Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Obrisana jedna slika

Ubacila sam sliku haljine koju zelim da prodam. U pitanju je bila nova haljina sa etiketom. Diline haljina. Prva slika je bila ona sto sam ja slikala pored kutije, druga je deklaracija na kojoj pise sve info, cak i originalna cena, treca slika je haljina u kutiji, a cetvrta slika je slika sa modela iz tog butika. 4.sliku na kojoj je model OBRISANA MI Je. Nisam imala nikakvu losu nameru sto sam tu sliku ubacila, jer ta slika predstavlja kako haljina zaista stoji, duzinu, sve…I mislim da je mnogo relevantnije za kupce da vide tu sliku, nego slika na kojoj se ne vidi kako stoji. Iako je zabranjeno slike sa neta, ali zaista ako je predmet nov i nenosen, ne vidim problem zasto ne doZvoliti takvu sliku koja je em dobro osvetljena, em nije preuzeta sa googla.
2022 01 26
Pa verovatno zato što je dozvoljeno isključivo postavljati svoje slike. Niko nema lošu nameru ni kad stavi slike iz Zare kad prodaje predmet sa slike pa je opet zabranjeno. Svima je lakše da stave slike sa neta realno, ali nažalost nije dozvoljeno.
2022 01 26
Takva su pravila, ne smeju nikakve slike sa neta , tj tudje, iskljucivo licne slike samo smeju
2022 01 27
I onda listam sajt i vidim mnogoooo nedizvoljenih stvari.......
2022 01 27
Ne mogu slike iz radnji isto...
2022 01 27
Uvece postavim parfem,ima nekoliko pregleda,ujutro ga nema.Uvece ponovo postavim i opet ga sutradan nema.Slike su moje,sama sam slikala kao i propratni tekst i nije mi jasno sta se desava,jer nisam nista nedozvoljeno postavila??!!!
2022 01 31