Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"Moje stvari su zlatne"

DoliBlack Znas kako ja to kazem Bolje polovan BMW,nego nov Jugo ,:)
2021 11 10
> jelena2606: > DoliBlack Znas kako ja to kazem Bolje polovan BMW,nego nov Jugo ,:) 😎👍
2021 11 11
> jelena2606: > DoliBlack Znas kako ja to kazem Bolje polovan BMW,nego nov Jugo ,:) Amin! Meni i dalje niko iz okruzenja ne veruje da sam na Krpicama "iskopala" originalnu MaxMara rokerku od prirodne koze za 6.000din! I potpuno ih razumem, vrvtno ni ja ne bih poverovala.... ,:)
2021 11 11
> lokibg: > > jelena2606: > > DoliBlack Znas kako ja to kazem Bolje polovan BMW,nego nov Jugo ,:) > Amin! > Meni i dalje niko iz okruzenja ne veruje da sam na Krpicama "iskopala" originalnu MaxMara rokerku od prirodne koze za 6.000din! I potpuno ih razumem, vrvtno ni ja ne bih poverovala.... ,:) Daaaaa ta jakna je stvaro ulov veka. :)
2021 11 11
Slazem se, meni zena poslala za stvar koja vredi na primer 2000, kaze imam 2000 za taj proizvod ali mi posaljite jos 3 stvari za taj iznos 😂😂😂 > Malecka666: > Ja sam uvek raspolozena za popuste,dogovore ALI na profilu pise da su cene srebra fiksne,a jutros dobijem velikodusnu ponudu > "Cao imas racun,ja bih ti za narukvicu uplatila 3500"a narukvica 5150 ja sam bila prosto odusevljena ponudom.Verovatno u tu cenu uracunata i licna dostava i lepo upakovano,kao poklon.Ja ovakve ponude smatram cistim bezobrazlukom...
2021 11 11
> jelena2606: > > lokibg: > > > jelena2606: > > > DoliBlack Znas kako ja to kazem Bolje polovan BMW,nego nov Jugo ,:) > > Amin! > > Meni i dalje niko iz okruzenja ne veruje da sam na Krpicama "iskopala" originalnu MaxMara rokerku od prirodne koze za 6.000din! I potpuno ih razumem, vrvtno ni ja ne bih poverovala.... ,:) > Daaaaa ta jakna je stvaro ulov veka. :) Da hahahaah...mislim da cu i unucima to prepricavati! x-)
2021 11 11
1 2