Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Jahorina - iskustva i preporuke

Kakva su vam iskustva sa Jahorinom? Krajem godine idem na godišnji, pa sam bukirala apartman na Jahorini, idem sa 2 drugarice. E sad, ni 1 nikad nije skijala i idemo na kratko, tako da ćemo zaobići časove skijanja, šta raditi, šta obići, predlozi za hranu, itd? U povratku ćemo naravno u Sarajevo, ali to mi je već poznato. Čekam da čujem predloge :")
2021 11 29
Sestrini svake godine idu na Jahorinu i kažu da su staze fenomenalne, usluga jeftinija nego ovde i manja gužva jer zauzima ogroman prostor. Oni idu u apartman kod istog iznajmljivača svake godine. Kažu da su maksimalno ljubazni.
2021 12 06
Jahorina je predivna! Isla sam u hotel Vucko vise godina za redom i stvarno sam uvek bila prezadovoljna. Staze su rasterecenije nego na Koponiku a blizu je. Doduse, od kad su tamo umesala prste skijalista Srbije dosta je poskupelo, to moram napomenuti. Ranije je bilo drasticno jeftinije sve, Al ovako generalno- topla preporuka
2021 12 23
Sto se tice obilazaka- naravno Sarajevo, mozete otici do hotela Termag jedan dan u spa ili slicno, zatim izlasci, ima ih (topao savet- u hotelu Vucko sjajne svirke) mada vidim da ima i koncerata generalno Sto se tice hrane pica, ne mogu se setiti tacnih naziva svega ali ako ikako mogu sankama da vas prevezu na stazu, morate probati domace kuvano vino u Kinder jajetu (lokal na stazi) Nikad u svom zivotu bolje nisam probala i to je zaista moja najveca preporuka :)
2021 12 23