Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuke za koznu jaknu

Caos, devojke! Zanima me gde kupiti koznu jaknu u Beogradu? Da li se vise isplati uloziti u jednu jaknu od prave koze ili kupovati od eko koze na svakih 2 godine? Zanimaju me ovakvi modeli ☺️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f1369c06a0e226e5dce5b73c935efd5c.jpg)
2022 01 24
Zdravo, ja sam istu temu otvorila pre nekih godinu i po dana, pa bih sada da podelim i svoje utiske. Imala sam eko koznu jaknu iz Zare koja je bila fantasticna sigurnih 6-7 godina, a onda je nazalost pocela da se ljusti oko vrata i morala sam da je menjam (spolja neostecena). Ona je 2013. kostala 6 hiljada i mogu reci da se isplatila. Sada sam zelela pravu koznu jaknu. Na moju temu se dosta clanica nadovezalo i sve su uglavnom predlagale Monu. Dugo sam trazila jaknu za sebe jer nije svejedno dati puno novca, a da to nesto bude u fazonu "pa, okey mi je..." tako da je ta "savrsena" pronadjena bas u Moni. 😊 Moram reci da sam prezadovoljna, koza je predivna i nema ko me nije pitao gde sam kupila jaknu. Naravno, sve je u skladu sa zeljama i mogucnostima, ali ja Vam od srca preporucujem Monu, jer definitivno necete pogresiti.
2022 01 24
Zavisi od Vas.Da li volite inace kozne jakne i nosite.Da li volite da menjate boje,modele itd..Verujem da retko ko moze sebi da priusti cetiri pet koznih jakni u Moni,razlicitih boja i modela..Ako pratite trendove i tako se oblacite onda je povoljnija varijanata eko koza,pa menjate boje i modele u odnosu na trend..Sve zavisi..Ja kupujem samo kozne.Takodje uzimama modele koji ne izlaze iz mode
2022 01 24
I ja sam do sad nosila jakne iz Zare i Manga i imam isto iskustvo ☺️ Nosim samo crne kozne jakne, modele kao na ovoj na slici, pa bih volela da uzmem neku od prave koze, samo me zanima da li se isplati Hvala na preporuci za Monu! 🌸 Nisam do sad cula iskustva sa jaknama, a skepticna sam inace kad je u pitanju Mona, jer su mi se pojedine kozne stvari koje sam uzela tamo raspale vrlo brzo
2022 01 24
> jelena2606: > Zavisi od Vas.Da li volite inace kozne jakne i nosite.Da li volite da menjate boje,modele itd..Verujem da retko ko moze sebi da priusti cetiri pet koznih jakni u Moni,razlicitih boja i modela..Ako pratite trendove i tako se oblacite onda je povoljnija varijanata eko koza,pa menjate boje i modele u odnosu na trend..Sve zavisi..Ja kupujem samo kozne.Takodje uzimama modele koji ne izlaze iz mode Apsolutno se slazem i mislim isto. Kozna jakna, ako je prava koza i ako je klasican model, nesto je sto vredi imati u svom garderoberu.
2022 01 24
Ja sam ćerki uzela odličnu jaknu od prave kože za 1500 sa sve postarinom na ovom sajtu. Jakna je nosena, bez ikakvih oštećenja, održavana i koža je bas kvalitetna, a model koji ne izlazi iz mode. Eko kožu bas ne volim, ali kupim tu i tamo da promenim boju (crvenu, rojal plavu, kad nadjem povoljno), ali crna klasicna kožna ostaje, čak bih mozda i crvenu od kože uzela. Moja preporuka je da nađete očuvanu od prave kože na sajtu i ne morate izdvajati 100 ili 200 evra, ne morate birati brend ako je prava koža u pitanju.. tražite mere i uporedite sa svojim jaknama. Imate u Bershka, Zara, Mango...radnjama jakne od prave koze.
2022 01 24
https://rs.beosport.com/classic-biker-jacket-w5010911a-02a imate u beosportu superdry 50% sniženu, mada mislim da imaju često i dodatnih 20% na tu cenu. Ja sam razmišljala da je kupim 😀
2022 01 25
Ja sam uzela 2011 u Terranovi eko koznu jaknu koja mi je trajala do 2015 tada placena 4200 pocela da se ljusti oko kragne. Pre 4 meseca sam uzela opet eko koznu u Pull and Bear pa cu da vidim kako ide 😊 nadam se da ce da potraje. Mislim da se isplati uzimati eko kozne jakne al opet zavisi gde, posto traju lep vremenski period taman se zasitite i menjate opet posle duzeg vremena.
2022 01 25
Jednom sam imala jaknu od eko kože i nikad više. Stajala godinu dana u ormanu i kad sam je obukla bila je ok. Otišla do grada i vratila se u oljuspanoj na ramenima. Nadala sam se da niko bitan nije primetio. 😁 Od tad samo prava koža i po neki vintage komad od čvrstog skaja koji mi za sad nije ispucao. Na sajtu i u second hand-u pogledajte kožne, ako vam je nova skupa. Cene su različite, ali već od 1500 do 6000 se može naći odlična, samo treba malo potražiti. Bolje 5000 za kožnu polovnu, ako je baš dobro očuvana, nego iste pare za novu od skaja. Kožne, čak i ako se malo pohabaju što se boje tiče, posle 10 godina i dalje super izgledaju i uvek se može prefarbati i reparirati. 😊
2022 01 25
Ines atelier doduse malo su skuplje, ali svakako imate mogucnost da izaberete boju kozu, debljinu. Srebrni ili zlatni zip. Pratite kada imaju snizenja
2022 01 26