Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Gde da postavim oglas za prodaju/razmenu unisex parfema i muskog EdP?

Vidim da su razdvojeni muski i zenski parfemi. Muski parfemi su u delu koji je naslovljen "Aftershave i kolonjska voda". Znaci, ljudi koji prodaju muske toaletne vode (EdT) i parfemske vode (EdP) na pogresno mesto postavljaju oglase :D Odeljka za unisex parfeme, naravno, nema. Ja stvarno kapiram da parfemi ne interesuju sve ljude, medju kojima su, ocigledno, i oni koji organizuju ovaj sajt i prave cudne (blago receno) reorganizacije, ali brate mili / sestro slatka: ako ne znas - pitaj nekog, udji barem malo u materiju pre nego sto pocnes da organizujes nesto sto ne znas. Mnoge zene/devojke koriste i muske parfeme, kao sto znam i dosta muskaraca koji koriste neke zenske. Zapravo, vecina parfema se komotno moze imenovati unisex parfemima, ali to je druga prica. Uglavnom: umesto da svi parfemi (kolonjske, toaletne, parfemske vode, ekstrakti parfema) budu na jednom mestu - jok: razbacano na sve strane, unisex parfemi ne postoje, a muskarci, izgleda, ne koriste nista mirisno sa oznakom EdT ili EdP. Budibogsnama...
2022 01 18
Em ste zabranili dekante, em sad ovo sa zenskim parfemima i muskim kolonjskim vodama (uzgred, "eau de cologne" je samo vrsta koncentracije mirisnih supstanci u tecnosti parfemske bocice, nema veze sa muskim/zenskim polom, tj. ima i zenskih eau de cologne, kao sto ima i muskih EdT i EdP), em nista ne radite po pitanju prodaje ociglednih kopija parfema (za koje, naravno, prodavci ne pisu da su kopije... u svakom slucaju, ne svi prodavci... npr: https://mojekrpice.rs/items/zene/8164324/testeri-parfema-0-33 ). Ima toliko stvari na ovom sajtu koje bi mogle da se poboljsaju, i umesto na to da se fokusirate, vi nasli da razbucate ono sto je valjalo: svi parfemi (za muskarce, za zene, za vanzemaljce, za boga oca) na jednom mestu, bilo u originalnim bocicama, bilo kao dekanti, semplovi, viale. Poucena neprijatnim iskustvom znam da se nece nista promeniti, i da ovo najverovatnije niko od admina i ne cita, ali ovoliko stupidarija u vezi sa parfemima na sajtu je vec previse.
2022 01 18