Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

DA LI VAM JE BITNO

Ne ulazim cesto na sajt ali kad udjem i nadjem nesto sto mi se svidi ...cena ok ...robica takodje sve super procitam opis ...sve ok i dodjem do dela ..gde pise ...platila sam 500e ...pa dobro mene licno uopste ne interesuje koliko je placeno ..interesuje me sadasnja cena i sadasnje stanje ....sto je to toliko bitno sto je to placeno toliko i toliko ...nznm ...mozda nisam u toku..ha haa
2021 10 22
To je posebno smesno kada neko prodaje neku brendiranu obucu koja izgleda kao da ju je nosilo 5 generacija zena,znaci za kantu,eventualno za poklon,a stave neku zescu cifru i pozovu se na koliko je placeno.I tako i sa ostalim komadima garderobe
2021 10 22
Da i to non stop stavljaju a ne kapiraju da je to apsolutno nebitno
2021 10 22
Ako uopste smem da dodam, ako je Vama cena ok, to naravno ne bi ni trebalo da Vas interesuje, ali mozda nekom i cena na sajtu deluje visoka i onda je taj detalj koliko je nesto placeno samo "objasnjenje" te cene na sajtu, a mozda i "potvrda" da nije nesto kupljeno kod Kineza ili na buvljaku. Naravno, ako je ta cena koja se navodi da je za nesto placena prava. 🙂
2021 10 22
Naravno da smete da dodate zato imamo forum za pricice . :")
2021 10 22
> NShibridi: > Ako uopste smem da dodam, ako je Vama cena ok, to naravno ne bi ni trebalo da Vas interesuje, ali mozda nekom i cena na sajtu deluje visoka i onda je taj detalj koliko je nesto placeno samo "objasnjenje" te cene na sajtu, a mozda i "potvrda" da nije nesto kupljeno kod Kineza ili na buvljaku. Naravno, ako je ta cena koja se navodi da je za nesto placena prava. 🙂 Ja stavljam, eventualno, ako je neki brend ovde manje poznat,smernicu da posete sajt tog brenda i saznaju o cemu je rec...Inace koliko god da je nesto kostalo,a dobro je iznoseno ili ima neka ostecenja konkretnija,zaista nije bitno koliko je placeno.Kada sam trazila informaciju oko nekih cizmi na Limundu,posto se nije dobro videlo,a brend jeste skuplji,dobila sam odgovor sta uopste i pitam da li ja znam koliko inace kostaju te cizme,a ona ih je stavila na pocetnu za 2500din.A recimo ono sto sam ja videla na njima je nesto sto meni smeta i trazila sam potvrdu da li taj trag nosenja ima,jer ako ima ne trebaju mi ni za dzabe
2021 10 22
Uhhhh...taj stav "znas li ti koliko je to placeno?" mi je malo preteran. Ok, platila si toliko i toliko, nosila i sada zelis da prodas nekom. Kupcu uvek treba odgovoriti, posteno, ako uopste covek i ima nameru da ostvari saradnju. Taj stav bi me samo odbio, iskreno.
2021 10 22
> NShibridi: > Uhhhh...taj stav "znas li ti koliko je to placeno?" mi je malo preteran. Ok, platila si toliko i toliko, nosila i sada zelis da prodas nekom. Kupcu uvek treba odgovoriti, posteno, ako uopste covek i ima nameru da ostvari saradnju. Taj stav bi me samo odbio, iskreno. Generalno svi imamo nesto sto nam smeta.Npr meni ne smeta,rasparano,neka sitna flejkica ili flekice,rupica,zakaceno pa dobro usiveno ili slikano pa moze da se sanira..Smeta mi iznoseno,ofucano,isprano,rastegljeno..ucebana krzna na jaknama,na cipelama onaj trag od gazenja po sredini,djon izlizan na jednu stranu i to vidljivo..I koji god da je peskup brend,ako ima ove nedostatke ne treba mi ni za dzabe
2021 10 22
> NShibridi: > mozda nekom i cena na sajtu deluje visoka i onda je taj detalj koliko je nesto placeno samo "objasnjenje" te cene na sajtu Kod mene je ovo slučaj. Bukvalno pojašnjenje cene jer se često susrećem sa "bečenjem" kako OVO da košta TOLIKO. Nekome je nepojmljivo da da 5000 din. za obuću koja nije kožna a meni je nepojmljivo da ako sam je platila 20.000 prodam sada za 200 dinara, otuda naglašavanje cene, čisto da se zna zašto je nešto toliko koliko je i da preskočimo suvišna pitanja. Mada baš često na forumu čitam kako to nekoga odbija ali izvini, odbija i mene kad hoćeš za džabe nešto što sam ja platila papreno, šta znam.
