Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cudno, da ne kazem glupo i bezobrazno.

Izvesna clanica je stavila jaknu, kao poklon, bas na temi foruma-pokoni. Ja posaljem poruku sa pitanjem-da li je poklon bezuslovan ili mozda ide uz kupovinu, i ne samo da ne dobijem odgovor vec se ista ta jakna u roku od par minuta stavi na prodaju po ceni od 3000. Ovako, sasvim je ok da se misljenje promeni ali sta je tesko odgovoriti i zapravo ako nije dobro razmislila cemu igranje u par minuta, poklon-prodaja??? Glupost.
2021 11 25
Moguce da ju je stavila u pogresan pdf..Ili je tavila pogresan predmet u pdf poklanjam..Pa onda isparvila.Mislim to mi jedino ima smisla..
2021 11 25
> jelena2606: > Moguce da ju je stavila u pogresan pdf..Ili je tavila pogresan predmet u pdf poklanjam..Pa onda isparvila.Mislim to mi jedino ima smisla.. Da, moguce je samo sto se to moglo onda reci tj odgovoriti na poruku. Ja sama, zaista gledam da odgovaram na poruke tako da cenim da i meni odgovore.
2021 11 25
Znam tacno na koga mislis, i ja sam videla tu jaknu, medjutim ja sam odmah znala da je prodaja u pitanju jer je jakna stvarno predobra da bi je neko poklonio a kakav je sajt u poslednje vreme i clanovi, nisam ni slala poruku da se raspitujem ,:) Meni se u poslednje vreme vise puta desilo da pitam za neki predmet i clanice ne odgovaraju ili mi napisu da ce poslati dodatne slike i ispare. Ajde sto mi je u potpunosti stala prodaja, ali sada ne mogu ni da kupim to sto mi se dopada :')
2021 11 25
> AnaDjxx: > Znam tacno na koga mislis, i ja sam videla tu jaknu, medjutim ja sam odmah znala da je prodaja u pitanju jer je jakna stvarno predobra da bi je neko poklonio a kakav je sajt u poslednje vreme i clanovi, nisam ni slala poruku da se raspitujem ,:) > Meni se u poslednje vreme vise puta desilo da pitam za neki predmet i clanice ne odgovaraju ili mi napisu da ce poslati dodatne slike i ispare. Ajde sto mi je u potpunosti stala prodaja, ali sada ne mogu ni da kupim to sto mi se dopada :') Potpuno te razumem :')
2021 11 25
> AnaDjxx: > Meni se u poslednje vreme vise puta desilo da pitam za neki predmet i clanice ne odgovaraju ili mi napisu da ce poslati dodatne slike i ispare. Ajde sto mi je u potpunosti stala prodaja, ali sada ne mogu ni da kupim to sto mi se dopada :') Isto, znas koliko puta su iskulirale da odgovore ili slagale da ce poslati. Kad ne odgovore uvek pomislim da mozda nisu dobile poruku, da sajt baguje, ne radi. Kao budala razmisljas sta je u pitanju zbog neodgovorne osobe, ali mi na kraju uvek bude drago jer takvima staviti pare u dzep zali boze.
2021 11 25
> AnaDjxx: > Znam tacno na koga mislis, i ja sam videla tu jaknu, medjutim ja sam odmah znala da je prodaja u pitanju jer je jakna stvarno predobra da bi je neko poklonio a kakav je sajt u poslednje vreme i clanovi, nisam ni slala poruku da se raspitujem ,:) > Meni se u poslednje vreme vise puta desilo da pitam za neki predmet i clanice ne odgovaraju ili mi napisu da ce poslati dodatne slike i ispare. Ajde sto mi je u potpunosti stala prodaja, ali sada ne mogu ni da kupim to sto mi se dopada :') Уопште се не сматрам да су неке ствари "предобре" да би се поклањале. Кад окачим нешто за поклонити увек буде нова и модерна ствар. Знам да ни упола уложеног новца нећу добити продајом исте, ако није Нике, Зара, Адидас. Свега ми. Често ме срамота шта људи окаче за продају, а тек у форуму "поклонити" јееее, ту свашта видимо. Не знам како њих није срамота од истог. Поцепано, флекаво, било у моди док смо ишли у основну... 🙄🙄🙄😒
2021 11 25
> EnaElena: > Bez ljutnje, ali meni npr. odbija opis Vaseg profila: ne klikci "Zelim" ako samo hoces da se raspitas... a kako da pitam? I onda nakon toga napisete "ako posaljem dodatne informacije, zahvali se ako odustanes" Ok - mozda nema veze sa temom koju ste otvorili, ali je usko povezano.
2021 11 25
Pozdrav Milice, pa vidite, sasvim je prosto, po meni je opcija zelim za narucivanje a naravno da se moze pitati sve u poruci vezano za neku stvar, ako ja posaljem dodatna objasnjenja a neko ne napise ni obicno-hvala na to sto sam recimo dodatno slikala, merila...po meni je to ruzno. Ako vas odbija-ok, vase pravo i vasa stvar.
2021 11 25
Po meni je opcija "Zelim" i za dodatna pitanja, jer je genericka i kad me nesto zanima, samo obrisem tu rec i dodam svoje pitanje. A da Vam saljem obicnu poruku, morala bih da pisem u vezi kog predmeta se javljam itd, mnogo mi je preglednije da Vam odmah izadje za sta sam zainteresovana. Razumem da su odredjene stvari ruzne, slazem se, ali do sad ste (ne samo Vi) trebale uvideti da se clanovi sluze "marketingom" (citaj: laganjem i obmanom) - oglasavaju predmete koje nemaju kao svoje, ne odgovaraju na upite o istim, oznacavaju besplatnim ono sto prodaju... Tako da - ili zažmutite na jedno oko, ili pak prijavite Adminu. Sigurna sam da ce biti rešeno.
2021 11 25
Da, apsolutno je tacno da ovde ima svega tj. bas raznih ljudi i situacija, svi imamo neka iskustva i po njima se rukovodimo a ocene, bilo da kupujemo ili prodajemo, govore o nama, ne samo o stvarima vec i o komunikaciji, odgovaranju na poruke...
2021 11 25
Evo primera da su i utisci NISTA. Članica ima preko 150 + Predmet niti mi je poslala, niti odgovorila na poruku. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/44d1a30ca8a4a782dc4ae3151dfbfd7a.jpg)
2021 11 25
> Milica9933: > Evo primera da su i utisci NISTA. Članica ima preko 150 + > Predmet niti mi je poslala, niti odgovorila na poruku. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/44d1a30ca8a4a782dc4ae3151dfbfd7a.jpg) To ne mogu da razumem i zelim da verujem da mozda zbog neke situacije nije u mmogucnosti, sve drugo bilo bi ruzno.
2021 11 25
Funkcionise normalno, aktivna je i razmenjuje utiske. 🙂
2021 11 25
> Milica9933: > Funkcionise normalno, aktivna je i razmenjuje utiske. 🙂 To je cist bezobrazluk onda. Pa zar nismo ovde da prodamo, kupimo, razmenimo i svi na kraju budemo zadovoljni??? Ne kapiram ni uvaljivanje makar kakvih stvari ni kuliranje poruka ni drskost...ali boze moj, kao i svuda tako i ovde, ima svega.
2021 11 25
1 2