Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kvalitet slika

Da li se samo meni desava kada okacim oglas slika bude katastrofalnog kvaliteta dok u galeriji na telefonu besprekorno cista slika? :(
2022 01 09
I meni se to desava, bas onako se potrudim i slike ispadnu skroz ciste i ok, kad ih okacim em su mutne, em los kvalitet em i nekako skrati pa nije to to... Kao da sam ih slikala telefonom od pre 10god... A onda pogledam profi slike ovde i padnem u depresiju 😂😂😂😂😂 Isto se pitam koja je tajna 😄
2022 01 09
> Tamarisol: > I meni se to desava, bas onako se potrudim i slike ispadnu skroz ciste i ok, kad ih okacim em su mutne, em los kvalitet em i nekako skrati pa nije to to... Kao da sam ih slikala telefonom od pre 10god... > A onda pogledam profi slike ovde i padnem u depresiju 😂😂😂😂😂 Isto se pitam koja je tajna 😄 Ista situacija ,mozda ima veze sa rezolucijom 🤷‍♀️ ko zna
2022 01 09
I moje su ocaj, ali ja na mom tel ne mogu da podesim rezoluciju, tj.velicinu slike, na proslom sam mogla. Do 2mb treba da budu slike. Uzasno me to nervira, sve sam pokusala, ali mislim da cu bataliti jer stvari izgledaju totalno drugacije, iznoseno i bezveze.
2022 01 09