Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Šta mislite o ovome? :/

Članica je od mene kupila Replay jaknu i juče se javlja da joj je stigla i da je zadovoljna i da je jakna kao nova. Međutim, jutros se javlja i kaže da je negde u dnu videla neku fleku. Nikakve fleke nije bilo jer sam prekontrolisala jaknu pre slanja a i znam da nigde nije uflekana i sl. da bi me neko nabedio da jeste. Ostaviću ovde šta mi je napisala juče i utisak koji je ostavila a šta danas piše ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c953e3ad9a476fbd4236d5a16aeeff3f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9c6ad0a3735a22564226126a2da7674a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/82e5352e50bb1a2ee2fbe81f374dac6b.jpg)
2021 12 30
Ako nema fotografije fleke, onda nema ni fleke.. Samo bez nerviranja. ( Možda hoće popust posle kupovine.)
2021 12 30
> REASHOP: > Ako nema fotografije fleke, onda nema ni fleke.. > Samo bez nerviranja. > ( Možda hoće popust posle kupovine.) Ma kakve fleke, još je kao ta fleka napred, pa da je napred odmah bi je ona zapazila još juče. Kad stigne sa posla napraviće pravu fleku i da je uslika a onda da mi traži da joj vratim novac. Verovatno joj je trebala za jedno nošenje uz neku kombinaciju pa bi da je vrati 😣 a popust sam joj već dala, pitala me je za korekciju cene i sa 3500 sam joj spustila na 3000
2021 12 30
Imate još slike jakne? Bolje da ne pokušava da skida tu 'fleku' jer čak i da postoji upropastiće jaknu.
2021 12 30
Da, ako niste još izbrisali fotografije jakne, uvećajte ih i izoštrite. To je najkorisniji dokaz stanja.
2021 12 30
> AppleRed: > Imate još slike jakne? Bolje da ne pokušava da skida tu 'fleku' jer čak i da postoji upropastiće jaknu. Kada je javila da je sve ok, ja sam obrisala predmet, kao i uvek što uradim kada se potvrdi da je neko zadovoljan. Imam samo onu prvu u poruci što ide kada se klikne na želim i 3 koje mi je tražila da uslikam da vidi da boja slučajno nije metalik i da presijava
2021 12 30
Niste sačuvali na računaru ili telefonu? Postavite ih ovde.
2021 12 30
Ako imate Google disk i telefon vam pravi rezervne kopije,onda imete slike jakne...pogledajte...ja uvek imam rezz kopije slika. A i meni se desilo slicno.Samo sto sam ja kao kupac ostecena i prica bi bila poprilicno velika tako da necu da je iznosim.Ali ja ne mogu da verujem da ljudi prosto mogu biti toliko bezobrazni.
2021 12 30
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c92715cd555fe96d5cea21a7176d6dee.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/89d6de9e28e3eb71b8a559388cdbb45e.jpg) Imam ovo što sam njoj poslala da proveri boju i ova prva što se vidi. Ne znam kako mogu i da li mogu da se povrate obrisane slike 😕
2021 12 30
Mogu da se povrate ako su na Google disku u otpadu...to se samo brise posle cini mi se 60 dana
2021 12 30
> KristinaCa12: > Mogu da se povrate ako su na Google disku u otpadu...to se samo brise posle cini mi se 60 dana Sad vidim da imam taj disk, ali nije podešeno da čuva izgleda pošto nema ničeg. Menjala sam skorije telefon pa ne znam ni šta ima sve. Krivo mi je samo kad znam da nije bilo ničeg na jakni i da je zaista bila kao nova. Tražila sam da mi pošalje sliku te fleke da vidim kako izgleda. Mogla je da uslika odmah ujutru kad je "videla"
2021 12 30
> KristinaCa12: > Mogu da se povrate ako su na Google disku u otpadu...to se samo brise posle cini mi se 60 dana Sad vidim da imam taj disk, ali nije podešeno da čuva izgleda pošto nema ničeg. Menjala sam skorije telefon pa ne znam ni šta ima sve. Krivo mi je samo kad znam da nije bilo ničeg na jakni i da je zaista bila kao nova. Tražila sam da mi pošalje sliku te fleke da vidim kako izgleda. Mogla je da uslika odmah ujutru kad je "videla"
2021 12 30
Bilo da kupujem u radnji ili ovde, ja uvek prvo operem to što kupujem..🤔 Neka je podigla jaknu juče, pa do jutros je mogla isprljati istu u izlasku deset puta.. Valjda je logično da kad ti predmet stigne, da ga dobro pogledaš.. Pa još je i fleka spreda..😂 Do večeras će garant još koja izbiti npr pozadi, jakna će biti rašivena i stara.. A Vi prevarant, ništa novo za ovaj sajt.. Bez nerviranja.. Pa bar Vi Milka niste od juče ovde.. Vaši utisci govore o svemu..
2021 12 30
> MiciZara: > Bilo da kupujem u radnji ili ovde, ja uvek prvo operem to što kupujem..🤔 > Neka je podigla jaknu juče, pa do jutros je mogla isprljati istu u izlasku deset puta.. > Valjda je logično da kad ti predmet stigne, da ga dobro pogledaš.. > Pa još je i fleka spreda..😂 > Do večeras će garant još koja izbiti npr pozadi, jakna će biti rašivena i stara.. A Vi prevarant, ništa novo za ovaj sajt.. Bez nerviranja.. > Pa bar Vi Milka niste od juče ovde.. Vaši utisci govore o svemu.. Pa to kažem, za toliko vremena mogla je da sama zaprlja jaknu ili da joj nešto slučajno kapne, kao videla na dnevnoj svetlosti jutros a inače ceo dan je oblačno, pa čisto sumnjam da ima toliko slabe sijalice da se nije videlo juče i da joj je trebala dnevna svetlost da uoči fleku 😑 nešto mi miriše da joj ipak ne odgovara ili joj je trebala za jedno veče pa proba da vrati
2021 12 30
Necu da stajem ni na ciju stranu, ali ne podnosim kad mi neko kaze "sve je kao na slikama", a ovde rezolucija fotografija uzas, jedva se vidi predmet, a ne ostecenja, fleke, šavovi itd Takodje, cini mi se da materijal jakne nije bas šampion kvaliteta, ako postoji ta fleka, verujem da je neprimetna. Ne vracajte novac.
2021 12 30
1 2 3