2021 10 22
> pufnastapufnica: > > NShibridi: > > mozda nekom i cena na sajtu deluje visoka i onda je taj detalj koliko je nesto placeno samo "objasnjenje" te cene na sajtu > Kod mene je ovo slučaj. Bukvalno pojašnjenje cene jer se često susrećem sa "bečenjem" kako OVO da košta TOLIKO. Nekome je nepojmljivo da da 5000 din. za obuću koja nije kožna a meni je nepojmljivo da ako sam je platila 20.000 prodam sada za 200 dinara, otuda naglašavanje cene, čisto da se zna zašto je nešto toliko koliko je i da preskočimo suvišna pitanja. > Mada baš često na forumu čitam kako to nekoga odbija ali izvini, odbija i mene kad hoćeš za džabe nešto što sam ja platila papreno, šta znam. To sam upravo i htela da kazem. Cisto da se zna zasto je nesto toliko, koliko je. 🤗
2021 10 22
> jelena2606: > > NShibridi: > > Uhhhh...taj stav "znas li ti koliko je to placeno?" mi je malo preteran. Ok, platila si toliko i toliko, nosila i sada zelis da prodas nekom. Kupcu uvek treba odgovoriti, posteno, ako uopste covek i ima nameru da ostvari saradnju. Taj stav bi me samo odbio, iskreno. > Generalno svi imamo nesto sto nam smeta.Npr meni ne smeta,rasparano,neka sitna flejkica ili flekice,rupica,zakaceno pa dobro usiveno ili slikano pa moze da se sanira..Smeta mi iznoseno,ofucano,isprano,rastegljeno..ucebana krzna na jaknama,na cipelama onaj trag od gazenja po sredini,djon izlizan na jednu stranu i to vidljivo..I koji god da je peskup brend,ako ima ove nedostatke ne treba mi ni za dzabe Zato je "saradnja" bitna, a ne prepotentan stav. 🤗
2021 10 22
Pufna Ali to je onda ok objasnjenje.Mislim ovo oko obuce.Ali ako je nesto sto je nama svima pristupacno i cene lako proverljive,a na sve to ofucano..onda kao slag na tortu,ide argument placenoooo mnogo vise.To mi je apsurd
2021 10 22
> jelena2606: > Pufna Ali to je onda ok objasnjenje.Mislim ovo oko obuce.Ali ako je nesto sto je nama svima pristupacno i cene lako proverljive,a na sve to ofucano..onda kao slag na tortu,ide argument placenoooo mnogo vise.To mi je apsurd Ofucano ne nudim zaista i slažem se da takvim stvarima nije mesto na prodajnim sajtovima, kamo sreće da ih nema uopšte... Pa da li za 200 ili za 2000 :') Kad napisa "nosilo 5 generacija" dodala bih, meni takodje besmisleno, recimo Gucci cipele, model iz "1908" godine, toliko demode da ni za maskenbal nisu, fakat nenosene ali ljuudiii pa to niko ni za džabe ne bi uzeo čini mi se... A zacepe se cene jer, jelte, Gucci je Gucci... pa makar datum proizvodnje bio pre Hrista. Eto, meni je to tolika nebuloza da ne umem opisati. ,:) Ali dobro, na kraju dana svako ima pravo da ceni svoj predmet onako kako misli da treba...
2021 10 22
Moja drugarica me je zamolila da joj prodam Armanijeve, nesto kao baletanke ravne ali idu u spic,onako damske vise...Nissu nesto nosene uopste ali na jednoj strani ne znam da li su se natopile vodom ili sta ali je onako stvrdnuta koza,i unutra u ulosku potamnelo od toga necega,mislim ostecenje svakako, koje moze da prodje ali bitnooo smanjuje cenu,nevezano sto je Armani..Medjutim ona mi kaze da ih stavim za 150e..reko, sestro otvori sama profil pa prodaj,ja da se blamiram,ne pada mi na pamet ,:)
2021 10 22
Evo recimo ja napisem za nove stvari koje prodajem, koliko sam platila, jer mi je logicno da ce neko platiti nesto skupo samo ako je jeftinije nego u radnji. Nisam pomislila da bi nekome to moglo da smeta:D pozz:)
2021 10 22
1 2