Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Ne mogu da okacim oglas

Poštovane molila bih vas za pomoć, kada idem na opciju da dodam oglas, okacim slike sačekam da se ucitaju, tek onda ispisem sve podatke a kada kliknem postavi oglas jednostavno kao da klikćem u prazno. Da li znate za način kako to da popravim? Hvala puno unapred
2022 01 13
Meni nece da se postavi tako, kad upisem vise tagova i materijala. Kad ubacim jedan ili dva, uspem da sacuvam i okacim oglas. Probaj to da izmenis 🙂
2022 01 13
> Jevticmaja: > Poštovane molila bih vas za pomoć, kada idem na opciju da dodam oglas, okacim slike sačekam da se ucitaju, tek onda ispisem sve podatke a kada kliknem postavi oglas jednostavno kao da klikćem u prazno. Da li znate za način kako to da popravim? Hvala puno unapred Poštovana, da li si uapela da postaviš predmet? Ja imam isti problem. Popunim sve i na kraju ništa nemam na mom profilu.
2022 01 15
Ja ne mogu da napravim izmene,samo u prazno pritiskam,ne reaguje
2022 01 15
> MarinaSolaja: > > Jevticmaja: > > Poštovane molila bih vas za pomoć, kada idem na opciju da dodam oglas, okacim slike sačekam da se ucitaju, tek onda ispisem sve podatke a kada kliknem postavi oglas jednostavno kao da klikćem u prazno. Da li znate za način kako to da popravim? Hvala puno unapred > Poštovana, da li si uapela da postaviš predmet? Ja imam isti problem. Popunim sve i na kraju ništa nemam na mom profilu. Takođe imam isti problem, jednostavno ne može da se postavi predmet, pokusavam jos od kraj 2021. i još uvek ne mogu. Sve sam pokušala i sa i bez fotke, molim odgovor šta je problem?
2022 01 17
Imam isti problem. Ne mogu da okačim oglas. Klikćem u prazno. Nova sam na sajtu. Da li neko može da pomogne?
2022 02 02
I ja imam isti problem . Od novembra ne mogu da postavim predmet ili da ga izmenim ...pokušavam svakog dana i ista priča . Učitaju se slike ,sve lepo ispisem i neće jednostavno... kliknem na ,,postavi predmet " i ništa se ne desi
2022 02 13
Ja imam isti problem, uspela sam postaviti 2 predmeta i nakon toga nista. Da li može neko da mi pomogne i objasni u cemu je problem? Hvala Vam lepo u napred 🌸😊❤️
2022 02 14