet detaljno fotografisati sve što prodajemo.) U protivnom, neka ih vrati, pa joj tek onda vratite novac.
pre 14 dana, 16:30
Kakvo vraćanje patike???? Ja sam sigurna da su pojedine članice ovde spremne i da oštete robu ako im lepo npr ne stoji.. Pa posle ispadne poslao prodavac odšiveno, oštećeno itd.. Ako su patike jednom obuvene, i slike poslate gde one namaju fleku.. Kakvo vraćanje dotična hoće??? To su fore kojima se služe da bi robu vratile ili da bi cena bila niža .. Ako i odlučite da joj vratite novac, prvo naka vam pošalje patike..
pre 14 dana, 19:47
MiciZara, istina je, ali desava se i da prodavci okace fotosopirane fotografije (ako je nesto sitno moze se vrlo lako prepraviti alatkama bilo koje aplikacije) i pokusaju sakriti nedostatke. Nevezano za to, danas mi je stigla bunda koja na koži izmedju dva reda krzna ima dva šava od oko 2 - 2.5cm. (Zašivene rupe, verovatno se koža pocepala). Clanica kaze nije videla. Ne verujem joj, ali se razmisljam - cemu zavlacenje, pa nije niko budala. Jos na prednjoj strani! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac682a6c09624851b67a14620b81c833.jpg)
pre 13 dana, 14:05
Ima raznih, ovde možete videti šta se meni desilo sa jednom članicom… https://mojekrpice.rs/forum/t/574941/oprez-jos-jedan-prevarant
pre 13 dana, 15:49
> Milica9933: > MiciZara, istina je, ali desava se i da prodavci okace fotosopirane fotografije (ako je nesto sitno moze se vrlo lako prepraviti alatkama bilo koje aplikacije) i pokusaju sakriti nedostatke. > Nevezano za to, danas mi je stigla bunda koja na koži izmedju dva reda krzna ima dva šava od oko 2 - 2.5cm. (Zašivene rupe, verovatno se koža pocepala). Clanica kaze nije videla. Ne verujem joj, ali se razmisljam - cemu zavlacenje, pa nije niko budala. Jos na prednjoj strani! > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac682a6c09624851b67a14620b81c833.jpg) Ovo je nemoguće da promakne, pa kako prodavci to pregledaju robu pre slanja 😕
pre 13 dana, 21:14
> Milica9933: > MiciZara, istina je, ali desava se i da prodavci okace fotosopirane fotografije (ako je nesto sitno moze se vrlo lako prepraviti alatkama bilo koje aplikacije) i pokusaju sakriti nedostatke. > Nevezano za to, danas mi je stigla bunda koja na koži izmedju dva reda krzna ima dva šava od oko 2 - 2.5cm. (Zašivene rupe, verovatno se koža pocepala). Clanica kaze nije videla. Ne verujem joj, ali se razmisljam - cemu zavlacenje, pa nije niko budala. Jos na prednjoj strani! > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac682a6c09624851b67a14620b81c833.jpg) To tvoje se baš vidi.. I to je baš ušiveno.. Ali ova članica je prodala nove patike bar tako kaže.. Ja sam imala slično iskustvo sa haljinom.. Isto je članica pokušala da je vrati posle sedam dana.. Na takve persone ja mislim.. A naravno divnih prodavaca i kupaca ovde ima..
pre 13 dana, 21:21
Auuu covece, ovo mi je hit! Ne mogu da verujem… Haosss> Kriskriskris: > Ima raznih, ovde možete videti šta se meni desilo sa jednom članicom… > https://mojekrpice.rs/forum/t/574941/oprez-jos-jedan-prevarant
pre 13 dana, 21:39
Pa za ovo zašiveno i ostale nedostatke, na moju konstataciju da je bolje prikazati stanje robe transparentno da ne bi dolazilo do neprijatnih situacija, odgovara da nema potrebu da se pravda.:-)Meni je jasno sa kim sam imala posla.
pre 13 dana, 21:59
Tako često obaraju cene određene članice, u nekim slučajevima slikaju oštećenje na drugim predmetima, pa vrate taj drugi identican, a ovaj zadrže. Razlog je što im se može kad im upali, prodju jeftinije, a dobiju šta su htele. To obicno budu predmeti koje ne mogu da nadju povoljno. Hoće da reklamiraju haljine koje su im trebale za odredjenu priliku i da oštete farmerke koje im ne stoje dobro na zadnjici, pa traže novac i vrate predmet. Ako imaš uslikan dokaz, ne prihvataj da vratiš novac
pre 12 dana, 09:58
> Milica9933: > Pa za ovo zašiveno i ostale nedostatke, na moju konstataciju da je bolje prikazati stanje robe transparentno da ne bi dolazilo do neprijatnih situacija, odgovara da nema potrebu da se pravda.:-)Meni je jasno sa kim sam imala posla. A gde je negativna za clanicu koja vam je poslala bundu?
pre 12 dana, 13:31
> Esprit21: > > Milica9933: > > Pa za ovo zašiveno i ostale nedostatke, na moju konstataciju da je bolje prikazati stanje robe transparentno da ne bi dolazilo do neprijatnih situacija, odgovara da nema potrebu da se pravda.:-)Meni je jasno sa kim sam imala posla. > A gde je negativna za clanicu koja vam je poslala bundu? Vratila mi je danas novac. Ne znam da li se za takve saradnje ostavlja utisak. Zapravo u pitanju je prsluk od prirodnog krzna (nego sam u zurbi napisala da je bunda).
pre 12 dana, 20:02